PDA

צפייה בגרסה מלאה : LOCKRIGHT או EZ LOCKER?

nir974
04-10-05, 16:14
אני מדבר בשני המקרים על נעילה עם 4 חלקים (כלומר עם סייד-גירס). מה יותר טוב? מה יותר שקט?
הרכב - ג'ימני אוטומט.

ששון
05-10-05, 13:56
אני לא יודע לגבי גימני אבל נעילה בכללי זה דבר שמתרגלים אלו אני בהתחלה השתגעתי חשבתי שמשהו נשבר שם אבל הכשו אני כבר לא שומע את זה כמעט

לגבי הסיד גיר עדיף עם ולא רק שני חלקים

nir974
05-10-05, 17:41
כתבתי שבשני המקרים מדובר בנעילה עם סייד גירס. ג'ימני זה אותו סרן כמו סמוראי, ההבדל היחיד שזה גיר אוטומטי.

אני שואל מכיוון ששמעתי בעבר טובות על ה EZ LOCKER וקניתי אותה, וכשבאתי להתקין אמרו לי שהיא פחות שקטה מהלוקרייט. מכיוון שעברתי מסמוראי לג'ימני עקב שיקולי נוחות ושקט בכביש זה די חשוב לי...

אני מחפש מישהו עם נסיון עם ה EZ LOCKER (לוקרייט כבר היתה לי בסמוראי ועבדה יפה).

אלון_ק
05-10-05, 23:19
ההבדל הכי משמעותי שידוע ומוכח בין שתי הנעילות הוא שלוקרייט מביאים קפיצים בצבעים ואיזי לא. זהו. תביא מה שבא לך.

yoav
13-03-06, 11:33
עכשיו שיש לי EZ אני יכול לתרום לדיון (למען הגילוי הנאות- יש לי אותה יומיים בלבד!):

לא יכול להגיד כלום על הבדל מול הלוקרייט בהשפעה על הנהיגה- כי לא נהגתי עם לוקרייט וממילא אני מניח שזה יהיה שונה מרכב לרכב.
לגבי הרעש... ובכן- לכמה מחבריי יש לוקרייט ואני מכיר היטב את הרעש של הריצ'וט שהיא עושה- וה EZ שלי באמת יותר רועשת בזמן ריצ'וט. הסבר שקיבלתי דיבר על שוני בקפיצים בין הנעילות - אלו של הלוקרייט עדינים יותר (חשתי זאת בידיי ממש) ואלו של ה EZ עבים וקשים יותר- למה זה גורם לה לרצ'ט יותר ברעש? לא יודע.
שוטטתי גם בפורומים של חו"ל וגם שם התרשמו שה לוקרייט יותר שקטה- ובכלל ממליצים עליה יותר. אם הייתי יכול לבחור- לוקרייט ( רק בגלל הרעש).
אני קניתי והתקנתי מה שהיה לי זמין.
תרומתי הדלה.

-->