PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה אתם משלמים על מערכות האיתורן שלכם באוטו?

Nir Fraifeld
05-02-15, 10:29
מתנצל מראש אם קיים כבר אשכול ייעודי בתחום, או שזה לא הפורום הנכון.

רכשתי לפני כחודש האנטר 2010 מיד 1 (ליסינג - שלמה SIXT).

כאשר התענינתי בביטוח מקיף, הוסבר לי שעל מנת שהביטוח יכנס לתוקף אני חייב להיות מחובר לחברת איתור ולספק להם טופס בדיקה עדכני (כנראה שזה הנוהל בחברות הביטוח לרכבים ששווים מעל ל100 אלף שח).

בכל אופן, מעולם לא התעסקי עם חברות איתור, ולכן הלכתי על הברירת מחדל, שמתי לב שקיים ברכב קודן של פוינטר, אז יצרתי עימם קשר.

בטלפון הנציגה הסבירה לי שלפי נתונים במערכת, יש לי 2 מערכות איתור ברכב, והעלות הכי נמוכה שהיא יכולה לעשות לי זה 78 ש"ח כולל מע"מ.

בסוף השיחה היא זרקה גם משפט שהיא תשלח לי עם הקבלה פלייר לשירותים נוספים שלהם, וכשקיבלתי למייל את מסמכי העסקה, המטומטת ניסתה לעבוד עליי, וצירפה גם שירות שגריר זהב באיזה 30 ש"ח (שכמובן ביטלתי מיד לאחר מכן), זה לא יאמן איך בחברות האלה מכשירים את העבודים לעבוד על אנשים.

בכל אופן, מה איתכם?

כמה אתם משלמים לחודש עבור שירות האיתורן שלכם (עבור 2 קולטים) ?

*הבנתי שלמי שאין את הקולטים ברכב, אז התקנה חדשה כרוכה גם בעלות גבוהה (איזור ה2000 ש"ח?).

האם קיים איזשהוא שת"פ בין החברות שיאפשר לי לעבור לחברה אחרת שתפעל עם הקולטים של פוינטר, או שבמידה ואני עובר חברה עלי לבצע התקנה חדשה?

דניאל מאירי
05-02-15, 12:22
לי יש בויגו מערכת של סקיילוק.
ההתקנה הייתה הזולה מכולם (לפני שנתיים) ועלתה כ-750 ₪.
בחודש אני משלם כ-120 ₪ בחודש כי אני רוצה לקבל SMS כאשר יש התרעה לרכב (טרם קרה),
וגם פוליסה של חילוץ מהשטח שעולה כ-25 ₪.
דניאל

yes1952
05-02-15, 12:40
ניר
אף אחת משלושת החברות הפעילות בשוק האיתור לא מנסה לעשוק אותך
אינני יכול להמליץ מפני שבעברי הייתי איש איתוראן אז כמובן שכל הרכבים שברשותי וברשות המקורבים לי הם באיתוראן,
המחיר שדרשו ממך הינו סביר לעומת הנזק שיכול להגרם לך באם חלילה רכבך יגנב ואין לך מיגונים הנדרשים ע"י חברתה ביטוח
אז תרגיע
יוסי

Nir Fraifeld
05-02-15, 17:54
ניר
אף אחת משלושת החברות הפעילות בשוק האיתור לא מנסה לעשוק אותך
אינני יכול להמליץ מפני שבעברי הייתי איש איתוראן אז כמובן שכל הרכבים שברשותי וברשות המקורבים לי הם באיתוראן,
המחיר שדרשו ממך הינו סביר לעומת הנזק שיכול להגרם לך באם חלילה רכבך יגנב ואין לך מיגונים הנדרשים ע"י חברתה ביטוח
אז תרגיע
יוסי

הGPS הזה חסר ערך או משמעות בעיני, וברגע שהרכב שלי יורד במחירון מתחת ל100 אלף אני אבקש אישור מהחברת ביטוח לסיים את השירות איתוראן הזה.

בתור אחד שעבד באיתוראן, אתה בטח יודע שלגנבי רכב יש יכולת לדעת בדיוק היכן מותקנים הקולטים, והם יכולים תוך מספר דקות להסיר אותם.

וגם במקרה והם לא מצליחים, מה עושים אם הרכב נכנס לשטחים?

אתה חושב שזה יעניין את הצבא או המשטרה?

אתה יודע כמה רכבים עם איתוראן נכנסים כל יום לשטחים?

הסיבה היחידה שיש לי איתוראן ברכב, זה בשביל שאוכל לבטח את הרכב שלי במקיף.

ברגע שזה לא יהיה תנאי, סלאמת לפוינטר (שימצאו פראייר אחר).

אני יותר מאמין בגישה של למגן את הרכב עם מנעולים ייעודים (הגה \ הילוכים, אפשר גם סנדל), ולהתקין מערכת התראה רגישה + התראת SMS, ולבנות על זה שברגע שיפרצו לי לרכב, אני אצליח להגיע לשם בפחות מ5 דקות (עדיין לא נתקלתי במישהו שמצליח לפרוץ את כל המנעולים האלה בטווח זמן הזה, אוליי רק עם מישהו כמו מסור דיסק נייד, אבל זה גורם לרעש מטורף וזה יסגיר אותו מהר).

כמובן שגם תמיד יש את האופציה שיעמיסו לי את הרכב על משאית, ואז באמת שאין מה לעשות :\

zerez
06-02-15, 08:19
אם תספיק להגיע לרכב שגונבים אותו יש סיכוי שלא תצא משם שלם.
אני לא הייתי מסתכן בשביל להציל רכב מבוטח מגניבה

erezgur
06-02-15, 16:04
אני מציע לך לבדוק גם אפשרות לבטח ללא מערכת איתור.
אישית ממליץ על אבי גולן - 089762777 שתמיד מצליח למצוא מסלול ביטוח זול וטוב באחת מחברות הביטוח.

arnonmg
09-02-15, 20:26
באיתורן אני משלם קצת פחות ממך אבל לידיעתך כל שנתיים או שלש צריך להחליף סוללת גיבוי - 200 ש״ח - באחריותך
אם לא המצאת בדיקת מיגון בתוקף אז הביטוח מתנה את החידוש
אני מקבל התראות לנייד תוך 30 שניות מרגע שהאזעקה החלה לפעול וזה קורה בדרך כלל תוך 30 שניות אחרי שפתחתי את הרכב כלומר אם פתחתי רכב ולא ניתקתי תוך 30 שניות מתחילה אזעקה ועוד 30 שניות בערך לקבלת צלצול
תחושת ביטחון סבירה אבל בעבר היה לי הילקס עם איתורן שנעלם ברגע - אין עם מי לדבר
קרטל של חברות ביטוח עם חברות המיגון ומרכזי השירות שלהם !!!
למדתי מטל חסיד - פתח את אחת הקופסאות חשמל ופשוט תוציא רכיב או שניים - שלא ייצא מהחנייה הנסיעה - רק על משאית...
מה שבטוח זה שיש הרבה מרוויחים מעניין הגניבות ולא רק הגנבים

Arnonmg

נמרוד - מערד
10-02-15, 20:46
אני משלם לאיתורן 60 שח, וכמובן לא סומך רק עליהם.
נמרוד

MOSHIKO.L
10-02-15, 20:51
אני משלם בערך 30 שח עבור התרעות בsms בפוינטר

arnonmg
11-02-15, 16:10
מה למדנו?
האם יש תכלית ליכולת האיתור?
את מי זה משרת אם בכלל?
מה התועלת שצומחת לנו הלקוחות?

Arnonmg

-->