PDA

צפייה בגרסה מלאה : F350 2015 תרופה לאסטמה DPF DELETE

lindner
19-09-15, 11:50
אהלן חברים ,

לפני 9 חודשים עוד היה לי בלייזר 94 , בינואר השנה קניתי סילברדו 2011 ואחרי שלמדתי את מערכות הבקרה של זיהום האויר תוך כחודש הזמנתי והתקנתי DPF DELETE עם תכנת של PPEI , קיט פילטר אויר של Kַַ&N .
מוזמנים לקרוא בפורום שברולט על התוצאות ולראות תמונות.

לפני שלושה שבועות מכרתי את הסילברדו וקניתי F350 חדשה מה אני אגיד לכם יש לדלק מוטורס איש מכירות אמן גדול שהצליח להעביר אותי לפורד :)
הכלי מדהים בחלקות של הנסיעה שלו מרגיש כמו פרייבט קטן חוץ מהזעזוע מהמתלים האחוריים כשהכביש משובש אבל לא נורא.
המנוע ,
חזק ובריא אבל חנוק , דבר ראשון ביטלתי את הרזונטור (לשמוע את הטורבו ולמנוע לאגים) הפעם התקנתי פילטר K&N בתוך האיירבוקס כי הצנרת קצרה ואין צורך בכל הקיט כמו בסילברדו והזמנתי קיט של DPF\EGR DELETE שזה כולל צינור 4" נירוסטה בין אוגנים שמוחק לגמרי את הדוד המגה ענק והשוקל כ50 ק"ג שחונק את הביצועים וגורם לצריכה לגבוהה של דלק .
בשלב זה אני רק מנתק את הEGR ויותר מאוחר אני מתכנן להסיר אותו לגמרי , שיפור במערכת הקירור של המנוע .
למרות שפורד העתיקו משברולט את מערכת הדלק שזה משאבת הזרקה CP4 ומזרקי פיאזו שמשפריצים בלחץ 29000 PSI יש להם 2 יתרונות גדולים , הטורבו מוזן בזרימה הפוכה של גזי פליטה דבר המקצר את מהלך הגזים ומשפר את יעילות הטורבו בסלד נמוך , וצינור היניקה של הטורבו קצר בהרבה מהשברולט .
כרגע צריכת הדלק לא יורדת מ 1 ל 5 שזה אפילו בנסיעה רק בכבישים מהירים , בסילברדו הגעתי ל1 ל 8 לאחר השדרוגים ואני מקווה להגיע גם פה .

התקנה תהיה בשבוע הבא כשסוף סוף הפקיד הנודניק בפדקס יבין שאין לי אחות ואני אעדכן בתוצאות.
עוד מישהו פה שדרג את הפורד שלו ? תמונות ותוצאות ?

-->