PDA

צפייה בגרסה מלאה : משתזפת בחוף באזור חדרה נדרסה על ידי ג'יפ

4x1om-Israel
18-07-15, 18:35
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4681277,00.html

חבל שכך מסתיים בילוי בחוף הים

balmog
18-07-15, 19:11
עוד מסמר בארון ....

סולי
22-07-15, 21:17
...... מופתעים?
http://www.magazin.org.il/inner.asp?page=182049

אמיר ב.א
22-07-15, 21:25
בתקווה שיכנס הבחור עם הטרקטורון שדרס את המשתזפת בחוף הרבה זמן לכלא ,
אבל בטח בגלל שהוא אבא לתינוקת בת 5 חודשים והמפרנס היחיד (בעל מוסך) וכו וכו
השופטים ירחמו עליו וציק צק הוא יהיה בחוץ ויוכל להמשיך להשתולל ...

asypeer
23-07-15, 06:54
מלח הארץ הבחור, לא להאמין שלא לקחו לו את הרשיון אחרי העבירה עם הטרקטורון (לא שזה היה עוזר במקרה של זבל.
בטח יקבל כמה חודשי עבודות שירות ועוד שנה-שנתיים יחזור להשתולל.

Sent from my Ass

opl
23-07-15, 08:41
"בגין עבירה חמורה ביותר לאחר שנהג בטרקטורון בפראות, לא ציית להוראות שוטרים שדלקו אחריו ברכב משטרתי וכרזו לו לעצור ונמלט מהם תוך שהוא נוסע על מדרכה ועל כביש 4 נגד כיוון התנועה ומסכן את ציבור המשתמשים בדרך, סוטה בין נתיבים, עוקף כלי רכב מימין ומשמאל ולבסוף פוגע עם הטרקטורון בגדר, ומתהפך.

השופטים בארץ הם בדיחה. כל זה והבחור קיבל שלילה?

GodsFather
23-07-15, 08:58
מה הבעיה ?

הנאשם בן-טובים מיישוב איכותי במרכז הארץ ונכנס לפניקה, לא ידע מה לעשות, איבד את שפיותו באופן זמני נוכח התפיסה הלקויה שלו את המצב ולכן החל להימלט וזאת בעקבות חרדות קשים מנשוא שהוא נושא עימו מילדותו, עת שוטר במדים גער בו על שהלך ברחוב נעול בסנדלים וגרביים.
הנאשם שירת בצבא, נלחם במלחמות ישראל, איש משפחה למופת ויעידו על כך אחותו והשכן שלו וגם הכלב מוצי שהגיע לכאן במיוחד מבית הנופש לבעלי חיים בעכו(!).
בבקשה אדוני השופט, מרשי למד את הלקח ויחזור לדרך הישר, אין ולא הייתה בכוונתו לפגוע בזבוב (אלא רק באנשים ועדיף תיירים אבל הוא לא בררן), ונבקש את רחמי בימ"ש ומחילה מכבודו על שבזבזנו זמן שיפוטי יקר. הנאשם מבין את חומרת מעשיו היטב ורוצה לסיים עם ההופעה הנוכחית שלו (כי מחכים לו החבר'ה בקיסריה להופעה הבאה) כמה שיותר מהר ולחזור לשגרתו (של נסיעות פרועות וחסרות התחשבות בזולת ואולי עוד מעשים שהשתיקה יפה להם, נרמוז שיש פה נגיעה גם בהתאכזרות לחובשי משקפיים בעלי גוון עור לבן ואו בעלי נקודות כתומות המכונים ג'ינג'ים).

תודה.

Tsafrir
23-07-15, 09:18
מה הבעיה ?

הנאשם בן-טובים מיישוב איכותי במרכז הארץ ונכנס לפניקה, לא ידע מה לעשות, איבד את שפיותו באופן זמני נוכח התפיסה הלקויה שלו את המצב ולכן החל להימלט וזאת בעקבות חרדות קשים מנשוא שהוא נושא עימו מילדותו, עת שוטר במדים גער בו על שהלך ברחוב נעול בסנדלים וגרביים.
הנאשם שירת בצבא, נלחם במלחמות ישראל, איש משפחה למופת ויעידו על כך אחותו והשכן שלו וגם הכלב מוצי שהגיע לכאן במיוחד מבית הנופש לבעלי חיים בעכו(!).
בבקשה אדוני השופט, מרשי למד את הלקח ויחזור לדרך הישר, אין ולא הייתה בכוונתו לפגוע בזבוב (אלא רק באנשים ועדיף תיירים אבל הוא לא בררן), ונבקש את רחמי בימ"ש ומחילה מכבודו על שבזבזנו זמן שיפוטי יקר. הנאשם מבין את חומרת מעשיו היטב ורוצה לסיים עם ההופעה הנוכחית שלו (כי מחכים לו החבר'ה בקיסריה להופעה הבאה) כמה שיותר מהר ולחזור לשגרתו (של נסיעות פרועות וחסרות התחשבות בזולת ואולי עוד מעשים שהשתיקה יפה להם, נרמוז שיש פה נגיעה גם בהתאכזרות לחובשי משקפיים בעלי גוון עור לבן ואו בעלי נקודות כתומות המכונים ג'ינג'ים).

