PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה לחדש - ליברטי 2006 לימיטד

yo-c
27-05-15, 13:24
שלום לכל חברי הפורום,

לאחרונה השתדרגתי מפאג׳רו 95׳ לליברטי 2006 לימיטד.
אני עדיין לומד את הרכב, במיוחד לאור העובדה שמעולם לה היה לי רכב אמריקאי, שמאוד שונים מיפנית/אירופאית.

יש כמה דברים שאני צריך בהם עזרה:

1. קצת מתבייש להגיד - אבל עדין לא הבנתי איך מפרקים את הגלגל הספייר - יכול להיות שיש בורג מאחורי הלוחית רישוי?
2. רדיו דיסק - הרדיו המקורי של הרכב מגיע עם רדיו דיסק/קסטות מקורי. אני מעוניין להחליף אותו, בעיקר בשביל שיהיה לי בלוטות׳.
לא מעוניין להשקיע יותר מידי - פשוט להחליף את הפנל באחד חדש יותר ולשמר את השליטה מההגה
3.במראה האמצעית יש כפתור ושתי נוריות קטנות (אחת בכל צד) - לא הבנתי למה הכפתור משמש (חשבתי שזה אולי למקרה שלי סינוור אבל לא הבחנתי בשינוי במראה בעקבות לחיצה על הכפתור) . כמו כן, רק הכפתור השמאלי (מבין השניים) נדלק/נכבה.
4. לחץ אויר - בספר היצרן מצאתי שהלחץ צריך להיות 33 PSI אבל המחשב רכב שמראה את הלחץ בצמיגים מראה בערך 290 KPS שזה בערך 42 (!) PSI
5. קיבלתי רק מפתח אחד ולכן אני צריך לשכפל מפתח ספייר - ראה תמונה
98702
6. יש לי עוד שאלות על דברים מתקדמים יותר כמו הגבהות וכאלה אבל נחכה עם זה.

תודה מראש לכל האינדיאנים!

Chief Yo-C

golancohen
02-03-16, 14:58
פתחתי קבוצת ג'יפ ליברטי ישראל בפייסבוק . אתה מוזמן להיכנס לשם .. ותקבל את כל התשובות ..

erezgur
02-03-16, 15:45
אם יש לך תשובות, כתוב אותן גן כאן כדי שיוכלו לשרת את כלל הקוראים גם אלו שיגיעו עוד שנה.
בקבוצת הפייסבוק תוכל להוסיף קישור לתשובה שלך כאן. זה כנראה יעזור טוב יותר לאתר מאשר להעביר משתמשים שלו לפייסבוק...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

נמרוד
02-03-16, 17:56
המחשב כנראה מראה לך לחץ ביחידות שנקראות קילו פסקל. 100 קילו פסקל שווה בערך 14.5 psi. הלחץ 40 ומשהו psi - גבוה מהמומלץ. מן הסתם אפשר לשנות את התצוגה לpsi.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

-->