PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנד קרוזר 2008 ארוך בנזין.

eytands
17-11-14, 20:11
ערב טוב,
זו הודעה שפרסמתי בפורום מתחילים ולצערי לאחר 92 צפיות אף לא תגובה אחת....
אנסה את מזלי כאן...

לאחרונה קניתי לנד קרוזר 2008 ארוך בנזין ויש לי כמה שאלות למבינים.

1. הרכב נקנה ללא מיגונים (מיגון יצרן בלבד). בסיביבות כמה יעלה לי למגן את כולו פחות או יותר, ואיפה הכי כדאי אספיר/גטוס/מישהו אחר...

2. בלוח המכוונים שמתי לב שיש מנורות של HI/LOW וכו' זה נמצא באמצע למטה, אומנם ראיתי שיש מנורות איך מעולם לא ראיתי אותם דולקות גם לא כשהדלקתי חצי סטרטר, לא כששילבתי לנעילה מרכזית (אני יודע שזה לא אמרו להיות קשור אבל נסיתי....) ולא כשהעברתי ל LOW . זה אמור להיות ככה? המנורה שרופה? משהו אחר??

3. כשאני מעביר מ HI ל LOW (עצרתי עצירה מלאה, ושמתי ניוטרל...) אם אני מעביר לאט זה כאילו לא נותן להכניס הילוך (כמו הרגשה של להכניס parking תוך כדי נסיעה, אומנם אם עושים זאת ביתר אסרטיביות זה נכנס ללא בעיה....יש בעיה או שככה זה צריך להיות?

4. האם יש עניין ביציאה מ LOW חזרה לHI לנסוע 50 מ' אחורה כדי לשחרר אותו?

תודה מראש לכל העונים.

איתן

yoni_0000
17-11-14, 20:29
1. מיגון יעלה לך באיזור ה4000 שח להכל... יכול להיות שחלק מהמיגון לא הכרחי, תתיעץ עם המתקין. מהותית אין הבדל גדול ביצרנים של המיגונים והמחיר, בכל זאת, אני מעדיף את
המיגונים של רסטה בגלל השירות והאמינות שלהם..

2. החיווי הוא כנראה של רמת גימור שלא נמכרת בארץ, וזה ככה בכל הלנדקרוזרים שאני הכרתי עד היום..

3. העניין של ידית העברה ממה שאתה אומר נשמע תקין וטבעי לגמרי ברכב בן 6-7 שנים.. נסה לעשות את ההעברה בזחילה של כמעט אפס קמש.. יכול להיות שיכנס יותר חלק

4. שטות גמורה.. העברת חזרה לhigh, סע לשלום...

Moish Avrahami
17-11-14, 21:36
שלום איתן. "מהסוף להתחלה:
הוצאה מ LOW- בכדי להוציא מהילוך כוח בלנדקרוזר, אין צורך לנסוע לאחור.
העברה ל LOW- רכב במצב עצירה, גיר במצב ניוטרל, ואז להעביר את המוט הקצר בשני שלבים: מ HIGH למצב אמצעי (ניוטרל), ואז ממשיך ל LOW.
העברה אמורה להיות חלקה ללא התיאורים שציינת.
אורות חיווי- המנורות איננן שרופות. אומנם יש הכנה, אבל משום מה אינן קיימות ברכבים שהגיעו ארצה (מדגמי 2010 קיימות).
מיגונים- "מיגון יצרן" בלנדקרוזר, אינו ראוי ליקרא מיגון. אם בכוונתך לנהוג שטח (ואפילו מעט), ממליץ להתקין מיגון. הסדנאות שציינת בהחלט מייצרות מיגונים טובים ויעילים, שמעוגנים בברגים לנקודות מקוריות ויעודיות ברכב. כל סדנא ויתרונותיה. בנוסף, יש את סדנת רסטה בגדרה (מיגון גחון ייחודי מאורר דיפרנציאל קדמי), פרו ג'יפ בנשר ועוד. מבלי לפגוע, באופן אישי מעדיף את מיגוני גטוס, ולו בזכות מבנה מיגון גיר אוטומט מאורר היטב ומיגון מיכל דלק יחודי (מיקום מיכל הדלק, אחד מנקודות התורפה בשטח). מחיר משוער למיגון כולל התקנה, כ 3.5 K +-
בהצלחה.

eytands
18-11-14, 15:31
תודה.
אשמח אם אוכל לקבל עוד תשובות לגבי ההעברה לLow קשה לי קצת להסביר מה קורה אבל זה נראה כאילו הטורים גבוהים מידי וההכנסה להילוך כאילו נכנסת לגלגלי שיניים מסותובבים. משהו כזה...

-->