PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראמ לראמי בדרך!

ArieB
06-10-14, 23:56
שלום לכם,
אני מקבל אל הלראמי עוד כמה ימים. רציתי לדעת אם מישהו התחיל לשחק קצת עם המערכת Uconnect. הבנתי שויתרו על הסיבוך לתמוך בGPS בין היתר. לא יודע בדיוק מה ישאר מהלראמי המקורית כשהיא תגיע לארץ (לא הרבה אני מניח). בכל אופן, אחרי סקר קטן הגעתי לכמה אופציות שידרוג למערכת.

האופציה המרשימה ביותר הינה שוודית. הם מצעים סוג של חיבור lockpick המוסיפה מעכרת אנדרואיד שלמה על גבי הUconnect. משמעות הדבר: גוגל מפס וכל app שתרצו, כל המבחר של רדיו ללא צורך לבלוטוס. הפיתרון היפה עולה 900יורו! לא זול. הדבר המפריע אקרונית יותר הינו ששודיה קרובה מאוד להיות "יודריין". וגם אם לא היה מפריע, להזמין משם הינו סוג של פוקר לדעתי.
יש עוד חברה המציע להוסיף רק GPS + חיבורים למצלמות נוספות, ונחשו מה, גם היא שודית. יש גם פיתרון תוצרת US ממוקד יותר להוספת מצלמות...

בכל אופן, אם משהו תפס כיוון מעניין בעיניין (או כל hack אחר מעניין), אשמח לשמוע. באסה לחזור לזרעות תלויות בשמשה כשיש מסך 8.4!

ArieB
07-10-14, 14:10
הנה פתרון שנראה לא רע ולא יקר למעוניינים:

myGigAir (https://www.coastaletech.com/mygigair.htm)

מאור ש
12-10-14, 15:41
איזה עוד תוספות אתה מעוניין?
דבר עם אוהד ממוסך שביט באלונים יש לו רשימה של תוספות שאפשר להוסיף כולל מצלמה קידמית מהמסך המקורי שאני הוספתי
גם GPS במסך יש לו .
הבן אדם חי את הרכבים האלה מאוד מקצוען.
הט"ל שלו 052-8975353

ArieB
13-10-14, 11:25
ענק! תודה רבה רבה, התחלתי להתייאש.
כן, מצלמה קידמית, GPS נשמע טוב מאוד. אני כמובן מעדיף פתרון מקומי על כל פתרון אחר. אתקשר אליו ברגע שאקבל את הרכב.

wikiwikiboom
13-10-14, 12:37
ידוע לי שיש קופסאות אנדרויד שנותנות אנדרויד מלא במסך המקורי וגם לא צריכות להיות יקרות

Sent from my SM-T230 using Tapatalk

ArieB
13-10-14, 19:37
הי wiki, זה הפתרון אידיאלי. כל מה שראיתי עד כה זה מערכות שלמות עם מסך וכו. אבל קופסה עוד לא. כמובן שלבטל את כל המערכת בקרה שמה לא בא בחשבון. אם יוצא לך לזרוק קישור או כיוון יהיה נחמד. תודה על המידע.

wikiwikiboom
14-10-14, 18:39
אני יודע שבבית הסטריאו בנתניה מוכרים את זה וזה עובד עם הטאץ של המכשיר

Sent from my SM-T230 using Tapatalk

-->