PDA

צפייה בגרסה מלאה : שדות זרועים, ג'יפאים ומה שביניהם- רק למקרה שאחד מהשיירה קורא את זה עכשיו...

sony
06-12-14, 18:39
לשיירה המכובדת שעברה מולי הבוקר ליד גן נר (בתחתית המסלול שעולה להר גיבורים),
אני מבין שמיהרתם, אני מבין שהפריע לכם שבאתי מולכם אבל אין ולא יהיה שום סיכוי שאני ארד לשדה
זרוע רק כדי שאתם לא תצטרכו לזוז מהדרך.
גם המבט המאיים שלך, הנהג של הפראדו האדום, לא יעזור.
תלמדו לכבד את החיים שמתנהלים ליד הטיולים שלכם, ועל הדרך (משחק מילים) גם את אלו שבאים מולכם.
בברכת שבוע טוב,
טל (ניסן ווינר לבן)

Mor Gurevich
06-12-14, 21:49
הטיפוסים הללו כנראה לא נמצאים בפורום.. לפחות כך אני רוצה להאמין

דרור ברלי
06-12-14, 23:59
תהיה בטוח שהם נמצאים בפייסבוק.

dice2
07-12-14, 06:33
ובאותו נושא
אתמול חגגנו לחבר יום הולדת על שפת אחד מיובלי הירקון ליד פ"ת ובצמוד לשדה זרוע
עברו של עשרות ג'יפים טרקטורונים ורייזרים
הייתה שם שלולית קטנה ורדודה לא רחוק מאיתנו ורוב האנשים נסעו דרכה או בשוליים שלה ולא פגעו ברכוש של אף אחד
שמתי לב שרוב החארות שנסעו דרך השדה היו רייזרים וטרקטורונים (היו גם מעט שהיו בסדר)
הם עברו בהחלקות והשתוללות ליד ריכוזים של אנשים שבאו להנות מטיפת טבע וסיכנו רוכבי אופניים, רצים ומי לא
אני יודע שאני מכליל אבל רוב האנשים שקונים כלי כלו קונים אותם בשביל להשתולל ועל הדרך לא אכפת להם אם זה פוגע במישהו
לצערי אני בדעה שאכיפה לא תעזור, וחינוך..... אולי יהנו ממנו הנינים של הנכדים שלי
פשוט כאב לב על החקלאי שיגיע היום בבוקר לשדה ויראה דונם שלם אם לא יותר שהושמד ע"י חארות

בועז

ASIS
07-12-14, 06:58
ועל כל אלה אמור מעתה: ''ג׳יפאים'' בפא רפויה. שבוע טוב

nirs
07-12-14, 08:06
לצערי, נתקל בגיפאים (בפא רפויה) כמעט מידי שבוע בשטחי המושב, בדר"כ רכובים על טרקטורוני ספורט ו- RZR (אבל לא רק).
רק לאחרונה, אחד מ"כוכבי הראלי" המקומי, הגיע מאחורי במהירות גבוהה צפצף והשתולל כדי שאתן לו לעבור (בשביל צר שלא ממש אפשר).
אחרי שנסע אחרי כ 200 מטר רצה שהעצור בצד (ע"מ "לסגור חשבון", בשפתו).
כמעט והתפתתי...

nirs
07-12-14, 08:11
פשוט כאב לב על החקלאי שיגיע היום בבוקר לשדה ויראה דונם שלם אם לא יותר שהושמד ע"י חארות

בועז

תנחש מה יעשה אותו חקלאי?

רמז: שערים גדרות תעלות נ"ט וכו' (לצערי , זה מה שאנחנו עושים)...

גיל אסרף
07-12-14, 08:46
מוקשים, זה הפיתרון.

סולי
07-12-14, 09:32
מי זה אותו כוכב ראלי?

nirs
07-12-14, 09:42
מי זה אותו כוכב ראלי?
מתנצל, לא עצרתי לקחת פרטים (או חתימה)
[emoji6]

boaz avrahami
07-12-14, 09:52
מי זה אותו כוכב ראלי?

