PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקר: ביטוח גרירה מול הצעות מחיר (הכותרת נערכה)

moria31974
02-06-15, 10:29
שאלה לכל בעלי התחבורה שעושים מנוי גרירה אם היה מספר טלפון אחד שאתה מתקשר אליו ברגע שאתה צריך גרירה או כל שרות דרך אחר והוא מביא לך שלושה אפשריות או אפשרות אחת שיהיו הכי זולות והכי קרובות אלייך האם זה סוג של שרות שהיית מוכן להירשם אליו ללא שום דמי מנוי או מעדיף עדין לעשות מנוי גרירה

אמיר ב.א
02-06-15, 10:40
שאלה לכל המפרסמים בתשלום - כמה אתם מקבלים על הפירסומים האלה ?

זה לפי שעה ? פר פירסום ?

סתם מעניין אותי לדעת ...

אומי5
02-06-15, 10:50
לא הצלחתי להבין מה זה שלושה אפשרויות.

Saar
02-06-15, 11:00
ובעלי תחבורה כן הבנת? :)

eysham
02-06-15, 11:04
ובעלי תחבורה כן הבנת? :)

זה מיועד רק למי שנשוי לאישה בשם "תחבורה"...

יואב פולס
02-06-15, 11:04
אל תהיו כאלה רעים. פיטרו את מוריה מהמוקד הטלפוני של קבר רחל, והיא עושה חלטורות בתחום בעלי התחבורה.

asafk
02-06-15, 11:19
זה כמו בעל תשובה. אבל בלי תשובה.
במקום זה תחבורה.
שזה כמו תחביר אבל רע.

או שלא.

אסף.

moria31974
02-06-15, 13:36
בוא נסביר יותר ברור היום רוב בעלי כלי התחבורה עושים ביטוח גרירה אם היה אפליקציה שאתה נירשם בה וברגע שאתה נתקע או זקוק לכל שרות דרך אחר אתה מקבל בין שלוש אפשריות לאפשרות אחת של הצעות מחיר מנותני השרות שהכי קרובים למיקומך אם זה סוג של שירות שהיית מעדיף להשתמש בו (יוצא שאתה מקבל את הכי זול והכי מהר )או עדין מעדיף לעשות את הביטוח גרירה

lizard
02-06-15, 13:41
גרירה פרטית זה מינימום 400 שח ללקוחות מזדמנים. כמה עולה ביטוח גרירה?

moria31974
02-06-15, 13:50
זה נע בין 200 ש"ח ל 480 ש"ח תלוי כמה הסוכן ביטוח רעב

shachar
02-06-15, 13:57
לא הצלחתי להבין מה זה שלושה אפשרויות.

כמו שלוש אבל בזכר... כמו האפליקציה

אם היה אפליקציה

ואל תשכח "הוא מביא לך"

והשאלות הן :
מי זה "הוא"
ומה מביאים לך?

אומי5
02-06-15, 14:14
זה דווקא בסדר (תחבירית) המספר מביא לך, ומספר הוא זכר. איך מספר יכול להביא משהו זאת שאלה אחרת.

ביטוח גרירה הוא גג 300 שקל (אני מבטח חמישה רכבים), אני משלם בין 200 ל250.
אפשר לגרור שלוש פעמים בשנה, פעם אחת לכל תקלה.
הגרירה הכי זולה שיצא לי לעשות (וכאספן יצא לי לעשות כמה גרירות...) עלתה 300 שקל, והייתה ממש קצרה.

חסרון אחד לביטוח גרירה, בדרך כלל הם קודם שולחים מכונאי ורק אז גרר.
גם כשמסבירים להם שהאוטו נפרץ, הסוויצ' שבור, מלא חוטים קרועים והדלת עקומה.

רועיג
02-06-15, 14:58
מבחינתי, מהות הביטוח להגן עלי מגרירות ארוכות.
אני לא רוכש את ביטוח הגרירה להגן עלי מגרירה מקומית של כמה קילומטרים שעלות מאות בודדות, אלא מגרירות ארוכות, כך שלא משנה איפה נתקעתי, אני אדיש לעלות הגרירה וגורר את הרכב למוסך שאני עובד איתו בשוטף, שמכיר את הרכב ואני מכיר איתו.
כבר יצא לי לגרור מוסו 95 ממצפה רמון לקריות...

