PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיכל דלק ובעיות ה"בטן" של רנגלר- צריך ייעוץ

shaypaj
23-07-15, 17:21
כן כותרת קצת מוזרה אבל תכף תבינו.
למי שיש פה רנגלר ארוך בטוח מבין את הבעיה עם הגובה של המיכל דלק , זו הנקודה הכי נמוכה ברכב ובמיקום הכי גרוע.
אני נוסע על רוביקון מוגבה 3.5 וכרגע עם צמיגים 33, מיגון מלא אספיר(תכף נגיע גם לזה) , בקרוב צמיגים 35 רק צריך להביא כמה חלקים קודם.
בואו אני יבהיר לרגע הרכב מספק אותי מאד כרגע בביצועים שלו בשטח אבללללל אין מה לעשות תמיד רוצים יותר מה שמחזיר אותי לנושא המרכזי, המיכל דלק הארור! מחיפושים באינטרנט בעיקר אצל הדודים מאמריקה הגעתי לכמה מסקנות, אפשר למגן כמובן , יש 2 אופציות, אלומיניום (אספיר לדוגמא) או ברזל, הברזל מן הסתם כבד מאד אבל נוטה ל"החליק" על הסלעים והאלומיניום מצד שני "נתפס" על הסלעים היתרון מן הסתם זה משקל. המיכל מגיע ממוגן כבר מהחברה אבל ע"י מתכת מאד דקה שבקלות תתעקם בעתיד, יש הרבה רכבים בארהב שגם נוסעים בלי מיגון על המיכל דלק ומחכים הטנק יתעוות מהמכות לתוך השלדה ( לכו תבינו) . למי שלא יודע המיגון הדק הזה גם מחזיק את המיכל בJK .
עכשיו הבעיה, נכון תמיד אפשר להגביה את הרכב עוד ולשים צמיגים עוד יותר גדולים אבל זה אף פעם לא יגמר ובטח שלא נגמר רק בצמיגים והגבהה בלבד. המיכל בולט החוצה מהשלדה בערך 2 אינץ, 2 אינץ שהייתי שמח להרוויח. השאלה שלי היא האם אפשרי לפרק את המיכל דלק לחתוך ממנו איזה 2 אינץ בגובה ולרתח מחדש? לא אכפת לי להפסיד כמה ליטרים של דלק במיכל.
אני יודע שהמיכל עשוי פלסטיק האם דבר כזה בטוח לעשות?אפשרי?

לחברה מארה"ב לא ממש אכפת ואין נושאים על זה כל כך, טוב נו שמה כל רנגלר שנוסע רק לקניונים נוסע על צמיגים 37 ומעלה והגבהות עד לשמיים.

מה אומרים?:cool:

שגיא S
23-07-15, 18:10
בארץ אני יודע על כמה שהעבירו את המיכל דלק אחורה...

IlanG
23-07-15, 18:12
אין בעיה , נגשים לאחד הסדנאות ומבקשים בניית מיכל דלק מנירוסטה לפי מידה ,עם עשו ועדיין עושים את זה לסופות אין מניעה שלא יעשו לרנגלר ....

shaypaj
23-07-15, 18:59
קודם כל תודה על התגובות.
לא אוהב את הקטע של מיכל דלק מאחור העברת משקל מיותרת לחלק האחורי שלפי דעתי צריך להיות כמה שיותר קל האגזוז יושב שם מה שיצריך שינוי בצנרת והדוד וגם מסוכן בתאונה מאחור חלילה. אם אני לא טועה הם גם עשו את זה כדי לשים מערכת מתלים שונה.
העניין של מיכל מנירוסטה נשמע מעניין מאד יש מצב לאיש קשר בנושא? אין לי בעיה גם בפרטי...

IlanG
23-07-15, 19:27
נשלח בפרטי

omri_t
23-07-15, 19:39
לשנות מיכל פלסטיק זה לא ריאלי.

אני חושב שתאבד הרבה יותר ליטר ממה שהדמה לך.

ניתן לייצר מיכל חלופי.
נירוסטה או אלומניום.
כאשר המשוואה פשוטה מבחינת כלל אצבע: אלומניום באותו משקל יהיה עבה פי 6 בערך.

לא פשוט לרתך מיכל נירוסטה.
הפח ייחסית דק ויש לא מעט מטר רץ ריתוך.
פתאום עלולה להיפתח איזה סדק ואתה עם דלק על הרצפה...
וגם באזורי הריתוך תתפתח קורוזיה.
מנסיון אישי כאוב: לך על אלומניום.
מניח שאם תחפש תגלה שבארהב יש כזה מוכן.
שווה להביא או לפחות לנסות להעתיק.

העלות בעיקרון לא זולה. ונדרש לתכנן כמו שצריך .
כמובן שקריאת הדלק שלך עלולה לזייף .

חוקי זה... לא. לא יודע אם בטסט מישהו ישים לב.

shaypaj
24-07-15, 15:45
יש בארהב איזה חברה שעושה אבל המיכל מאחור מנירוסטה עם מיגון. שאר החברות עושות שם מיכל בנוסף לזה שכבר קיים למי שמעוניין לעשות קילומטרזים מטורפים עם האוטו.

-->