PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ כננת Warn 9500

גיתאי נוה
21-01-15, 15:59
חבר השתמש בכננת Warn 9500 אחרי כשנה שבה לא הופעלה, תפעל אותה לא זהיר ככל הנראה, והיא הושבתה עם רעש של תקתוקים.
שאלות לפורום הנכבד:

מי משפץ חוץ מהנפלד?
מה המחירים לסולנואידים?
מה סד"ג המחירים לשיפוץ עמוק (מנוע\גיר\יחסים)?
האם סולנואידים של T-MAX יתאימו גם לוורן?

תודה לעונים
גיתאי

יוש
21-01-15, 21:15
הייתי מברר ב ל.כ.

הבנתי שניתן להשתמש בחלפים של T-MAX לשיפוץ כננות יקרות יותר.

נמרוד
22-01-15, 00:15
תגיד לי גיתאי מה אתה נולדת אתמול? כשיש לך רעש מהסרן אתה רץ למוסך להחליף סרן? כננת יותר פשוטה מסרן. למה "שיפוץ עמוק", צריך לתקן את מה שהתקלקל. תבדקו מה לא בסדר בכננת, אולי סולנויד, אולי משהו נשבר באמת, אולי מגע רופף בסך הכל... יש חלקי חילוף לקנות גם אוניברסליים וגם מקוריים גם בארץ וגם באיביי.

אמיר ב.א
22-01-15, 00:27
כמו שנימרוד אמר - רוב הסיכויים שמדובר בסך הכל במגע רופף, לא שיפוץ ולא תיקון רציני.
התיקתוקים הם מכיוון הסולנואיד , בגלל שלא מגיע אליו מספיק זרם....הייתי בסיפור הזה הרבה פעמים.

לחזק את כל החיבורים ורוב הסיכויים שהכננת תחזור לעבוד.

גיתאי נוה
22-01-15, 02:22
תגיד לי גיתאי מה אתה נולדת אתמול? כשיש לך רעש מהסרן אתה רץ למוסך להחליף סרן? כננת יותר פשוטה מסרן. למה "שיפוץ עמוק", צריך לתקן את מה שהתקלקל. תבדקו מה לא בסדר בכננת, אולי סולנויד, אולי משהו נשבר באמת, אולי מגע רופף בסך הכל... יש חלקי חילוף לקנות גם אוניברסליים וגם מקוריים גם בארץ וגם באיביי.

נמרוד יקירי, אני לא נולדתי אתמול (אני מבין שעניין הסרנים דבק בי לרועץ :rolleyes:), לעומת זאת אותו חבר שביקש ממני להעלות את השאלה - עדיין לא 'נולד' בכלל...
כמוני כמוך וכמו אמיר, אבל פה מדובר על צורך קהל סטנדרטי יותר.

מה אומרים?

שלומי
25-01-15, 20:06
נשמע כמו בעית מגעים - צריך לנקות טוב טוב גם את הצדדים של הגליל מתכת שהמנוע יושב בתוכו.

-->