Sent from my iPhone using Tapatalk

moria31974
02-06-15, 16:21
צודק במאה אחוז שבגרירות ארוכות שווה ביטוח גרירה אבל האם קראת את הכתב שירות של חב הגרירה מה זה כולל ומה לא כולל, זה לא כולל לא פנצר ולא אם נתקעת בלי דלק וכו ומה לגבי הזמן שלך שהם מתחייבים בין 3 ל5 שעות לא משנה אם אתה שכיר או עצמאי הזמן שלנו יקר מאוד , וגם לגבי גרירה מאזור אילת ומצפה רמון והבקעה הם מתחייבים למשהו כמו 48 שעות

יואב פולס
02-06-15, 17:23
מוריה,
בדקת מי הקהל כאן שאתה פונה אליו?
כשאת כותבת "זה לא כולל פנצ'ר ולא אם נתקעת בלי דלק..." זה אמור להיות איזה בונוס מיוחד בשבילנו?
חלק גדול מהחברים באתר יסעו במיוחד מת"א למצפה רמון רק בשביל לצחוק על חבר שנתקע בלי דלק, לצלם ולהעלות לאתר, וחלק אחר יעשה אותו הדבר אם מישהו ייתקע עם פנצ'ר ולא ידע להחליף גלגל.

רוצה להיות אטרקטיבית - דברי איתנו בכסף.
ביטוח גרירה יש לכולנו (לרובנו). בד"כ אנחנו מצליחים לצאת מהשטח בכוחות עצמנו אם חלילה יש תקלה משביתה, ומוכנים לחכות לגרר כמה שעות. אנחנו גם יודעים לריב עם חברות הגרירה על גרירה ישירה.

עכשיו בואי נדבר ביזנס - מה את מציעה וכמה זה עולה? מה הסייגים? מה האותיות הקטנות?

zerez
02-06-15, 18:08
מוריה,
את מנסה ללמד את הלקוח מה הוא צריך במקום לשמוע ממנו, זה לא עובד.
אישית אין לי שום מוטיבציה להתקין עוד אפליקציה על הטלפון שלי שמשדרת את המיקום שלי לכל מיני גופים שאין לי מושג מי הם ובמיוחד שאני לא מפיק מסה כלום.
המוקד של ביטוח הגרירה יכול לשלוח אלי מחלץ בתשלום עם ג'ריקן דלק או מפתח להחליף גלגל, אז איזה ערך מוסף יש לאפליקציה שלך?

moria31974
03-06-15, 12:23
קודם כל תודה על הערה לגבי שזה שאני מלמדת תלקוח לקחתי לתשומת לבי למדתי לפעמים הבאות
דבר שני החזון שלנו באפליקציה שלא תשלם שנה אחרי שנה סתם, אלא ברגע שנתקעת אתה משלם,
וכאן נכנסת לפעולה האפליקציה אם כל קדמת הטכנולוגיה שיש היום אנחנו נדאג להביא לך את נותני השרות הכי קרובים אלייך וחוסכים לך את החיפוש באינטרנט מי פנוי מי נמצא באמת קרוב אלייך למרות שהוא רשום בתור גרר ברעננה למשל והוא לא ברעננה , וברגע שאנחנו דואגים שתקבל הצעות מחיר מנותני השרות שהכי קרובים אלייך המחירים שתקבל יהיו יותר אטרקטיביים ,יוצא שאנחנו חוסכים גם זמן וגם כסף
בכל מקרה אנחנו בשלבי פיתוח נשמח מאוד לקבל ממכם משוב או רעיון כלשהו שהיה עושה לכם את השירות יותר טוב

נמרוד
03-06-15, 12:36
זה בעצם גט-טקסי לנהגי גרר?

תבדקו קודם את האוכלוסיה של נותני השירות, הגגריסטים. כמה מהם עצמאיים? כמה הגרריסט הממוצע פתוח לכזה רעיון? מה הוא יראה מזה? מה אחוז הגרירות הפרטיות המזדמנות (שזה הנתח שמעניין אתכם) לעומת גרירות עבור חברות ביטוח לעומת עבודות מוזמנות מראש?

bobsfog
03-06-15, 19:20
נראה לי שזה יותר רלוונטי לרכב פרטי רגיל, משהו שגוררים אחת לכמה שנים ולא פעם פעמיים בשנה

-->