PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה עם חשמל רכב - פנסי רוורס ואיתות הפסיקו לפעול

Samu
10-10-05, 10:12
פנסי הרוורס והאיתות הפסיקו לפעול....וזה לא כי הם נשרפו או משהו...האיתות בכלל לא פועל גם בצג של הנהג.. מישהו מבין?

**אנא הקפד על כותרות אינפורמטיביות. הן נועדו כדי שנדע מה יש בהודעה.**

shachar
10-10-05, 12:02
תבדוק חיבור למינוס שיוצא מהצמה של הפנס
בקקס ואור נסיעה יש ?

זה המשותף לכל אלו שלא פועלים

Samu
10-10-05, 14:48
מה זה בקקס וכן יש אור נסיעה רגיל....

shachar
10-10-05, 15:10
סליחה ברקס

בכל מקרה מכיוון שהרכב ממודל חדיש כדאי לדבדוק את המגעים בבית מנורה

חנן-ג'יפולוג
10-10-05, 15:10
מה זה בקקס

ברקס. טעות הקלדה.

Samu
10-10-05, 15:15
חיברתי את כל החיבורים של האורות מחדש....לא נראה לי שזה במגעים של המנורות,גם בגלל שחיברתי מחדש וגם כי כשאני מזיז את מוט האיתות שליד ההגה כלום לא קורה...

moriseven
10-10-05, 17:46
חבר'ה, מה אם אוטומט וינקר? אולי היה לו קצר ששרף אותו?(סימן שאלה כי אני לא יודע איך זה בסמוראי)
אצלי היה קצר ששרף גם את האוטומט וינקר וגם את המתג שיושב על דוושת הברקס(CJ7)

מוריס

zagi
10-10-05, 18:41
לפני הכל .... בדקת פיוזים שרופים ??? ( סליחה על השאלה , אך הכל יכול להיות .. :twisted: )
שגיא .

UNIX
10-10-05, 23:22
דבר ראשון תעבוד מסודר ואני מבטיח לך שתמצא את התקלה במהירות .
קח מולטימטר , כוון אותו על 20 וולט ותראה עד לאן מגיע המתח , האם נכנס מתח למפסק? + ו - ? האם יוצא מתח מהמפסק ברגע שסוגרים מעגל ע"י המפסק?

eran4x4
11-10-05, 19:11
בשביל שנוכל לעזור לך:

עכשיו תסביר לנו מסודר מה עשיתה באותו לפני שהאורות הפסיקו לעבוד, למה חיברתה מחדש את החוטים והאם בדקתה שלא נשרפו פיוזים.

האם גם אור ברקס לא דולק?

Samu
12-10-05, 22:58
טוב,אז ככה...לפני כחודש וחצי לאחר טיול ארוך כשחזרתי הבייתה שמתי לב שהאיתותים שלי לא עובדים וגם הרוורס. אורות הבלם עובדים וגם האורות נסיעה,את החוטים חיברתי מחדש כי החלפתי פגוש אחורי..... בקשר לפיוזים:יש פיוז שהוא רק של הרוורס ושל איתותים???

alfa
21-10-05, 13:44
שאלות :?:
לאחר פרוק גיר לא זהיר (לצורך החלפת קלאצ') ראיתי שלא פירקתי את הUNIT של הרוורס בגיר ונשארתי עם 2 חוטים ובקצוותיהם פינים אשר נתלשו מהממסר/יחידה האחראית להדלקת אור הרוורס ואינני מוצא את מיקומו .
היכן היחידה ממוקמת ? ואיך היא נראת ?
יתכן ולא אצליח "לנעול" מחדש את הפינים יש צורך בחולץ על מנת לחלוץ פין ואצלי הם נתלשו בכוח האם משהו מכיר/התנסה ?
תודה מראש
עודד
[/u]

אלון_ק
21-10-05, 18:05
אתה לא תצליח להחזיר אותם, היוניט הזה בנוי חד-פעמי מאוד. אבל הוא עולה רק 60 ש"ח במכשירי תנועה, אז לא נורא.

יוניט אור רוורס נמצא בחלקו העליון של הגיר. אם תפתח את מכסה המנוע ותסתכל על הגיר אתה תראה אותו.

-->