PDA

צפייה בגרסה מלאה : 500.000 ש"ח ביטוח חיים ב 25 ש"ח??

מאיר רוטברג
04-01-15, 10:49
כן בהחלט יש דברים כאלו ,
מוות מתאונה 500.000 ש"ח ב 25 ש"ח ,

זה בהחלט מחיר חדירה מעולה ביותר.

יואב פולס
04-01-15, 11:58
שני דברים קטנים שעלו לי:
1. אם אישתי מתקשרת אליך לעשות לי, בבקשה עדכן אותי.
2. אם מישהו חושב ש 500,000 זה הרבה עבור החיים שלכם, ויעזור למשפחה אחרי שאתם מתים - אז לא. תעשו כפולות של זה. אם אפשר.
יואב

טל חסיד
04-01-15, 20:19
אכן חצי מיליון ש"ח זה לא מספיק למי שיש ילדים במקרה מוות חס וחלילה. אבל כמה עולה ביטוח 2 מיליון ש"ח במקרה מוות ?

טל

יובל48
05-01-15, 13:13
שני דברים קטנים שעלו לי:
1. אם אישתי מתקשרת אליך לעשות לי, בבקשה עדכן אותי.
2. אם מישהו חושב ש 500,000 זה הרבה עבור החיים שלכם, ויעזור למשפחה אחרי שאתם מתים - אז לא. תעשו כפולות של זה. אם אפשר.
יואב

בהנחה שיש לך כבר ביטוח אחר כלשהו,מנהלים או אחר,אז ב 25 ש"ח לביטוח ריסק זה משתלם.
כמובן שלהגדיל לא מזיק (לך,בכל מקרה, זה לא אמור להועיל)

מאיר רוטברג
12-01-15, 07:13
נכון יובל וצודק גם יואב זה לא נועגד להחליף זה נועד לתת חיזוק למערך התמיכה המשפחתי , וכן זה מחיר חדירה מצויין , יואב אישתך צלצלה ביקשה 2 מליון אז מציע לך לישון עם עיין פקוחה .

ukiuki
12-01-15, 09:14
לא מבין גדול בביטוח אבל אם כבר לקנות ריסק אז למה להגביל אותו רק למקרה של תאונה?
יותר מזה, אם מדובר בתאונת דרכים או תאונת עבודה, האם דמי הביטוח מקוזזים ממה שמתקבל מביטוחים אחרים?

מאיר אלוני
12-01-15, 09:39
יותר מזה, אם מדובר בתאונת דרכים או תאונת עבודה, האם דמי הביטוח מקוזזים ממה שמתקבל מביטוחים אחרים?

בשונה מביטוח רכוש שבו אתה יכול לקבל מכסימום את ערך המוצר שניזוק גם אם יהיו לך ביטוחים כפולים בביטוח חיים זכותך להעריך את חייך בכמה שאתה רוצה ותקבל פיצויים מכולם.

מאיר רוטברג
14-01-15, 07:38

בוקר אור, יש ריסק למקרה מוות מכל סיבה שהיא ויש ריסק למקרה מוות רק מתאונה ההבדל נעוץ באופן קיצוני בעלויות , ריסק למקרנ מוות מתאונה הנו השלמה לריסק קיים ולא מחליף אותו , ביטוח ריסק אינו מתקזז משום מקור אחר ואין בו כל כפל או ניגוד לביטוח נוסף או מקור פיצוי אחר

boaz avrahami
14-01-15, 08:55
יש מישהו שחייב לי כסף.
אני יכול לבטח אותו?
האם זה יתפרש כאיום ברצח? [emoji12]

מאיר רוטברג
04-02-15, 12:21
יש מישהו שחייב לי כסף.
אני יכול לבטח אותו?
האם זה יתפרש כאיום ברצח? [emoji12]

דרך אגב , כן, הרי הבנק עושה לך ביטוח חיים למשכנתא זה בדיוק זהה,

-->