PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית באגי מאוטו

boazk84
16-11-15, 16:01
שלום לכל,
אני (וכמה חברים) מתחילים פרויקט לבניית באגי. הבאגי הולך להיות הנעה אחורית עם המנוע מורכב mid-front.
האידיאל שלנו היה לקנות אוטו יד שניה (ידני) ולקחת כמה שיותר מהמכלולים שלו (מנוע, גיר וכו'), מה שמציב בפנינו בעיה
מכיוון שרוב המכוניות הם הנעה קידמית לא יהיה דרייב שפט שהולך לציר האחורי. האם יש דרך להתגבר על זה? למצוא טרנספר וציר אחורי
מתאימים ולחבר אותם לגיר? האם כזה דבר בכלל אפשרי?

את השלדה והמיתלים אנחנו הולכים לבנות בעצמנו אחרי שנחבר את כל המכלולים.

כל עצה בנושא תתקבל בברכה.

lizard
16-11-15, 16:25
בשביל מה אתה צריך דרייבשאפט?. תחשוב על לשים את המנוע הרוחבי מאחור קומפלט ובמקרה הצורך רק לבנות זרועות אחוריות

boazk84
16-11-15, 16:33
רצינו לשים אתהמנוע מקדימה בשיבל חלוקת משקל

lizard
16-11-15, 16:54
הבנתי.
אז אתה צריך לשדך למנוע גיר אורכי. זה קצת מייקר את העסק.

מה המטרה של הבאגי? פאן ומשחקים? מהירות? כמה מהירות? מה התקציב?

kobiarava
16-11-15, 18:28
תעצור רגע, ותעשה לעצמך סדר בראש. שאלה כנה-אתה מכיר מכונאות ומכלולים מספיק טוב? איך הדברים עובדים בפרייבט עם הנעה קדמית? בבאגי עם הנעה אחורית? מה מתאים למה? אני שואל כי עשית קצת סלט בדברים, הכנסת מכלולים של הנעה קדמית עם דרייב-שאפט והוספת טרנספר לעסק....
מכלולים של פרייבט הנעה קדמית לא יכולים לשמש לבאגי הנעה אחורית עם מנוע אורכי. פשוט לא. הם יכולים, כמו שהציע מיכה, לשמש כמנוע רוחבי אחורי עם הגיא הרוחבי, אבל זה לא הסידור הכי מוצלח לבאגי, ציריות א-סימטריות, מתלה עם מהלך מאוד מוגבל. אם אתם מעוניינים במכלולים לרכבת כח של מנוע אורכי, גיר-דרייב-שאפט-סרן התורם המיועד יצטרך להיות טנדר 2x4 או ואן כלשהי. תורם מוצלח יוכל להיות טנדר סונומה שעולה גרושים (5-6אלפים) ומספק רכבת חסונה למדי, אבל זה כבר מביא אותך לסוג של TT ולא באגי....
בכח מקרה, שיעורי בית-קרא את סדרת הכתבות של נמרוד "יומן הבאגי הוירטואלית"

בהצלחה-קובי

boazk84
17-11-15, 16:09
היי קובי,
תודה על התשובה נתקלתי ב
יומן הבאגי הוירטואלית וזה שמור לי בצד בתור רפרנס. כל חומר קריאה נוסף יתקבל בברכה.
אולי לא הייתי ברור מספיק עם מה שכתבתי קודם. אנחנו רוצים לבנות באגי עם מנוע מקדימה והנעה אחורית. לכן אנחנו צריכים "תורם" שיהיה עם מנוע וגיר אורכי ודרייב שפט (מו הסתם) לכן התחלנו מלחפש מכוניות 4X4 סטייל סמוראי (חשבנו להוריד את הדרייב שפט הקדמי וככה להפוך את כל הסיפר ל 2X4).

אם להיות כנה הידע שלי במכונאות רכב לוקה בחסר בגלל זה הצעד הראשון שלי היה להתייעץ כאן ולקרוא כתבות בנושא. לא יודע מה זה TT.

תודה על ה input אשמח לשמוע עוד. ואני הולך לחפש טנדר סונומה .

lizard
17-11-15, 16:51
תקנו סונומה 2*4 זה מה שאתם צריכים. רכב זול וחזק.

אייל
20-11-15, 09:14
סונומה/ספארי או כל טנדר יפני אחר משנות התשעים. מסמוראי לא תרוויח כלום והוא בטח לא יהיה זול יותר. מיצובישי L200 בנזין קונים במצב נוסע עם טסט בכמה אלפי שקלים. חפשו אחד שלבעלים לא השתלם לשלם על הדלק שלו, יש לא מעט כאלו, בעיקר בחצרות האחוריים של מושבניקים שלא יכולים לזרוק דברים לפח.

-->