PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול מפגש סמוראים

חן דן
17-09-15, 11:57
סמוראים יקרים התפקדו לכל מי שמעונין להגיע.
ליותר פרטים לחצו על קישור זה https://www.facebook.com/events/1495699920751686/

ishc
17-09-15, 14:52
תהנו :)

omri_t
17-09-15, 15:27
דה-ז'ה-וו...

צחי, אני חושב שמן הראוי שתגיע :)

יונימוג אדום
17-09-15, 18:55
מה עושה בעל סמוראי מעניין במיוחד אשר אין לו ( וגם לא יהיה ) פרצופספר .

אילן

חן דן
17-09-15, 20:15
נעזר בילדים אופציה א'
אופציה ב' תרשם כאן.
אני אוסיף יותר אינפורמציה בהמשך אבל כעקרון הטיול יהיה בסוכות הקרוב

ishc
17-09-15, 20:54
דה-ז'ה-וו...

צחי, אני חושב שמן הראוי שתגיע :)

עם הפאג׳רו??? יסקלו אותי באבנים 😜

חן דן
17-09-15, 21:32
תתחדש צחי.
תמצא לך מקום עם אחד הסמוראים

ishc
17-09-15, 22:48
אם תצוץ ההזדמנות אולי אצטרף ואולי גם תזכו ממני לכתבה 😜

orhaviv
20-09-15, 11:31
מצוין אני מגיע

GodsFather
20-09-15, 11:38
חן דן - תן פה את כל הפרטים בבקשה, אני אדביק את השרשור במידת הצורך. לא לכולם יש פייסבוק וכד'...

חן דן
21-09-15, 00:58
בחול המועד, הטיול יהיה במשך שלוש ימים באזור דרום הארץ. בתארכים 1-3 לאוקטובר
הטיול מתחיל בחמישי ולשומרי שבת יש אופציה לפרוש בשישי או לחילופין יש אופציה להצטרף בשישי עד שבת (לכל מי שלא הסתדר לו להגיע בחמישי זו הזדמנות להצטרף)
יהיה מדריך לאורך כל הטיול חמישי-שישי-שבת..ומי שבא לו לזרום לאורך כל 3 ימים יותר ממוזמן!
מוזמנים כל סוגי הסמוראים מכל השנים; ארוכים,טנדרים,קצרים.
כל מי שמעוניין להגיע בבקשה לאשר בהודעה פרטית.
יאלללה סמוראים להתפקד!!

חן דן
30-09-15, 03:29
אני מביא כאן את תקציר המסלול כפי שנכתב בפייס
יאללה חברים יקרים הנה הוא המסלול, בקובץ: סיפור הדרך.

--כך, יום ה' נפגשים בצומת הערבה ב10:30, מוזמנים לבוא לפני כדי שנצתוות ונצא בזמן, כ11:00 תדריך יציאה, בכל בוקר(למי שהיה לו ספק). מכאן טיפת כביש עד למסלול כחול ואז אדום(נחל צין הצד המזרחי). המסלול הוא בעבירות "בינונית" יהיה כייף והמסלול הוא לפתיחת המסע, יפה כל כך!! הלאה יש לנו טיול כביש, כביש שהוא לא מה שהמילה כביש אומרת, אלא מושג כלשהוא מחו"ל, דרך נוף יפיפיה: מעלה עקרבים למכתש הגדול. וסיום התנועה באגם ירוחם להכרות בין סמוראים ותצוגות תכלית של מחנאות כמו שרק סמוראים מאלתרים יודעים.

--כך יום ו' קמים מוקדם (היום הקודם היה קצר בתכלייס) 8:00 ויוצאים לבקעת צין דרך המבוא של רשות הטבע והגנים בשיירת הסמוראים הלוהטת!!! מגיעים לטבילה בעין עקב (לפי בקשות להכנס למים, למרות שביום ה' תהיה הפתעה של מים אבל מבלי לטבול). מכן ממשיכים על מגוון רחב של צבעי המסלולים בנחל צין, עכשיו המערבי יותר עד לנחל חוה, פונים עליו ובהמשך עולים על דרך א-סלטן למעלה מרזבה בירידה עבירות בינונית עם הכוונה. גם מסלול זה מיוחד ביופיו כמו כל המדבר וגם מעניין לנהיגה. מכאן נכנסים לנחל נקרות עד למצד נקרות שהוא גם החניון לילה, מרוחק מהציוויליזציה וקסום.

--יום שבת, מהמצד נקרות לקצרה ומקצרה למואה(זה כבר בשפה הנבטית, כל השמות הן תחנות דרך של השיירות עתיקות שאנחנו נחייה בטיולינו כמו הנבטים לפני אלפיים שנה.) ממואה נוסעים דרומה לכיוון נחל עשוש ודווקא לוקחים את הדרך עם מעלה עשוש, זה יהיה חוויתי מאוד להעלות את כל הרכבים, אל דאגה, המשימה תהיה מרגשת ומגבשת בעיקר... ומכאן... אנו בדרכינו לכביש העולה למצפה רמון, עם עוד כמה הרפתקאות בדרך...

יונימוג אדום
30-09-15, 05:37
תהנו , הדיוק בימים אלו אני אהיה באיזור הזה אולם עם הסיקס .
אם תפגשו חבורה של סיקסים ( CJCLUB ) תפגשו גם אותי .
תהנו .

אילן

-->