PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורת בדוק מנוע

cektar
11-01-15, 07:12
חברים שלום אחרי טיול שטח מאומץ מאוד מאוד(הרכב גם ניתקע בבוץ) ועד שהגיע החילוץ די התעללנו ברכב מצטער עכשיו שעשינו זאת הרי גם ככה לא היינו מוציאים בכוחות עצמינו את הרכב אז בקיצור אחרי כל המאמצים האדירים על הרכב אחרי חצי שעה נידלקה נורת הבדוק מנוע ויהרכב הפך מ135כ״ס ל60 ירדה העוצמה(חוזרת ונעלמת...) יש ברשותי מצובישי האנטר 2007 190אלף האם ניתן לבדוק משהו לבד לפני שניגשים לכל הגנבים במוסך???
תודה...

asafk
11-01-15, 09:43
הדבר הראשון הוא לנסות לאפס את התקלה. לאחר מכן להתחבר עם קורא תקלות ולראות מה שמור כתקלה הסטורית או תקלות פעילות.
כל השאר יהיה רק ניחושים בלי זה...

אסף.

cektar
11-01-15, 10:03
אפשר לאפס לבד(לנסות בכל אופן)?

מאיר אלוני
11-01-15, 10:18
אפשר לאפס לבד(לנסות בכל אופן)?

תנסה לנתק את המינוס במצבר לפתוח סוויץ וללחוץ על דוושת הבלם למשך דקה

אמיר ב.א
11-01-15, 12:15
באיזה איזור אתה בארץ ?

oferg22
11-01-15, 12:24
שלום,
מה פתאום לאפס את התקלה??? יש סיבה שהמחשב מראה את התקלה, ואם תאפס אתה מתעלם ממנה.
גש למוסך שיש בו סורק תקלות, שיתחברו ויגידו מה התקלה.

ואם האוטו נוסע, ויש את כל הסימנים החיוניים - מים שמן וכו, מומלץ לנסוע בדרך הקצרה למוסך.
לאפס תקלה בעזרת המצבר זאת טעות חמורה שעלולה לעלות ביוקר
עופר

יואב פולס
11-01-15, 13:27
האם ניתן לבדוק משהו לבד לפני שניגשים לכל הגנבים במוסך???

רק לי זה עושה בחילה?

cgp
11-01-15, 13:39
[QUOTE=יואב;615911]רק לי זה עושה בחילה?

- - - Updated - - -
לא רק לך.
אני לא בעל מוסך ולא מכונאי ואיך לומר בעדינות? לא לעניין

cektar
11-01-15, 14:10
הנעתי את הרכב ומשום מה הנורה לא דולקת עכשיו ולא עשיתי כלום מוזר...

tzagi
13-01-15, 05:37
שלום,
מה פתאום לאפס את התקלה??? יש סיבה שהמחשב מראה את התקלה, ואם תאפס אתה מתעלם ממנה.
גש למוסך שיש בו סורק תקלות, שיתחברו ויגידו מה התקלה.

ואם האוטו נוסע, ויש את כל הסימנים החיוניים - מים שמן וכו, מומלץ לנסוע בדרך הקצרה למוסך.
לאפס תקלה בעזרת המצבר זאת טעות חמורה שעלולה לעלות ביוקר
עופר

עופר,
תגיד שלום לאסף קציר, מהנדס רכב עם דיפלומה ויותר נסיון פרקטי מרוב המכונאים במזרח התיכון
אם הוא אמר לאפס זה לא סתם, יש הרבה קודים שיהיו נכונים ורלוונטיים לזמן והסיבה שהם עלו.
סתם לדוגמה הבחור התחפר בבוץ, המחשב יכול להבין את זה (סתם לדוגמה) כממיר מומנט תקול או ו סנסור ABS תקול
אז מאפסים את המחשב ובודקים אם התקלה כרונית או זמנית.
בכול מקרה אם אין בעיה כרונית המחשב יכבה את האור תוך זמן קצר במקרה שהבעיה לא חזרה.(כמו שקרה פה)

ובנושא הגנבים....כולכם יודעים שרשימת המוסכים שהם ישרים, אמינים ומקצועיים מאד מאד קצרה, 10 אצבעות מספיק נראה לי.

cektar
14-01-15, 04:02
10 אצבעות חחח תציין לי אחד אמין לדעתך בצפון ואני אשמח לעשות את הטיפולים שם תודה

tzagi
14-01-15, 04:38
אני לא מכיר אף אחד בצפון ולכן לא יכול לתת דעה. בטוח שאחרים יכולים להמליץ.

-->