PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפול 10 K לסמוראי היום בצהריים- הזמנה

yoav
02-09-05, 09:53
בעלי הסמוראי הטריים (כמוני) מאיזור ת"א: היום בסביבות 14:00 אנחנו עושים טיפול 10 K לשני סמוראים, לא כולל בדיקת בלמים, כן כולל החלפת פילטר דלק (מוזרק), פלאגים שמנים מסננים וכו'. מי שרוצה לראות מוזמן, אמור לקחת בין 45 דק' לשעה- תלוי כמה זמן נבלה בדיבורים.
ולכל הוותיקים שמצחקקים- אל תשכחו שלנו אנשי פורום המתחילים- גם טיפול 10 K זו חוויה שצריך לראות פעם אחת לפני שעושים לבד 8)
0547-366059
יואב.

ד ו ר ו ן
02-09-05, 10:57
יואב,
יישר כוח, כה לחיי וח"י שקלים..

אני מבין שאתה עושה את הטיפול עם עוד מישהו כי אתה רגיל שאתה מושיט את היד לאחור ומקבל את הכלים?
משהו בסגנון של " סקלפל=מפתח 10" ?
8)
בהצלחה.

tomer s
03-09-05, 22:03
פיספסתי :( :( ....(ראיתי את ההזמנה רק במוצ"ש )
יש מצב שמשהו אחר שכבר "עשה את זה" ירים את הכפפה עדיף באיזור הדרום (סתם כי יש לי מקום וכלים :wink: .....)אבל אפשר גם במרכז
אהה ועדיף ביום ו (אני לא יוכול בשבתות)
אגב מה כל הדברים שחייב לקנות ולהחליף (זה למעשה הטיפול הראשון לרכב מאז שנקנה לפני חצי שנה)

yoav
04-09-05, 23:30
תומר-יש פה שרשור ישן על הטיפול 10 K הראשון שלי עם כל הפירוט ממיטב מומחי האתר. את זה עשיתי (שוב) עם יוסי וורמן (תודה יוסי תודה 8) )- ואני ממליץ גם לך לעשות עם אחד שמבין.
מה קניתי?:
1. שמן מנוע
2. 4 פלאגים
3. פילטר שמן (מקורי ממכשירי תנועה)
4. פילטר אויר (כנ"ל)
5. פילטר דלק (לדגם המוזרק- כנ"ל)
יצא בסביבות 400 ומשהו ש"ח (לא זוכר בדיוק)- בעיקר כי הפילטר דלק יקר (כ 150 ש"ח כולל).
בדרום (ב"ש זה דרום לצורך העניין) אי אפשר לרכוש חלפים מקוריים- פשוט אין.
לקח עוד כשעה עבודה באיזי. את הבלמים אני משאיר לאנשי מקצוע בשלב זה.
אם אתה מזדמן למרכז אני אשמח לעזור- אבל אני רחוק מלהבין משהו.
בהצלחה :lol:

yossivarman
05-09-05, 09:17
אבל אני רחוק מלהבין משהו
גם אני :D

leprecon
07-09-05, 12:05
תומר,

גם אני חיפשתי שותפים בדרום, ובסוף עשיתי לבד.(לפחות יש לי את שני ספרי האחזקה...)
אם אתה רוצה סיוע (לפחות מנטלי ופיזי גם אם לא מקצועי) אני גר בב"ש ופנוי בסופ"ש הקרוב.
אגב, אני לא זוכר בדיוק מה יש ברשימה אבל את רובה עשיתי וגם יצא לי להתעסק קצת עם
הברקסים ( ובדרך לגזור איזה אום חביב לגזרים :wink: )
אה, עוד משהו, כבר יצא לי לחרוש את רוב החנויות בבאר שבע אז אם אתה מתכוון לקנות שם שלח לי ה"פ ואני אמליץ לך על מקומות.

ארז.
052-5576513

-->