PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה למוסך או מכון גיר - אזור דרום תל אביב - יפו - חולון

cyber2200
21-08-15, 09:06
כמו שכבר כתבתי, ככול הניראה הלך לי הגיר האוטומטי בג'ימני 1999.
יש למישהו המלצות על מישהו שבאמת מכיר את הגיר של הרכבים האלה וידע לעשות עבודה טובה?
עדיך לי ממש שיהיה מישהו מהאזור הקרוב כי אם לא אני צריך גרר.

תיאור קצר של הסיפור: איזה שבועיים שלוש הגיר התחיל לעשות בעיות, בעיקר כשהוא חם ובמהירות של 100 קמ"ש ככה, התחיל לתת קיק דאונים סתם. כאילו אתה נוסע 100 קמ"ש ואז האוטו נכנס למצב שהוא כול שתי שניות נותן קיק דאון. זה נהיה יותר ויותר גרוע עד שבסוף הוא פשוט החליק ברמה שתורים עולים סתם. שמתי אותו אצל מישהו שהכרתי, מה שהסתבר כטעות, הבן אדם לא פתר את הבעיה - תכלס גם לא לגמרי הצלחתי להבין מה הוא כן עשה ובכללי די נשבר לי ממנו בעיקר בגלל שהאוטו היה אצלו 5 ימים ויצא במצב לא טוב בכלל - תקשר, תגיד משהו, זה המינימום. המצב של האוטו כרגע הוא שהוא ממש בקושי נוסע, תורים עולים והאוטו בקושי זז.

המון תודה לכולם!

אמיר מ
21-08-15, 09:15
מכון גירון. שניצלר פינת קיבוץ גלויות, תל אביב, ליד הזגג

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

asypeer
21-08-15, 14:31
לא בטוח שהלך לך הגיר ברמת שיפוץ מלא. יכול להיות שאיזה מעבר נסתם בחלקי דיסקיות והלחצים משגעים את המחשב.
מה בדיוק בוצע עד כה? האם הוחלף פילטר ושמן? האם נסרקו תקלות?

Sent from my Ass

cyber2200
21-08-15, 19:22
לא בטוח שהלך לך הגיר ברמת שיפוץ מלא. יכול להיות שאיזה מעבר נסתם בחלקי דיסקיות והלחצים משגעים את המחשב.
מה בדיוק בוצע עד כה? האם הוחלף פילטר ושמן? האם נסרקו תקלות?

Sent from my Ass

שמן החלפתי כבר בפעם הקודמת (לפני כמה חודשים) והשמן היה עכשיו שחור לגמרי. בקשר לסריקת תקלות אני לא בטוח, אבל אני אבדוק. מה שבוצע עד עכשיו לטענת המכונאי הוא "שיפוץ גיר", פתיחה של הגיר והחלפה של החלקים המכנים בגיר, אם אני מבין נכון.
תודה.

-->