PDA

צפייה בגרסה מלאה : היי שלום לכולם מספר שאלות בקשר למסיכת ריתוך

oren123456
09-03-15, 14:05
שוב שלום לכם
בעבר כתבתי כאן בפורום על רתכות ומסיכות בכללי
היום אני מרתך עם רתכת איכותית ברמה מאוד מאוד גבוה אני מאוד מרוצה זו רתכת של deca
אני יודע שהמלצתם על מ ב ריתוך אבל היה לי אפשרות לרכוש רתכת ששווה 2000₪ בחצי כמעט
אז התחלתי לרתך ושכנים מאוד התלהבו מהריתוך שלי אפילו שכן שהוא רתך רצה שאעבוד איתו ועוד כמה מסגריות שמתקשות שאעבוד שם אבל אני אוהב את המשרד
ואוהב בחופש בשישי לרתך להנאתי ולעשות כמה חלטורות מהצד ולקבל עליהם כסף למה לא
עכשיו אחרי ההקדמה נעבור לשאלות ולסיפור האמיתי

אחרי שהבנתי שאני מרתך עם מסיכת ריתוך אלקטרונית לא של זי.. כי אמרו שהיא לא טובה ריתכתי עם אחרת טוב אתמול באמצע הריתוך המסיכה הפסיקה להחשיך
וקיבלתי זצ אחושרמוטה היה לי לילה סגול אבל עברנו את זה
קשה לי לעבוד עם מסיכה לא אלקטרונית מי בחינת נוחות אז התחלתי לעשות מחר ושוב לקרוא בפורום והייתי גם ב ב מ ריתוך
וראיתי מסכות ריתוך אלקטרונית של ספיד גלאס ומילר המחיר מדדתי אותן הבנתי מה אני רוצה אבל המחיר עצום בשבילי
התקשרתי ל5 מסגריות לשאול איזה מסיכות משתמשים מסגריות ענקיות וכולם משתמשים ברגילה
שאלתי על אלקטרוניות של ספיד גלאס ואמרו לי שבשמש הם משתבשות והמחיר יקר להם מאוד וחבל על הכסף מכה קטנה והלך 2000₪
הייתי ב מ ב ריתוך ושאלתי שאלות ולא הבנתי
מה לעשות אני מרתך אבל לא קבוע יענו המסיכה יכולה לשבת שנה במחסן וכולי הבנתי שמחליפים סוללה
אני חייב לשאול מישהו שהוא מסגר ורתך ומרתך עם הרבה קילומטרז
האם כדאי לרכוש כזאת היא לא תפסיק להשחיר באמצע הריתוך היא לא יתדפק בשמש אפשר לעבוד בשטח מול השמש כאילו בכול מיני זויות ?
כי גם במכללה שאני לומד מורים עם נסיון רב אמרו לי להתרגל לרגילה !
אני עובד עצות אשמח לקבל יעוץ מהפורום, אני יודע שזה לא פורום ריתוך אבל אני מנסה בכול זאת התקציב לא בעייתי בעיני עם המסיכה תיהיה טובה לצרכים שלי
השרות של מ ב ריתוך נהדר קניתי משם בנתיים זכוכיות למסיכה רגילה
אתם הרתכים בעלי נסיון מכבר השנים תגידו לי אתם
אני מאוד מודה לכולם
ולמנהלים עם כתבתי משהו לא נכון אבקש לצנזר בבקשה ולערוך וללא למחוק
בתודה ובכבוד רב
Oren123456

עידו לוריה
09-03-15, 14:19
ערן אני משתמש במסכות של ספידגלס כבר 23 שנים , נפילות / שמש / וכו' לא משפעים על המסכות אללו בכלל , המסכות אללו עומדות בכול התקנים .
זה סוס עבודה איכותי מהמעלה הראשונה .

עידו

lizard
09-03-15, 14:46
אני משתמש במילר שקניתי בארה"ב בחצי מחיר ומאוד מרוצה. פעם רחת נדפק המנגנון חודש וחצי אחרי שבאחריות פגה ועדיין מילר העולמית שלחו לי מנגנון חדש בלי כסף. ממליץ מאוד. על ההדרך תקנה את הרצועות ראש המשוכללות יותר(תשאיר את המקוריות לספייר) ותקנה את המגיני מסך הפנימיים והחיצוניים (חביךות של חמש)

oren123456
09-03-15, 14:48
אני משתמש במילר שקניתי בארה"ב בחצי מחיר ומאוד מרוצה. פעם רחת נדפק המנגנון חודש וחצי אחרי שבאחריות פגה ועדיין מילר העולמית שלחו לי מנגנון חדש בלי כסף. ממליץ מאוד. על ההדרך תקנה את הרצועות ראש המשוכללות יותר(תשאיר את המקוריות לספייר) ותקנה את המגיני מסך הפנימיים והחיצוניים (חביךות של חמש)

מה זה המנגנון הקסטה אתה מתכוון ?
כמה זמן היא אצלך בשימוש

lizard
09-03-15, 14:49
שנתיים בערך אולי יותר. כן, הקסטה.

