PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיפוש (בייבי) גיפ ראשון

Tomer.Giladi
11-08-15, 10:34
שלום לכולם,לכבוד יום הולדת עגול בקרוב, החלטתי (בעצה עם הבוסית) להתחדש ברכב שטח ראשון (רכב שלישי במשפחה- רק לסופ"ש).אחרי קריאה ונבירה רבה, הוחלט על ג'ימני, ולפי התקציב (50k- לפני ישור קו) אני מתמקד על 09-10 ידני, רצוי ערום משיפורים.מניח שאולי אצטרך להתפשר.שאלותי:1. בעד ונגד משופר\ מצב יצרן2. רשימת בדיקות עצמית לביצוע לפני מעבר למומחי רכב.כל רעיון\הגיג או שבב מידע יתקבל בשמחה.תודה

dorobo
11-08-15, 17:18
ברוך הבא,
בשביל רכב שטח ראשון תחפש אחד סטנדרטי,
תלמד אותו בשטח ואחרי שתלמד תשפר לפי הצורך.
אם אתה מכוון לטייל בעבירות בינונית + (רוב המסלולים בארץ) ולא עבירות קשה מידי,
הג'ימיני כסטנדרט יעבור את רוב המסלולים בארץ.
אחרי הכל אם אתה שואל אותי אני הייתי קונה סמוראי פתוח משנתון מתקדם,
כי באוטו שלישי הנוחות לא משנה והחוויה יותר גדולה.

לפני הכל צריך למגן אותו (להתחלה יספיק מיגון לטרנספר)

TopGuy
11-08-15, 18:06
אתה תהנה מג'ימני שמיועד לטיולים.
בטיולים האוטו הזה פורח.
לדעתי עדיף לקנות רכב כמה שיותר סטנדרטי.
השיפורים לרכב הזה לא חסרים ויש מבחר מחירים ואפשרויות כדי שתמצא את הסט אפ האידיאלי לך.
אני לא ממליץ להגביהה יותר מחמישה סנטימטר, ובכלל ממליץ על קיטים שלמים שהגיעו מאוסטרליה וייעודיים לרכב.
מיגון טרנספר זה חשוב בהחלט.

אחד הדברים הראשונים שכדאי לבדוק ברכב הזה הוא האוזניים שמחזיקות את מוטות הרדיוס ומרותכות לשלדה, זה החלק הכי נמוך
באוטו והוא מעיד על אם רכב נסע בשטח או לא ברוב הפעמים, אוזניים במצב רע, חלודות ומכופפות מאוד יוכלו לתת לך מושג על אופי הנהיגה באוטו.

בהצלחה.

Tomer.Giladi
11-08-15, 20:31
תודה על התגובות..
סמוראי נראה לי ספרטני מידי... בטח להתחלה
:)

אחד הדברים הראשונים שכדאי לבדוק ברכב הזה הוא האוזניים שמחזיקות את מוטות הרדיוס ומרותכות לשלדה, זה החלק הכי נמוך
באוטו והוא מעיד על אם רכב נסע בשטח או לא ברוב הפעמים, אוזניים במצב רע, חלודות ומכופפות מאוד יוכלו לתת לך מושג על אופי הנהיגה באוטו
בהצלחה.

טיפ נהדר.. תודה

-->