תודה.

שכחת את המילה "נורמטיבי".

GodsFather
23-07-15, 09:36
לא שכחתי, כי בן-טובים מיישוב איכותי זה לא נורמטיבי. הוא מעל הנורמה באיכות שלו...

הנורמה הם אלה שמזלזלים בחיי אדם ובחוקי המדינה ובמשטרה... אה רגע...

shahav
23-07-15, 10:58
מוזר שבכתבה צולבים אותו ולא אותנו

GodsFather
23-07-15, 11:05
הכותרת צולבת אותנו, לא צריך את התוכן

nirs
23-07-15, 12:10
קניית גיפ אינה ערובה להיותך בן אדם,
והתרבות הגיפאית שבה אנו מתגעים (מידי פעם) היא מזמן לא נחלת כלל בעלי הגיפים.
אם זאת את המחיר על ההתנהגות הביריונית של אנשים דוגמת "בן הטובים" הנ"ל, נשלם כולנו עם ריבית דה ריבית.

amit1
23-07-15, 12:43
ואולי הבעיה בין היתר קשורה לעובדה שלא מקצים חופים מסודרים לגיפאים?

six 4 life
23-07-15, 13:06
הבעיה היא באוזלת יד של בתי המשפט ששיחררו את הנבלה הזה יומיים לפני האירוע, אחרי שברח ממשטרה עם אותו טרקטורון בכביש מהיר נגד כיוון התנועה ועוד.
הבעיה ממש לא תיגמר אם בדמיון של מישהו באמת יהיה חוף מוכרז לג'יפים, אלא תחמיר - היא תרכז את כל החדלי אישים האלה בחופים האלה, הם יהפכו לחופי קריוקי, יהיו שם תאונות ומכות בין טרקטורונים וג'יפים כל הזמן ואתה כג'יפאי וכבנאדם עם שכל בראשו בכלל לא תרצה להתקרב לשם לא לבד ולא עם המשפחה שלך כך או כך. אם מישהו חושב שזו הערכה מוגזמת הוא חי בלה לה לנד לא בישראל.

asypeer
23-07-15, 14:07
לאחר קריאת הכתבה השם של הדורס נשמע לי מוכר ופשפשתי קצת בזיכרוני הדהוי, מסתבר שלפני 4 שנים קניתי מאחיו סט מיגונים יד שניה לגרנד ויטרה שהייתה לי והדורס (לכאורה?) הרכיב לי אותם בחצר הבית שלהם בפרדסיה.
מהשיחה הלא מעמיקה שהייתה לי איתו דווקא לא התרשמתי שמדובר בערס או בעבריין, נראה לי די נורמטיבי. בדיוק קנה לנדקרוזר או פראדו קצר.
מה שאירוני ועצוב כאן זה שאחיו עצמו נפגע בתאונת דרכים קשה עם אופנוע לפני כמה שנים (נותר נכה פיזית ונפשית).
היית מצפה מאדם כזה שראה את הסבל מקרוב לגלות זהירות יתרה בכל מה שנוגע להתנהלות על הכביש או בשטח. כנראה שזה לא המקרה וההורים (אנשים נחמדים) הולכים לסבול שוב.
ללא גרם של סימפטיה לדורס, עוד זווית לעניין.

tamir128
23-07-15, 14:22
הבעיה ממש לא תיגמר אם בדמיון של מישהו באמת יהיה חוף מוכרז לג'יפים, אלא תחמיר - היא תרכז את כל החדלי אישים האלה בחופים האלה, הם יהפכו לחופי קריוקי, יהיו שם תאונות ומכות בין טרקטורונים וג'יפים כל הזמן ואתה כג'יפאי וכבנאדם עם שכל בראשו בכלל לא תרצה להתקרב לשם לא לבד ולא עם המשפחה שלך כך או כך. אם מישהו חושב שזו הערכה מוגזמת הוא חי בלה לה לנד לא בישראל.

