PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון הברגה בשלדה למשולש עליון

tallevi
10-10-15, 13:12
היי

בטראנו שלי ההברגה של אחד הברגים שמחברים את המשולש העליון נשחקה לגמרי ואני מחפש פתרון לתיקון.

פתרון שנראה לי הכי קל זה להלביש TIME-SERT במקום. השאלה אם זה מספיק חזק מאחר ומדובר על מערכת שסופגת עומסים גבוהים ודינמיים להבדיל מתיקון של הבורג לריקון השמן בקרטר או בורג כלשהו במנוע.
בעיה נוספת היא שמבדיקה ברשת הקיט תיקון TIME-SERT לא זול בכלל ואני לא יודע אם ניתן להשיג בארץ במידה M14X1.5, (שלא לדבר על זה שאני צריך רק את השקית חלב ולא את כל הפרה...)

אין אפשרות להגדיל מידה של הבורג

כל עזרה או רעיון יתקבלו בברכה..

טל.

נדב ש.
10-10-15, 14:50
בעיה ידועה בפרונט העדין של הטראנו, ההברגות האלו בשילדה עדינות וכאשר מתעייפות הברגים משתחררים לבד בגלל עבודת המתלה והמשולש שזז, קרה לי גם פעם כשהיה לי טראנו, לא ניסיתי לתקן עם ההצעה שלך למרות שלא ניראה לי שזה גם יחזיק הרבה(תלוי גם איפה הרכב נוסע), הלכתי לבעל מקצוע שקדח ושתל שם משהו דומה רק הרבה יותר עבה וחזק.
חלק אמרו גם שניתן לקדוח את החור דוך ולרתך מצד שני אום רחבה ולהישתמש בבורג יותר ארוך פשוט, שיטה שנימצאת ברכבים אחרים.

tallevi
11-10-15, 22:56
היי נדב, תודה על התגובה.

אתה זוכר מי הבעל מקצוע שביצע את התיקון והיכן הוא נמצא?

לגבי הקביעה שמדובר על תופעה כתוצאה מפרונט עדין- אני לא מסכים בלשון המעטה...
לא שמעתי על מקרה אחד כזה דומה ואצלי זה נגרם משילוב קטלני של קוף-אדם ופטיש אוויר..

במיד והיה לי בהישג יד, הייתי מנסה לתקן עם TIME-SERT קודם. זה תיקון הרבה יותר פשוט וקל ובמקסימום אם זה לא יחזיק, הולכים על השלב הבא.

טל.

נדב ש.
12-10-15, 08:21
זה היה מישהו באיזור עפולה, לא זוכר את השם כרגע...

אכן אחת הבעיות העיקריות זה סגירה של "מכונאים" עם פטיש אוויר, השאלה כמה פעמים פתחו וסגרו לפניך עד שטחנו את ההברגה שם...

פרונט חלש הכוונה שהברגים האלה גם עם חיזוק בטורק נוטים להישתחרר כתוצאה מעייפות, בגלל זה מכונאים מחזקים אותם עם כלי אוויר צהפחת שהמתלה לא ייפול...

ukiuki
12-10-15, 10:14
לא הבנתי
אתה אומר שההברגה של אחד הברגים נשחקה. אז תחליף את הבורג.
ב TIME SERT משתמשים לתיקון האום (ההברגה הנקבה).

tallevi
12-10-15, 20:52
לא הבנתי
אתה אומר שההברגה של אחד הברגים נשחקה. אז תחליף את הבורג.
ב TIME SERT משתמשים לתיקון האום (ההברגה הנקבה).

הכוונה הייתה כמובן להברגה בשלדה ולא של הבורג..

טל.

-->