עידו לוריה
09-03-15, 15:05
בארבע מסכות ספידגלס שלי לא קרה שום כלום לקסטה .
מיכה מה זה חצי מחיר ? שקונים בזול זה מתקלקל (-:
לספיד גלס יש דגמים עם עודף מאלף ש"ח .

עידו

lizard
09-03-15, 15:15
הכוונה שלקנות בזמנו בארהב השתלם יותר. נדמה לי שהיה איזה מבצע או משהו כזה. עלה בערך שלוש מאות דולר לא כלל משלוח, היום כנראה עולה יותר

lizard
09-03-15, 15:16
אגב, המחיר היה אותו מחיר כמו של ספיד גלאס דומה שבדקתי, רק המסך יותר גדול. ספיד גלאס הייתה קצת קלסטרופובית לי.

arnonshoshani
09-03-15, 15:43
אני עובד היום עם מסכה 9100 של ספיד גלאס (כבר די הרבה שנים) מסכה מדהימה והדבר היחיד שהחלפתי לה היה בטריות (לא כולל מתכלים כמו הזכוכיות).
היוום אני עובד בעסק שיש לו 14 רתכים ולכולם יש מסכות ספידגלאס.
בעבר עבדתי עם מסכות סיניות פשוטות ועם מסכות אלקטרויות עם בטריות 9V וכל מיני צעצועים. לא מחליף את שלי עד שיבוא דגם יותר חדש ;-)

ארנון

oren123456
09-03-15, 15:43
המחיר של ספידגלאס ושל מילר
אותו מחיר אני בדקתי מספר דגמים מדדתי היה נוח לי ה 9100x

- - - Updated - - -

המחיר של ספידגלאס ושל מילר
אותו מחיר אני בדקתי מספר דגמים מדדתי היה נוח לי ה 9100x

oren123456
10-03-15, 17:35
אני מאוד מודה לכם
עכשיו אוכל לרכוש את המסיכה הנ״ל בראש שקט
9100x spiedglas

u.v.
11-03-15, 08:15
אני משתמש בספיד גלאס V900 שהיא הבסיסית והיא מעולה, 3 שנים ולא הייתה שום בעיה ועוד קניתי אותה משומשת. בעבודה יש לי 9100 מעולה! אין איתן שום בעיות. רק להחליף סוללות. אני מרתך בארגון ואני מרתך המון, עוד שני חברים שלי עם הV900. רתכים כבר 10 שנים. שווה כול שקל!

בהצלחה
יובל

shachar
11-03-15, 10:08
יש למישהו מושג כמה מכס יש על מסיכת ריתוך?

lizard
11-03-15, 11:43
אין מכס אם מגיע מארה"ב ומייוצר בארה"ב. יש מס קניה אבל אני לא זוכר של כמה. וכמובן מע"מ. תבדוק דרך מחשבוני ייבוא.

shachar
11-03-15, 15:29
מכיוון שהדיבורים על כלי עבודה תמיד נגררים ליצירת צורך מיידי ....

ומכיוון שהעלת את נושא היבוא כבר רצתי לראות כמה עולות המסכות באתרים.
דרך BUY2USA כ 2600 שקל עד הבית - לא עשיתי מחקר מעמיק אלא דרך הקונים עבורך באמזון
באיבי יש מחירים זולים יותר כמובן ללא המסים, אבל חלקם מגיע מהמזרח מה שמחשיד לגבי המקוריות

במקרה השבוע הייתי זקוק למסכה משודרגת
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=96577&d=1426080949

עידו לוריה
11-03-15, 16:12
שחר המסכות של ספידגלס נמכרות בארץ במחיר סביר תרים טלפון לחברת מ.ב תקבל לפחות מושג מה המחירים של הדגמים בארץ .

עידו

נ.ב : שלא לדבר על שרות ואחריות .

shachar
11-03-15, 18:12
יש לי רק מילים טובות להגיד עליהם. מהם קניתי רתכת co2.

הצרכים והפיתויים נוצרים כשסתם באמצע היום אתה גולש באתר. :rolleyes:

מניח שבשלב כלשהו אבקר אותם למסכה משודרגת.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

הילד
11-03-15, 18:51
כבר מעל שנתיים עם מסיכה 9100X
גם בעבודות חוץ גם באתרי בניה עם אבק , גם נפילות
כמו שארנון אמר - חוץ ממגן קידמי, מגן אחורי , ובטריות לא היה צורך לתקן או להחליף כלום
צריך לדאוג רק שהחיישנים הסולארים ישארו נקיים .

לגבי מ.ב. - הלואי וכל נותני השירות בארץ היו מתנהגים ללקוחות (קטנים כגדולים) כמוהם

-->