1++

אם מישהו יציע לפתוח חופים (נניח 3, צפון מרכז ודרום) לג'יפים, יש להתנגד להצעה כזו בכל הכוח.
המצב העכשוי עדיף...

asafk
23-07-15, 22:09
ואני חושב... למרות שזה לא פופולרי...
שאל תאמינו לכל מה שהתקשורת מפמפמת לכם.
בטח לא למה שהיחצ"נים של המשטרה מעבירים לתקשורת כדי להראות כמה האיש "מסוכן".
נכון, לנהוג בחוף ולא לראות מישהו ששוכבת על החול זה פשע, וזה נובע רק מרשלנות ורק כי הוא חד משמעית עבריין.
אבל כל השאר... קחו בערבון מוגבל. יכול להיות שזה נכוןל לחלוטין והוא באמת חרא, ויכול להיות שמדובר באמת במישהו שכמו כולם בתחביב הדבילי הזה שלנו התחכך עם החוק אי שם בעבר.
(אני לא מכיר את הבחור רק מכיר כמה קל להיות לפעמים שופט ותליין בבת אחת גם כלפי מי שזה לא מגיע לו)

אסף.

סולי
24-07-15, 01:15
ובכל זאת אסף... ברח מהשוטרים רכוב על טרקטורון נגד כיוון התנועה...
אם זו לא יחצנות רעה לתחביב לא יודע מה כן.
והיא אגב לדעתי מבוססת על עובדות.. ולא איזה השמצה אופיינית.

אגב מישהו פעם הרים יוזמה לחוף? לא חושב...
סתם להלין שאין לנו חוף ואף אחד לא דואג לנו... אז נעבור על החוק דווקא זו שטות .
אף אחד לא בדק באופן ולא עניין אף רשות.. ממשלתית או מקומית .. לא החתים עצומה ולא חשב ל העניין לעומק.

למה שרשות הטבע... תקצה חוף ... מהמעט במשמרת שלה .. לטובת גיפים?!
הרי היא מעודדת מבקרים להגיע .. בית ינאי. פלמחים מעגן מכאל... גובה חנייה ונותנת שירות מלא... וזה לצד ערכי טבע מוגנים שהיא מנסה לשמר.. אז למה שתוותר אפילו על חמישים מטר על גחמה של נהיגה בחוף הים?!
הזוי בכלל לחשוב על כך.. למה שראש עיריית ראשון/הרצליה/נתניה .. לא יכשיר כזה חוף. יגבה כניסה ויעשה בוכטות???

ונגיד שיהיה כזה חוף... אז ירגעו הבבונים???

OFF-RoaD
24-07-15, 09:19
מישהו יכול להסביר לי מה כל כך מושך בנהיגה על חוף הים?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

איל מ
24-07-15, 09:52
כן,
זה מגביר את הקצב בו הרכב שלך הופך לגוש חלודה וככה יש תירוץ לפרויקט... ;)
(שונא חול ים, גם כשאני בא להתרחץ, אם זה היה תלוי בי הייתי הופך את כל רצועת החוף לזיפזיף. אפילו בטון כבר עדיף...)

asafk
24-07-15, 11:39
ובכל זאת אסף... ברח מהשוטרים רכוב על טרקטורון נגד כיוון התנועה...
אם זו לא יחצנות רעה לתחביב לא יודע מה כן.
והיא אגב לדעתי מבוססת על עובדות.. ולא איזה השמצה אופיינית.

אגב מישהו פעם הרים יוזמה לחוף? לא חושב...
סתם להלין שאין לנו חוף ואף אחד לא דואג לנו... אז נעבור על החוק דווקא זו שטות .
אף אחד לא בדק באופן ולא עניין אף רשות.. ממשלתית או מקומית .. לא החתים עצומה ולא חשב ל העניין לעומק.

למה שרשות הטבע... תקצה חוף ... מהמעט במשמרת שלה .. לטובת גיפים?!
הרי היא מעודדת מבקרים להגיע .. בית ינאי. פלמחים מעגן מכאל... גובה חנייה ונותנת שירות מלא... וזה לצד ערכי טבע מוגנים שהיא מנסה לשמר.. אז למה שתוותר אפילו על חמישים מטר על גחמה של נהיגה בחוף הים?!
הזוי בכלל לחשוב על כך.. למה שראש עיריית ראשון/הרצליה/נתניה .. לא יכשיר כזה חוף. יגבה כניסה ויעשה בוכטות???

