PDA

צפייה בגרסה מלאה : נצפה רכב אמפיבי-איטלקי בפארן

ד ו ר ו ן
17-09-15, 15:47
קונספט חדש של רכב אמפיבי יוקרתי.
101600101601101602

nirs
17-09-15, 16:05
אופס, מזארטי כזו עולה כמליון שח...

kobiarava
17-09-15, 16:36
הנהג נסחף עם היכולות של הרכב...

omri_t
17-09-15, 16:42
יש לנו זוכה בתחרות רכב המסעות האולטימטיבי....

נמרוד
17-09-15, 18:26
That's gotta hurt...

asafk
17-09-15, 18:38
לכולנו. החברים עם הנהג בביטוח.

אסף.

ishc
17-09-15, 21:05
אתם חושבים שיתנו לו דו"ח על סטייה מהשביל?

נדב ש.
17-09-15, 21:21
על סטיה מהשביל אולי לא.... אבל על איסוף עצים למדורה בטוח שכן...
:-)

יורם-דרומי
17-09-15, 21:23
היום ראיתי אותו עובר לכיוון צפון - על גבי גרר -
הלכו להם מליון שקלים

סופת המדבר
17-09-15, 22:25
הלכו לביטוח אתה מתכוון

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

נדב ש.
17-09-15, 22:34
לא נורא זה רק מיליון אחד מתוך המאה (או יותר)שהם הרוויחו....

MR BIG
17-09-15, 23:34
לא יקבל שקל מהביטוח!!!

six 4 life
18-09-15, 00:08
לא יקבל שקל מהביטוח!!!
בהתחשב בזה שמחיר הרכב הזה הוא כבערך 1,200,000 ש"ח בקניה וכבערך מליון אחרי שיצא מהחנות, ובהתחשב בזה שהביטוח מזכה אותך רק בכ90% ממחיר הרכב, אתה בהחלט צודק הוא לא יקבל מהביטוח שקל.
הוא יקבל בערך 900,000 שקלים.

MR BIG
18-09-15, 00:20
בחלומות!!

להערכתי ומנסיוני ממקרה מאד דומה. הוא לא יקבל שקל. או שייסחב בבתיי משפט שנים....

מקרה כמעט זהה שליוויתי מקרוב ואני מכיר בו את כל הפרטים :

כלי צמ"ה שנסחף בשיטפון לפני מספר שנים , פי 4 יותר יקר מהרכב הזה. הביטוח מצא לעצמו מפלט והחליט שהוא לא משלם. וזהו.....תעשה מה שאתה רוצה עכשיו!!

רק לאחרונה , אחרי 5 שנים של סחבת משפטית הגיעו לפשרה מאד חלקית.

זה לא פיאט פונטו.....זה מליון שקל רכב . מה נראה לך, חברת הביטוח מטומטמים כמוהו? הם ישלמו כל כך מהר בגלל שהוא אדיוט??

הימור שלי , הוא יאכל את אותו חרא שאני מכיר מקרוב , אם לא יותר....

MR BIG
18-09-15, 00:28
ביטוח "מקיף".

המילה "מקיף" מאד נתונה לפרשנות . במיוחד כשגוף מסחרי/כלכלי כמו חברת ביטוח צריך לשלוח את היד עמוק לכיס ולשלם.....

אני מוכן להמר שלפחות 80-90 אחוז מהחברים פה בפורום לא קראו את כל הפוליסת ביטוח של הרכב שלהם על האותיות הכי קטנות....- גם אני לא.

בשעת מבחן , המקיף לא תמיד מקיף.

לדוגמא: מקיף כולל שריפה , נכון? נכון . אבל לא כולל הצתה בזדון. ז"א שאם הסתכסכת עם השכן שלך , והוא מצית לך את האוטו. יש פוליסות שלא יכירו בזה ותישאר עם השמוליק ביד!

במציאות שלנו, שמערכת החוק והמשפט רקובות מהיסוד , ביטוח הוא ממש לא ביטוח (אגב, כל ביטוח , לא רק רכב) , הוא רק פרס ניחומים מאד מאד חלקי .....

