PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייבוא מנוע שלם מחו"ל או מפירוקיה מה עדיף

cektar
19-12-14, 10:26
שלום לכל חברי הפורום ברשותי מיצובישי האנטר לצערי אני חייב להחליף מנוע כי המנוע הקיים גמור,

השאלה העיקרית היא איך לדעת שלא יעבדו עלי ובסוף אני אשקיע 20K למנוע פגום , איך לדעת שהמנוע הוא באמת מעולה ויחזיק מעמד עוד חמש שנות עבודה לפחות(זהו רכב שמשמש אותי בעסק)

תודה לכולכם ושתהיה שבת שלום ומבורכת!

six 4 life
19-12-14, 12:14
מה שאתה מבקש לדעת בלתי ניתן לחיזוי לא ע"י זה שמוכר לך את המנוע כאן או בארץ אחרת ולא ע"י אף אחד. אתה כן יכול לקבל הערכות, אבל בשורה התחתונה אף אחד לא יכול לדעת מה קורה בתוך המנוע ואיזה חיים עבר בלי לפתוח אותו (מה שלא יקרה בכל מצב).
המידע היחיד שהם יכולים להגיד לך בוודאות הוא כמה קמ היו על הרכב שהוא פורק ממנו.
בארץ יש לך אחריות בסיסית של כמה חודשים, מה שאין לך עם יבוא מנוע בהתקשרות עצמאית מול מוכר מארץ אחרת.
בדוק גם אופציה יבוא דרך יבואן (במידה ולא לזה התכוונת ששאלת גם על מנוע מחו"ל).

cektar
19-12-14, 12:48
תודה על תשובה עיניינית ומהירה

יש הבדל כלשהו בין ייבוא(דרך יבואן) או פירוקיה מה עדיף או שזה בעצם אותה הגברת בשינוי...

six 4 life
19-12-14, 13:27
זה מפירוק וזה מפירוק רק מגיעים ממקומות שונים. במצבך הייתי בודק אם יש מנוע כזה בכלל בפירוקיה כלשהי בארץ, ואך ורק עם הפרטים המלאים של הרכב כולל קילומטרז' ובעלים קודמים (אם היה רכב סיור/ קב"ט למשל אתה לא רוצה לגעת במנוע הזה) וכך הלאה.
במקביל מברר גם על יבוא ומשווה מחירים.

cektar
19-12-14, 14:01
אני מתאר לעצמי שכבר חפרו בנושא אבל אני לא הצלחתי להגיע למסקנה בעניין העוצמה של המנוע בדגם שלי יש אותו הדגם רק עם מנוע חזק יותר של 178 כ"ס ואצלי 135 כ"ס זה חוקי(ניראה לי הכי הגיוני בעולם) לשים אם כבר מחליפים מנוע אז לחזק יותר???

תודה אתה עוזר לי פה מאוד!!!

six 4 life
19-12-14, 15:05
להסבה כזו אתה צריך לבדוק קודם כל עם החברה בארץ (מיצובישי) אם אפשר לאשר את דגם המנוע שאתה רוצה לשדרג אליו ברשיון לרכב מהדגם הספציפי שלך.
שאלה לא פחות חשובה שתצטרך לברר (אני לא מכיר את הרכב הזה לבוריו אז לא יכול לייעץ בנושא) היא אם פיזית הוא מתאים 1 ל1 ללא שינוי בתושבות המנוע, בחיבור לגיר, במערכות הדלק, מערכות החשמל, ואולי גם הפליטה (מנחש שהטורבו מעט גדול יותר).

cektar
19-12-14, 20:54
תודה ענקית חבר עזרת לי פה ממש, שיהיה חג שמח ושבת שלום

-->