הוא התכוון לחוליגן המקומי ולא למתחרה מוכר

סולי
07-12-14, 10:25
אהה.. קיי. סורי.

בכל מקרה במסגרת העבודה שלי, אני מצטער להעיד כי אני נתקל גם בגולשי ג'יפולוג עולים על שטחים חקלאים/בולדרים וחסימות בגנים לאומיים.
לצערי אותם יפיי הנפש, האיכפתיים, והמתחשבים, אלו שלא יחתכו דרך שדה, לא ירדו משביל / יעקפו חסימה / יאטו ליד משתמשים לא רכובים על השביל ויאפשרו להם להמשיך בהליכה רגועה בלי שהלב יקפוץ לשמיים, אתם לא הנורמה השולטת בשטח.

sony
07-12-14, 14:25
e-Pit אני ממש לא אוהב להחשב כיפה נפש .
אני גם לא חושב שאנחנו מיעוט. אני מטייל הרבה ופוגש הרבה מטיילים בשטח ולא נתקל בתופעות האלה הרבה. יחד עם זאת היה פה בסיפור הזה גם עוד מוטיב שאני עוד לא פגשתי בשטח והוא מוטיב הערס המאיים שטרח להסביר גם לי וגם לאבא שלי שנסע מאחורי כמה הוא לא מרוצה מהאופן בו נהגנו וכשאני אומר הסביר אני מתכוון לסינון קללות וטון מאיים. העובדה שהוא פחדן שהמשיך ליסוע אחרי שאמר את מה שאמר היתה הפתעה בשבילי. אני הייתי בטוח שזה יגמר ביותר מזה. ממש חבל לי שאין לי מצלמת דרך כדי להעלות את התיעוד של זה לפה.

דרור ברלי
07-12-14, 14:33
אמרתי לך איפה תמצא אותם. שם זה אופייני, עם כל העומק האינטלקטואלי של "האליטות החדשות".

opl
07-12-14, 14:40
זה כמו להגיד שאנשים רעים תמצא ברחוב...
זה שחנטל מתפשטת בפייסבוק לא אומר של כל הבחורות בפייסבוק זנותיות.

דרור ברלי
07-12-14, 14:43
זה שחן טל מתפשטת בפייסבוק לא אומר שכולן שם זונות.
מצד שני היא מתפשטת בפייסבוק ולא במקום אחר.

עובדה שהערסים שם ולא פה.

וזה לא שיש לי התנגדות כלשהי לשטוף את העיניים במתפשטות.... נהפוכו. אבל בשביל זה הרשת עדיין מציעה פורנו יותר מכל דבר אחר.

opl
07-12-14, 15:34
פייסבוק בהיותו המכנה המשותף הנמוך ביותר כרגע מחצין את כל מה שטוב ורע בחברה.
תבחר אתה על מה להתמקד...

דרור ברלי
07-12-14, 22:45
נכון.
אבל פייסבוק זה המגרש הביתי שלהם.
אם אתה מחפש קבוצה מסיימת של ערסים ומשחיתי טבע שגם מנציחים את מעללי הגבורה שלהם, רוב הסיכויים שתמצא אותם שם ולא כאן.

אלדר
07-12-14, 22:59
בפייסבוק אין מנהלי פורום ואין חוקים.
כל אחד כתוב /אומר/מצלם כרצונו.

Tsachi Amiad
08-12-14, 21:09
הכי עצוב זה ששני טנדרים ופטרול לא עוזרים לחלץ ברלינגו שתקוע בתוך שלולית בוץ באמצע השטח יומיים אחרי שירד 150 מ"מ...

דרור ברלי
08-12-14, 21:17
מ הזה "לא עוזרים"?

מנסים אבל לא מצליחים?
או שביקשת מהם עזרה והם התעלמו ממך?

-->