אשמח (אולי זה לא המקום, אבל בכל זאת) אם בעלי המקצוע המכובדים פה ירחיבו את הנושא ויחזקו או ישללו את דבריי.

השמשוני יחיעם
18-09-15, 03:51
מאחר והוא נפגע מגל פתאומי שהגיע ,,,,נראה שפוליסת הביטוח צד ג׳ של נחל פארן תשלם את הנזק !!

רועיג
18-09-15, 06:39
רק תזכרו שאדם שמחזיק רכב כזה, בדכ לא מקבץ נדבות או מקושש שקל לשקל בכדי לקנות מזארטי.
סביר להניח שיש לו או למשפחתו עסקים ורכוש נוספים,ויהיו לו לא מעט מנופי לחץ על חברת הביטוח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

talilim
18-09-15, 07:30
לרגע היה לי נדמה שאני באיזה פורום בכלכליסט.
מה אכפת לכם אם ישלמו לו וכמה ולמה ???
הפורום הזה נגוע בפולניות.

KOOKE
18-09-15, 07:44
צודקים אלו שמשערים שהביטוח יערים קשיים במקרה הזה.

אבל בשורה התחתונה אם בעל הרכב יתעקש הואיקבל את מלוא שווי הרכב.

הטענות של חברות הביטוח במקרים דומים היו שמאחר ומדובר ברשלנות חמורה, פזיזות ומעין הסתכנות מרצון של בעל הרכב הפוליסה אינה מכסה.
לרוב טענות אלו של הביטוח נדחו על ידי בתי המשפט.

אומי5
18-09-15, 22:31
ולמה אתם כל כך בטוחים שיש ביטוח? חבר טוב עבד באחת מסוכנויות היבוא האישי. כולל שירות שותף לרכבים אחרי יבוא. לטענתו להרבה רכבי פאר אין מקיף כי הוא יקר מאוד וברור שלא ישלמו בקלות.

Sent from Um Melabes

דרור ברלי
18-09-15, 22:42
לרגע היה לי נדמה שאני באיזה פורום בכלכליסט.
מה אכפת לכם אם ישלמו לו וכמה ולמה ???
הפורום הזה נגוע בפולניות.

צריך להיות מאוד אכפת גם לך.

תחשבי על התהפכות "פשוטה" בשטח. אפילו של ג'ימני כמו שלך.
כעיקרון, חברת הביטוח עלולה לטעון ל"רשלנות", "פזיזות" ו"הסתכנות מרצון" של הנהג/בעל הרכב גם בתביעה של 50,000 שקל. לא רק על מיליון.

six 4 life
19-09-15, 00:05
צריך להיות מאוד אכפת גם לך.

תחשבי על התהפכות "פשוטה" בשטח. אפילו של ג'ימני כמו שלך.
כעיקרון, חברת הביטוח עלולה לטעון ל"רשלנות", "פזיזות" ו"הסתכנות מרצון" של הנהג/בעל הרכב גם בתביעה של 50,000 שקל. לא רק על מיליון.

דרור תפריד.
נכון להיום רכב שטח שיעבור התהפכות או נזק כלשהו בשטח מבוטח לפי בית משפט. ההסבר הוא פשוט ובאופן תמוה גם הגיוני - מדובר ברכב שטח ובית המשפט מכיר בשימוש של רכב שטח גם בשטח הווה אומר הביטוח תקף גם בשימוש בשטח, ולכן אין לחברת הביטוח קייס להתנער מנזק כמו התהפכות של ג'יפ מבוטח במקיף למשל מכיוון שבבואה לבטח את אותו רכב שטח היא ביטחה אותו ככזה. אני יכול לספר לך על רכב של חבר שהתהפך בשטח והפך לטוטאלוס, וקיבל פיצוי מלא, בזמן, בלי בעיה מיוחדת.
במקרה של המזראטי מן הסתם לא מדובר ברכב שטח והנתונים כאן שונים לחלוטין מעניין רכבי השטח.

-->