PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום, כמה שווה לשלם על וויליס טנדר 4+4 עם טסט ,נוסע. דרוש פחחות וצבע וקצת טיפול פנים?

erezmi
12-05-15, 00:58
שלום לכולם בין חיפושי הרבים לרכישת גיפ סיקס או וויליס ניתקלתי בוויליס עם טסט,
שדורש פחחות וצבע וטיפול גם בפנים הרכב ריפוד לכסא וטיפול בשטיח של הרצפה.
הרכב כמובן 4+4 מצב מכני הכל מתפקד ועובד הרכב עם טסט.
הבן אדם דורש באיזור ה40 לדעתי קצת מוגזם מה דעתכם?

איל מ
12-05-15, 19:00
איזה שנה?
לדעתי לא מוגזם.

erezmi
12-05-15, 19:55
1964 עד כמה שאני זוכר,
מנוע 3700 טורנדו גיר רגיל 3 הילוכים
מצב מכני סביר מניע נוסע טוב עם טסט בתוקף
כמובן שיש אי אילו נזילות פה ושם.

רכס חיים
12-05-15, 20:37
3000 שקל - שלושת אלפים שקל.

ׂאם הטסט לשנה. זה רכב שהיה גרוטאה עוד כשהיה חדש כשנסעתי עליו שנה בשירות הצבאי שלי.

דרור ברלי
12-05-15, 20:45
אז כל כלי הרכב היו גרוטאות בהגדרתם.

היום זה יכול להיות אחלה פרויקט רסטו-מוד.
מה עולה לי בראש? רכבת כוח מלאה של סופה. טרנספר 241 או משהו קאסטום כמו אטלס. סרני אביר רחבים ונעולים, הגה כוח, מזגן, גלגלים גדולים. והכל עם המרכב הקלאסי. הכי יפה שיש. בוחטה של כסף, אבל לחלום זה בחינם.

six 4 life
12-05-15, 20:49
שלום לכולם בין חיפושי הרבים לרכישת גיפ סיקס או וויליס ניתקלתי בוויליס עם טסט,
שדורש פחחות וצבע וטיפול גם בפנים הרכב ריפוד לכסא וטיפול בשטיח של הרצפה.
הרכב כמובן 4+4 מצב מכני הכל מתפקד ועובד הרכב עם טסט.
הבן אדם דורש באיזור ה40 לדעתי קצת מוגזם מה דעתכם?
השוק קובע את המחיר
אם יש ביד 2 כמה יחידות כאלו וכולם נעים באיזור הזה, זה המחיר.
אישית אני לא חושב שיש בעלים שישחרר בפחות מ30-35 כלי כזה במצב לא נוסע, כך שנוסע באיזור ה40 נשמע מציאותי, במיוחד שהוא 4X4 (הרוב הנוסע הוא 2X4 מאלו שיצא לי לראות). כל הריג'קטים שציינת הם סבירים וברורים לרכב בן 60, אני מתאר לעצמי שאתה לא מצפה למצוא רכב כלשהו מהשנים האלו לפני שיפוץ שאין בו חלודות.
סהכ נשמע שיש עם מה לעבוד, הכל תלוי בכמה אתה רוצה אותו ובכושר המיקוח שלך.

דרור ברלי
12-05-15, 20:59
חשוב שהשילדה תהיה שלמה וישרה ולא רקובה.
חשוב שלא יהיו רקבונות סופניים בקבינה, למרות שאפשר לתקן.
חשוב שלא יחסרו חלקי גימור למיניהם שקשה למצוא - מנעולי דלתות, מנגנונים, כל מיני ניקלים וכו'
הכל אפשר לשפץ ולשחזר בעבודת נמלים, אבל חשוב שהדברים הללו נמצאים.

רכב "נוסע" זה נפלא, השאלה היא מה אתה רוצה לעשות איתו: לשחזר למצב מקורי כרכב אספנות זה יפה ונחמד ולגיטימי, אבל אל תצפה ממנו לעשות שטח ברצינות במצבו הסטנדרטי. אלה מכלולים של פעם עם עייפות מצטברת וכו' וכו'.
לך תמצא חלקים למנוע טורנדו בן 50. לגיר וטרנספר עתיקים, לסרנים של פעם...
לטעמי, כדי שייסע בשטח יותר טוב מרוב הכלים המודרניים וגם יהיה אמין - צריך לשפר את המכניקה מ-א' ועד ת' למכלולים מודרניים. "מודרניים" זה אומר מסופה, סיקס, אביר וכו' - חלקים צעירים וחדשים וחזקים יותר, עם חלפים זמינים.

shmil
12-05-15, 21:03
המחיר נשמע סביר, ומתיאור הרכב אני מבין שיאיר מוכר את שלו.
אם אני יודע נכון, יש לו בסך הכל רכב מושקע, ומה שאתה מציין כליקויים, הם דברים זניחים באוטו בן חמישים.
השאלה היא האם "טנדר מדבר אליך".

Niros
12-05-15, 21:09
בדיוק היום ראיתי כזה וב40 אלף ונוסע בכיף הייתי לוקח. קח בחשבון שאתה צריך עוד 40-60 בשביל לסדר ןיש לך אוטו יחודי לכל החיים.

שי קרנצלר
12-05-15, 21:35
לדעתי,
מחיר באזור 35-40 הוא סביר לרכב תקין ויפה

erezmi
13-05-15, 03:55
תודה לכל המגיבם , אז ככה טנדר ממש מדבר אלי, דבר שני התכנון הוא להחזיק אותו לטיולי שבילים שדות ומידי פעם קצת בוץ ואולי דיונות קלות בלבד . לא סלעים ועבירויות קשות סך הכל טיולים קלים . יש לי גם 2 כלבים ככה שהארגז מעולה בשבילי. לגבי שיפוץ זה לא ממש מעניין אותי אין לי בעייה להישאר איתו כפי שהוא אני אוהב את המראה המיושן הדהוי והמקולף שהרכב נמצא בו . יש חלודות שטחיות וקילופי צבע וקצת מתחת לשטיח הנהג, לא משהו רקוב השלדה דיי נקייה. בפנים דיי מרופט אבל ניתן לסידור סביר עם קצת חום ואהבה. במקסימום שאני יעשה זה פחחות וצבע וגם לא בטוח לגבי המכני אני לא הולך להישתגע בשיפורים למיניהם, אחזקה ושמירה על המקורי.אחרי הכל זה יהיה רכב רביעי אצלי אחרי החיפושית, הסיטרואן ax gt והמזדה וצריך לשמור קצת הרבה שקלים לדלק.

shmil
13-05-15, 19:54
ה "מדריך להעלאת תמונות. (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/66133-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%90%D7%AA-%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA)"

-->