ונגיד שיהיה כזה חוף... אז ירגעו הבבונים???

אם אני זוכר נכון סטובצקי הרים כזו עצומה.
ואני ממש בעד. לרכז את כל גן החיות בשמורה אחת.

אסף.

amit1
24-07-15, 12:21
50 שנה ירדנו עם הג'יפים לחופים, נהגנו באופן תרבותי ושמרנו על הניקיון והטבע טוב יותר מהאופן שבו רשות שמורות הטבע שומרת על הניקיון בחוף בית ינאי לדוגמה.
התופעה הקיימת היא חלק מהשינויים שמתרחשים בחברה שלנו ואין לה קשר ייחודי לאוכלוסיית בעלי רכבי ה 4X4.
לדעתי היה נחמד אם היו מקצים לבעלי רכבי השטח קטעי חוף נגישים עם חוקי התנהגות ברורים ומפוקחים.

boaz avrahami
24-07-15, 12:42
ראשית חשבתי שאתה צעיר מ 68 השנים שאתה מצהיר עליהן.

שנית, על מה אתה מבסס את דבריך?
אני יודע שלפני 50 שנה היו פחות גיפים בידי המיבור, היה פחות ציבור והחופים היו מטונפים בטירוף

amit1
24-07-15, 13:08
מאז שאני זוכר את עצמי (וזה היה לפני יותר מ 50 שנים :)) היה לנו ג'יפ....הראשון היה CJ3 צבאי בוגר מבצע קדש עם מכסה מנוע מחורר.....ואכן היו הרבה פחות רכבי 4X4, הרבה פחות.. כי רכב שטח היה מצרך נדיר..... והחופים היו נקיים יותר (למעט תופעת הזפת) ....אפילו יותר נקיים מחוף בית ינאי כיום...שמוכרז כשמורה כי לא היו שקיות ניילון, בקבוקי פלסטיק ואריזות במבה.....והציבור היה תרבותי ומנומס יותר.
לדעתי השתוללות של בעלי רכבי שטח לא קשורה לג'יפאים/רכבי שטח וכו' אלא לדברים אחרים והניסיון לגזור ממנה מגבלות על כל בעלי רכבי השטח לא הוגנת. אם ישנו מפר חוק, טפל בו נקודתית.
האם אחרי כל תאונה עם נפגעים מקבלים החלטה גורפת לאסור נסיעה בכביש?

lizard
24-07-15, 13:22
מה זאת תופעת הזפת וממה היא נגרמה?

raanan
24-07-15, 13:35
מה זאת תופעת הזפת וממה היא נגרמה?
דליפות נפט ממכליות של קו אשדוד וחיפה .

אני זוכר באמצע שנות ה 70 את חופי השרון מלאים בגושי זפת .
בחופים מוכרזים היו ביציאה פחים עם נפט לטבילת הרגליים + מברשות גסות להורדת הזפת.

רענן

kobiarava
24-07-15, 13:45
מיכה, אתה לא זוכר את התקופה שבתור ילד היית תמיד דורך על איזו חתיכת זפת כל פעם שהיית הולך לים? אני מניח שאתה בגיל המתאים... עד לפני, נגיד, 15 שנה, זו היתה תופעה נפוצה למדי, שנגרמה ממיכליות נפט\מזוט שהיו ממלאות את המיכלים שלהם במי ים אחרי ריקון הנפט כדי לשמור על יציבות (תוספת משקל שמסייעת להן לשקוע), וכשהיו שופכות שוב את מי הים לים הפתוח היו משחררות גושי זפת שחורה ודביקה שהיתה ממשיכה וצפה אל חופי הים.

קובי

boaz avrahami
24-07-15, 13:49
ופסולת מלבנון ופחיות שתיה מכל העולם ( שהאוניות משליכות).

