PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש להחליף כסא אחורי להיילקס 99, רעיונות??

papali
31-10-14, 01:16
ברשותי היילקס 99 ולאחר החלפת שתי הכיסאות הקדמיים(סובארו B4), ציפוי מחדש את דיפון הדלתות, ״דיינמאט״ על הדלתות ו״טרמו טק״ לבידוד חום המנוע בתא הנוסעים, אני מחפש רעיונות להחלפת הכסא האחורי, בעדיפות לכיסא אחד שלם או 3 כסאות צרים מספיק שיצליחו להכנס צמוד אחד לשני..
כל רעיון יתקבל בברכה, גם רעיונות שכוללים קצת עבודת ריתוך והתאמה מיוחדת יתקבלו בכיף, קצת אתגרי חשיבה ותכנון להפעלת הראש לא הזיקו מעולם.
תודה ושבת שלום.

Sent from my Hilux using Tapatalk

גלעד .ג.
31-10-14, 02:48
מה המטרה בפרוייקט? מה לא טוב במושב המקורי?

אם אתה מציג ויודע את הבעייה זה כבר חצי פתרון...

papali
31-10-14, 04:55
הכסא ישן, רעוע וקרוע, עם כבר נכנסתי לכל עניין חידוש פנים הרכב הייתי שמח להחליף גם את זה שיראה ויהיה מושלם ונוח לילדה ולכלב..

טל חסיד
31-10-14, 07:07
חפש בפרוקיות כיסא אחורי גם של הילקס 4×2 מתאים מ98 עד 2002 אין לזה ביקוש לא אמור לעלות הרבה לא הייתי מתעסק בהתאמות.

טל

גלעד .ג.
31-10-14, 07:17
אני עם טל...
כיסא מקורי על תושבות וברגים מקוריים.
מיותר להתאמץ.

פומפוי
31-10-14, 07:41
יש לי כמה ספסלים כאלו מקוריים במצב טוב 300 שח לבוא ולקחת 0506961231 מוטי
אני באזור מודיעין

papali
05-11-14, 02:55
לא נראה לי שירדתם לסף דעתי, העניין בהחלפה הוא שידרוג הכסא הקיים, לא החלפה של אחד זהה(בשביל זה לא הייתי מחפש רעיונות), לאור העובדה שפנים הרכב עבר אוברול כמעט מקיף ורק הכסא האחורי הוא הדבר האחרון שלא נגעתי בו, מחפש רעיון/פתרון לכסא טוב יותר מהקיים..או אחד זהה מהילקס אחר..
שוב תודה.

avikkllk
09-11-14, 12:10
לפי מה שהבנתי שמתי כיסאות של סןבארו הספסל האחורי לא יכול לעבוד תיאום גם כן,??

או שפשוט כך את הספסל הקיים תוסיף לו ריפוד
אצל רפד אתה יכול לשנוצ לו הכל להוסיף כריות להוציא להכניס לשנות גובה צבע וזהפשוט על הכיסא הקיים תשחק

ד ו ר ו ן
09-11-14, 12:18
מציע לך לקחת
מושב משומש, ולרפד מחדש, או לשים כיבוי מושב איכותי.

לאחרונה התקנתי כיסויי מושב מקנבס על מושב קיים ומקורי.
נתן חיים חדשים לפנים הרכב, בלי צורך בהתאמות או קומבינות התאמה.

-->