PDA

צפייה בגרסה מלאה : ציפוי ג'נטים בניקל

suzuki127
20-09-05, 20:20
האם מישהו יודע היכן אפשר לצפות ג'נטים בניקל באזור המרכז כי המון אבל המון מקומות לא מתעסקים עם זה.
תודות רבות למשיבים

בברכה,צביקה :wink:

זאביק
21-09-05, 09:27
חיפוש קצר על המילה ניקל, היה מעלה את השרשורים הבאים

http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?p=66424&highlight=%F0%E9%F 7%EC#66424

http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?p=64786&highlight=%F0%E9%F 7%EC#64786

suzuki127
22-09-05, 16:29
תודה על החיפוש שעשית בישבילי אבל אני כבר ראיתי את אלו והם לא עזרו לי בכלל לכן שאלתי.
כמו כן "אחים סעדי" לא מוכנים לצפות אז חבל שסתם אני ינסה ויקבל תשובה שלילית לכן ביקשתי את הצעותכים מה שאני לא מרבה לקבל(אל תיסתכלו עליי בצורה שלילית אני לא מתכוון להרע למישהו) פשוט אני לא מקבל תשובה זה הכל ולכן אני אבקש שוב:
הם מישהו מכיר מישהו שעושה ציםוי ניקל לג'נטים (הדגשתי כיוון שלא ניתקלתי במישהו שעושה לג'נטים)???

תודה רבה למשיבים :wink:

six 4 life
22-09-05, 17:08
1. בדרך כלל שמישהו לא רוצה לקחת עבודה מסויימת שיכולה להניב לו כסף יפה, זה אומר שהוא לא מוכן לקחת אחריות עליה ולכן מסרב.

אותו דבר בציפוי ג'אנטים בניקל.
אתה לא מוצא מישהו שמוכן לצפות לך אותם גם אם הוא מצפה ברזלים בניקל כל היום, כי הוא פשוט לא מוכן לקחת אחריות שאחרי כמה חודשים הציפוי יתחיל להתקלף לך ואז תבוא אליו בטענות.

אז לידע הכללי (וכמובן שאם זה ידוע לך אז אל תתייחס),
ציפוי של ג'אנטים בניקל-מתקלף, במיוחד ברכבי שטח- שמטבע הדברים, גלגליהם באים במגע עם חולות ים בוץ ושאר תוואי שטח, שגלגל של רכב רגיל לא בא במגע איתם.

בקיצור, אם זה ידוע לך ואתה משלים אם זה, אל תתייחס לכתוב למעלה.

עוד דבר-
אם בכל זאת החלטת ללכת על זה-
אל תחסוך ושלח את הג'אנטים לניקוי חול לפני שאתה מכניס אותם לציפוי בניקל.

2. לגביי מקום שעושה את זה- שאלה קצת בנאלית וסלח לי מראש אבל- בדקת בדפי זהב?

-ארז 8) -

חנן-ג'יפולוג
22-09-05, 21:11
אל תכעס, אבל להערכתי אם היית שואל איך לצפות ג'אנטים בחלודה, היית מקבל די הרבה תשובות, כולל ממני :wink:

אני מאמין שאין בפורום הזה הרבה אנשים אם בכלל שהתעסקו בקוסמטיקה של הגרוטאה שלהם ברמת הניקל.

barak4*4
22-09-05, 21:30
נראה לי שיהיה יותר זול (ובטח פחות כאב ראש) לקנות סט חדש (או משומש במצב טוב).

ERAN NO 1
23-09-05, 18:55
קצת בשביל לעזור או לכוון אותך מה שאתה מחפש היא מצבעה גדולה כזאת שצובעת חלקים בסיטונות למפעלים וחברות גדולות בד"כ שם אפשר למצוא גם ציפויי ניקל

-->