בקיצור עמית, כנראה שבגילך המופלג הזיכרון כבר לא כל כל אי אי אי

asypeer
24-07-15, 14:02
בנתניה מצאו פרות וכבשים שהושלכו בלב ים..קצת מתנפחות בדרך לחוף.
אבא שלי כילד אסף מיכלי גז שנפלטו אל החוף וסבי ז״ל השתמש בהם כדי להדביר פשפשים בנגריה שלו. בטיחות לפני הכל ;)

Sent from my Ass

Tsafrir
24-07-15, 14:20
מיכה, אתה לא זוכר את התקופה שבתור ילד היית תמיד דורך על איזו חתיכת זפת כל פעם שהיית הולך לים? אני מניח שאתה בגיל המתאים... עד לפני, נגיד, 15 שנה, זו היתה תופעה נפוצה למדי, שנגרמה ממיכליות נפט\מזוט שהיו ממלאות את המיכלים שלהם במי ים אחרי ריקון הנפט כדי לשמור על יציבות (תוספת משקל שמסייעת להן לשקוע), וכשהיו שופכות שוב את מי הים לים הפתוח היו משחררות גושי זפת שחורה ודביקה שהיתה ממשיכה וצפה אל חופי הים.

קובי

למים האלה קוראים BALAST אם אני לא טועה והשיטה הזאת קיימת עד היום.
רק שבניגוד לעבר יש איסור על ריקון לים אלא למיכליות מיוחדות בנמלים.
בחופי תל אביב והסביבה, מקור הזפת היה בשנים ההן מהמיכליות שהיו פורקות מאזוט לתחנת הכח רדינג ד'.

lizard
24-07-15, 15:01
האמת שעד גיל 23 בקושי הייתי בים ואז כשהייתי לא הייתי בחוף אלא על אוניה

raanan
24-07-15, 15:07
ופסולת מלבנון ופחיות שתיה מכל העולם ( שהאוניות משליכות).
מלבנון לא ! מעזה וממצריים .
הזרמים אצלנו לאורך החוף הם מדרום לצפון .
חול הים אצלנו מגיע ממצרים .
על כן כשבונים מרינה, מצפון לה מתמעט החול ברצועת החוף (יותר סלעי).

רענן

אביעד פ.
24-07-15, 17:17
ולכן גם חופי החול רחבים יותר בדרום מאשר בצפון. כאשר מגיעים לנהריה נשארים מטרים בודדים של חול לעומת מאות מטרים בניצנים וזיקים.
כל "חול הים" (קוורץ) הזה, מגיע משפך הנילוס, והמקורות הראשוניים שלו הם בכלל במרכז אפריקה (סודן ואתיופיה) במורד בנהר. (הנילוס זורם-צפונה!).

טוב, נראה לי שקצת גלשתי מנושא השרשור.
לעניינו....

amit1
24-07-15, 19:31
ראשית חשבתי שאתה צעיר מ 68 השנים שאתה מצהיר עליהן.

שנית, על מה אתה מבסס את דבריך?
אני יודע שלפני 50 שנה היו פחות גיפים בידי המיבור, היה פחות ציבור והחופים היו מטונפים בטירוף
בועז, הזיכרון מעולה והפרספקטיבה רחבה....שים לב שמה שקורה כאן זה נסיון מצד כל מיני גורמים אינטרסנטים לתפוס טרמפ על התנהגות עבריינית וממנה להקיש על תחביב של ציבור לא קטן. עכשיו חוסמים את החופים ומחר יחסמו כל שטח שמסומן כשמורה ואז נוכל לשלוח את התחביב שלנו לגריטה.:(

amit1
24-07-15, 19:47
למים האלה קוראים BALAST אם אני לא טועה והשיטה הזאת קיימת עד היום.
רק שבניגוד לעבר יש איסור על ריקון לים אלא למיכליות מיוחדות בנמלים.
בחופי תל אביב והסביבה, מקור הזפת היה בשנים ההן מהמיכליות שהיו פורקות מאזוט לתחנת הכח רדינג ד'.

כיום מחייבים לסנן את מי השיפוליים טרם השבתם לים כדי למנוע פלישה של מיני בעלי חיים ממקומות אחרים...וברמד מתפרנסים לא רע מהתקנות החדשות.

יונתןמצפה
24-07-15, 21:47
כל "חול הים" (קוורץ) הזה, מגיע (הגיע) משפך הנילוס, והמקורות הראשוניים שלו הם בכלל במרכז אפריקה (סודן ואתיופיה) במורד בנהר. (הנילוס זורם-צפונה!).

הגיע. היום הוא כבר לא מגיע אלינו יותר.
כל החול הזה נתקע היום בסכר אסוואן וסותם, לאט אבל בטוח, את אגם נאצר.
שזו ד"א בעיה רצינית מאוד של המצרים בלא מעט שנים האחרונות וקדימה.

