PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת מחיר דיסקברי 2 שנת 2001 ק׳מ 210.000 קצת מוזנח

האיש הזקן
10-04-15, 12:33
חג שמח לכולם. דיסקברי Td5 עם מערכת אולדמן, שנת 2001, פגוש קדמי לכננת (בלי כננת) צריך לא מעט עבודת detailing מבפנים ומבחוץ.
סה׳כ כ-210.000 ק׳מ. הרכב בסך הכל נוסע טוב אין בכלל! נזילות משיכות והכל הדוק ולא מקרקש. דפיקות פח קלות פגוש אחורי שבור. נקודת חלודה על הגג. ללא שום מיגונים.
הבעלים מוכר לי היטב ואין לרכב היסטוריה בעייתית. הרכב יד ראשונה.
מה לתת לו כדי להעביר את הרכב אלי כדי שנינו נהיה מרוצים ונישאר חברים?
תודה.
רוני

האיש הזקן
10-04-15, 12:42
חג שמח לכולם. דיסקברי Td5 עם מערכת אולדמן, שנת 2001, פגוש קדמי לכננת (בלי כננת) צריך לא מעט עבודת detailing מבפנים ומבחוץ.
סה׳כ כ-210.000 ק׳מ. הרכב בסך הכל נוסע טוב אין בכלל! נזילות משיכות והכל הדוק ולא מקרקש. דפיקות פח קלות פגוש אחורי שבור. נקודת חלודה על הגג. ללא שום מיגונים.
הבעלים מוכר לי היטב ואין לרכב היסטוריה בעייתית. הרכב יד ראשונה.
מה לתת לו כדי להעביר את הרכב אלי כדי ששנינו נהיה מרוצים ונישאר חברים?
תודה.
רוני

amit1
10-04-15, 16:21
כמה מבקש המוכר?

nirs
10-04-15, 17:35
שלום רוני
מוזנח מאיזה מובן (מכאני / קוסמטי / שניהם)
כידוע, "ברזל לא שוכח" ועל הזנחה משלמים בריבית דה ריבית.
האם אתה משוכנע שזו הכלה הנבחרת?

האיש הזקן
10-04-15, 17:40
כן. מדגדגת לי בהחלט. ההזנחה לא מכאנית בשום אופן. רק ככה מבחוץ כל מיני שטויות ובפנים, הגג הדאשבורד... בעיקר דיטיילינג כמו שאמרתי.

asafk
10-04-15, 20:42
רוני, ההיכרות עם הבעלים הנוכחי היא יתרון. תברר אם מכנית אין הפתעות - טיפול בשמן בצמת מנוע למשל, או האם הגיר האוטומטי כבר עבר שיפוץ אחד. תעיין בעיון בהסטוריית הטיפולים.
הדיטיילינג עולה. חלקים מאנגליה יש, אבל המשלוח יקר. ריפודים וכו, גם עולה ולא מעט. תוריד לו על הכל 10 מהמחירון ואני חושב שאם באמת אין הפתעות במורד הדרך, זה סכום שתוכל מיידית להשקיע בפרטים שדורשים השלמה ואולי בסוף כל החבילה תהיה יקרה יותר מהמחירון, אבל אתה מרוויח שקט נפשי ברמה מסויימת.

אסף.

האיש הזקן
10-04-15, 21:58
הוא לא יודע משמאלו ומימינו. והיות שמדובר במצב שאני רוצה לשלם בצורה הוגנת את מה שנכון לשלם, ואין לי מושג מה מצב הסחר של דגמים כאלו אשמח לסיוע.
המחירון? לא מציאותי באופן די לא מציאותי....

קונסטון
10-04-15, 22:13
אולי אם תעלה כמה תמונות...גיר רגיל/אוטומטי....ושניים שלושה ממבקרי הפורום שיגידו כמה היו משלמים...יכול לתת אומדן קרוב

ליאור מ
10-04-15, 22:40
רכב ישן יחסית, הכל תלוי ברכב הספציפי, מבחינה מכנית כוללת. יכולות להיות הפתעות יקרות.
כמו שאני מכיר אותך, אתה רוצה רכב טיולים ולכן תידרש עוד הרבה השקעה כדי להביאו לרמה שאתה מצפה ממנו, יכול להיות שווה לערך הרכב!
למשל
מיגונים
נעילת דיפ' מרכזי
צמיגים
כננת
פגוש אחורי
גגון
שנורקל
מחשב ניווט
אם הגג הפנימי נופל, לתקן
ועוד.

אמיר ב.א
10-04-15, 22:50
תשמע - זה די נתון לדיון ,

לגבי מצב הרכב , בכל זאת הייתי לוקח לבדיקה כדי להבין מה מצב המנוע ,
שיפוץ מנוע בעייתי בדגם הזה.

אם מצב הרכב טוב כמו שאתה מתאר , למשל 25-30K זה מחיר סביר לדעתי.

אם אתם חברים ממש טובים - יתכן שצריך יותר , ומצד שני , לא עושים עסקים עם חברים.

שי קרנצלר
11-04-15, 00:45
מה אומר המחירון ?

האיש הזקן
11-04-15, 02:27
אני אקח לבדיקה. אין נעילת דיפ מרכזי ככל שאני מבין. יש בקרת ירידה. יש מוד s בגיר. מכאנית נראה בסדר הדוק לא מקרקש אין חופשים לא מטפטף.
מכות פה ושם אין כננת אין מיגונים.
יש אולדמן מלא פגוש קדמי לכננת ללא כננת. פגוש אחורי שבור אין גגון גג פנימי מתנפנף. דשבורד בסדר מחזיק כוסות לא נסגר.
אוטומטי. מפתח עם אימוביליעזר/אזעקה שבור.
אין גגון.

KOOKE
11-04-15, 03:07
עם חברים לא עושים עסק- רוב הסיכויים שמה שלא יקרה תשארו עם העסק ובלי החברים או להפך עם החברים ובלי העסק....

אם בכל זאת מתעקשים- נקודת ייחוס היא המחירון או ממוצע המחירים המבוקשים בלוחות או מה שבא לכם.

בכל מקרה יש לקחת בחשבון את התיקונים הדיטיילינג הנדרשים ולהפחית ממחיר המחירון.

דיסקברי ככלל אצבע נמכר מתחת למחירון.

אורן סטבסקי
11-04-15, 09:53
בוקר טוב. ..
תפתח יד 2 וחפש דיסקו 2001 במחיר שפוי....
פשוט אין ! אם הרכב במצב סביר שווה בין 40 ל 45 k
זה המחיר בו הוא יחטף ביד 2
למחירון לוי יצחק אין הרבה משמעות בעולם הג'יפים (ראה ערך טיוטה) ואם אתה מתחרט ולא מעוניין לרכוש. ..פרסם פרטים. ...מכיר הרבה חברה שמחפשים את הרכבים הללו

חג שמח

אורן סטבסקי
11-04-15, 09:55
בוקר טוב. ..
תפתח יד 2 וחפש דיסקו 2001 במחיר שפוי....
פשוט אין ! אם הרכב במצב סביר שווה בין 40 ל 45 k
זה המחיר בו הוא יחטף ביד 2
למחירון לוי יצחק אין הרבה משמעות בעולם הג'יפים (ראה ערך טיוטה) ואם אתה מתחרט ולא מעוניין לרכוש. ..פרסם פרטים. ...מכיר הרבה חברה שמחפשים את הרכבים הללו

חג שמח

amit1
11-04-15, 12:09
אני מחפש...אם אתה מוותר צור קשר ובנוסף, אם אתה מעוניין אני מוכן לבדוק עבורך את הקשיש......

-->