PDA

צפייה בגרסה מלאה : DPF delete ביטול מסנן חלקיקים דיזל כולל EGR ו ממיר סילברדו 2011

lindner
26-01-15, 09:19
אהלן חברים ,

בהמלצתה של רואת החשבון שלי ובלב כבד מכרתי את הבלייזר 94 וקניתי סילברדו 2011 , פעם ראשונה מאז שפתחתי את החברה קיבלתי החזרי מע"מ :)
מה שגיליתי זה שמסביב למנוע הזה שגדול ב100 סמ"ק בלבד וחזק ב200 סוסים מהבלייזר יש מערכות ממוחשבות שלא מביישות את הפנטגון :)

לעבודה , מה שבבלייזר היה עבודה של כמה דקות על הEGR עם פחית וזהו מסתבר פה שנדרשת עבודה של שעות ונדרשים חלקים יקרים מאוד .
לביטול הEGR נדרש קיט בעלות של 1000 ש"ח לפחות ועבודה של כמה שעות .
ישנו גם הDPF ומערכת האוריאה שצריך לבטל כדי נסוע ברכב ללא תקלות בשל המסנן שנסתם לעיתים קרובות ומגביל את הנסיעה , והחיסכון בצריכת הדלק ע"י הפסקת ביזבוזו לצורך מסנן שגם ככה נסתם.

אז ככה , אני עומד להביא טונר לעדכון הECU בפרמטרים חדשים לביטול כל הסנסורים והמערכות המותקנות במנוע ובאגזוז , קריאת קודי טעויות ומחיקתם , קיט אגזוז קומפלט מהדאון פייפ עד הסוף.
עכשיו לכל מחבקי העצים , זה נכון שהמערכת בזמן שהיא תקינה עובדת נפלא , אין ריח של גזים ואין זיהום אויר אבל ... אם זה היה עובד ללא תקלות ולא פוגע כל כך בנצילות / יעילות המנוע אז..

למי שכבר הזמין והתקין זה המקום לשתף את כולם ביתרונות ובחסרונות אם יש כאלו .

דורון

omri_t
26-01-15, 19:34
מהכרות אישית ועמוקה עם תהליך דומה במנוע של ייצרן אחר-
חייבים לוודא שאכן המערכת תעבוד ולא תיכנס לאיזה מוד חירום ותעבוד בו בצורה לא יעילה.

אצלנו זה פגע אנושות בביצועים ובאמינות וגרם לקיצור חיי המנוע.

לבסופו של דבר לאור העדר ידע נאלצנו למצוא פתרונות מיוחדים תוך התייעצות עם מספר מומחי מנועים.

איני יודע לגבי המנוע המדובר. אבל חשוב שתבין שאכן קיים פתרון מדף אמין שרץ על כמה מאות רכבים.

אגב, גם אני לא מאמין ולא חסיד המערכות הללו.
אבל במקרה שלנו ערכנו בדיקות לאוויר באזור עבודת המנוע.
והופתענו עד כמה העשן הנפלט הפך להיות מסוכן לאדם בהרכבו לעומת המצב המקורי של המנוע...

lindner
27-01-15, 08:50
כמו שכתבת יש הרבה מוצרי מדף ולא מצאתי בהרבה מאוד פורומים תקלות כפי שתיארת , איפה טעיתם?

lindner
19-03-15, 00:04
טוב בוצע בהצלחה ;)

-->