החול הזה בשפה המקצועית נקרא "חול נאוליטי" על שם הנילוס שהיה עד בניית הסכר מקור החול הנ"ל בים התיכון.

asypeer
24-07-15, 22:48
הגיע. היום הוא כבר לא מגיע אלינו יותר.
כל החול הזה נתקע היום בסכר אסוואן וסותם, לאט אבל בטוח, את אגם נאצר.
שזו ד"א בעיה רצינית מאוד של המצרים בלא מעט שנים האחרונות וקדימה.

החול הזה בשפה המקצועית נקרא "חול נאוליטי" על שם הנילוס שהיה עד בניית הסכר מקור החול הנ"ל בים התיכון.

זה גם למיטב זכרוני קשור לקריסת מצוקי הכורכר בארץ, בעיקר באיזור השרון. לא מגיע חול חדש והמים מכרסמים במצוק עד הקריסה.

Sent from my Ass

יונתןמצפה
24-07-15, 23:51
מרגע שהחול כבר לא מגיע קורות שלל תופעות רחבות היקף, חלקן ברורות כמו זו שציינת וחלקן מורכבות ומסובכות.
המכנה המשותף הוא שכולן לא משהו...

asafk
25-07-15, 20:03
הנה מעשה ה"השתוללות" שבו הוא מואשם. שימו לב כמה גדול המרחק בין מה שתואר בכלי התקשורת לבין כתב האישום. האיש התנהג באופן שרבים מכם מתייחסים אליו כטבעי ובסדר. השאיר את הרכב בחניה ונכנס לחוף רק להעמיס.

על פי כתב האישום, יצחקיאן הגיע לפני שבוע יחד עם אשתו ותינוקת לחוף הים בצפון חדרה ברכבו, ג'יפ טויוטה, והחנה את הרכב בחניה של החוף. בכתב האישום נכתב כי כאשר יצחקיאן ומשפחתו ביקשו לעזוב את המקום, הוא הלך להביא את הרכב, נסע לתוך חוף הים עד למרחק של מטרים ספורים מקו המים, ולאחר שבני המשפחה נכנסו לרכב החל בנסיעה לעבר הכביש. אז, כך לפי כתב האישום, דרס יצחקיאן את האישה - אשר שכבה לבדה על החוף במרחק של 15-10 מטרים מקו המים - עלה על גופה עם הגלגל הקדמי והפך אותה על בטנה.

הניתוח שלי.. מכירים את זה שאתם חונים ואז כשמתחילים בנסיעה פתאום עולים על סלע גדול שלא ראיתם כי הוא היה נורא קרוב, דווקא כשחניתם שמתם אליו לב ושכחתם? נראה לי שזה המקרה.
רק במקום סלע - מתרחצת תמימה ומסכנה.

אגב... מי מזהה את ה GV בכתבה?
http://news.walla.co.il/item/2875822

אסף.

asypeer
25-07-15, 20:30
הויטרה השחורה עם התיאטרון בובות על המראה?

Sent from my Ass

amit1
25-07-15, 20:40
התאונה הזאת נובעת מרשלנות של הרשויות שמתעלמות מצורך אמיתי של הרבה גיפאים.

asypeer
25-07-15, 20:45

אני חושב שזה לא בסדר שמישהי משתזפת בחוף הים, רשלנית שכמותה.
מקווה שלא תיתבע ע״י בעל הרכב על נזק לצמיג / טאסה (ע״ע מקרה גל בק)

Sent from my Ass

אביעד פ.
26-07-15, 04:05

אתה רציני?
כי אם זה היה בציניות זה לא היה מובן.

אירוני איך אנשים שוכחים בקלות את ההבדל בין "צורך" ולבין "גחמה", "רצון" וכו'.
כמו להגיד שהסיבה שהחופים של הכנרת, ים המלח, הים האדום והים התיכון מלאים במערכות קריוקי צעקניות היא עקב "צורך" של האזרחים בשירת קריוקי גרועה ורועשת על שפת המים.

boaz avrahami
26-07-15, 07:41
צורך הוא לאו דווקא הכרח לפי הבנתי.
למרות סלידתי מהקריוקי הוא כנראה צורך של מספר שבטים.
הריבון כנותן שרות אמור לאזן בין צרכי הציבור השונים.
הבעיה שהריבון אינו ריבון והאיזון לא מאוזן והשרותים הם כל מיני איסורים שהקו המנחה הוא כיצד להוציא מהאזרח המפוחד את יתרת ה 20 אחוז שנשאר לו ולא הצליחו לקחת במיסים...

-->