PDA

צפייה בגרסה מלאה : נכנסתי למועדון lr3. מי הכי אמין באיזור המרכז לעבוד על הרכב, תודה מראש

dandun1
28-11-15, 19:09
אני מחפש מוסך אמין
שאוכל לעבוד איתו
וכיוון לחלפים במחיר שפוי
תודה מראש

ASIS
28-11-15, 21:37
תתחדש. אני מטפל אצל אורן בגרינפלד מוטורס בראשל"צ.

Bernard
29-11-15, 03:15
אני ממליץ על רמי "החשמלאי".
ואני אגיד למה...
לנדרובר צריך יותר מטיפול (שמנים וכל מיני כאלה).
לנדרובר צריך גם מישהו שיידע לתקן... רמי יודע לתקן.

גיל בר
29-11-15, 08:06
רמי מכפר מנחם.
בדיוק מהסיבות שברנרד כתב.

Sent from my D6653 using Tapatalk

איל מ
29-11-15, 21:41
רמי אכן מומלץ אבל לא בדיוק באיזור המרכז.
חלפים אצלו יכולים להיות זולים אבל תבדוק טוב טוב אם אתה רוצה את החלפים הזולים הללו או לשלם קצת יותר על מקורי (אפשר את שתי האופציות דרכו).

Gershon
30-11-15, 07:11
אני מחפש מוסך אמין
שאוכל לעבוד איתו
וכיוון לחלפים במחיר שפוי
תודה מראש

"במחיר שפוי"- אין דבר כזה לרכב הזה

Ofir Herman
01-12-15, 22:17
רמי בכפר מנחם מומלץ. מוני מוסך אואזיס בראשון לציון מומלץ גם כן.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

קישקוש
08-12-15, 14:28
רמי רמי רמי.
הבן אדם אנציקלופדיה לפתרון בעיות בלנדרובר.
מקצוען אמיתי.

ASIS
08-12-15, 14:52
"במחיר שפוי"- אין דבר כזה לרכב הזה... אךךך כשגרשון צודק.

רשמים טריים מהמוסך היום: טיפול 'קטן', בלמים ק+א ונורת קסנון תחליפית סדר גודל של 6500אש"ח (כולל עבודה ומע"מ)
כ"כ צריך להחליף משולשים קדמיים באותו הסכום בערך (כרגע נדחה).

בכל מצב אני רוצה לציין לשבח את היחס האישי והטיפול המסור של אורן(בעל המוסך- ולא אנחנו לא מכירים), משהו שלא
זכיתי לו במרכזי בפ"ת (הרגשה של לקוח סוג ב' ונודניק).

חג חנוכה שמח.

dice2
08-12-15, 15:03
חלפים אצלו יכולים להיות זולים אבל תבדוק טוב טוב אם אתה רוצה את החלפים הזולים הללו

אתה אומר את זה מניסיון?

כי לי יש רק ניסיון טוב עם רמי בכל המישורים

בועז

איל מ
08-12-15, 16:30
כן.
אין עוררין על המקצועיות שלו ברכבים האלה, אבל הוא מנסה להוזיל לך עלויות בטענה צודקת שאנשים לא מצליחים לתחזק את הרכב בגלל מחירי חלקים מקוריים.
ולכן משתמש בעיקר בחלקים חליפיים. בידך האופציה אם לקנות (דרכו) חלק מקורי, חלק חליפי יקר, או חלק חליפי זול. הרבה אנשים מתפתים לזול ומתפלאים שהרכב כל הזמן נוזל ומטפטף במקרה הטוב או מתקלקל במקרה הרע.
יש מוסכים אחרים שמראש לא יסכימו להתקין לך את החלק הזול.
בכוונה אני לא נכנס לחברות ספציפיות של חלפים כי זה מיותר, אבל כשאתה אצלו תוודא איזה חלק הוא שם לך, מה המשמעויות ומה החלופות.

*שלא חס וחליליה יובן לא נכון, בסופו של יום, אני מאד ממליץ לטפל אצל רמי (למרות שיותר לקוחות יצרו אפילו יותר עומס ;), וגם ככה לא פשוט לתאם להגיע עד אליו ביום שנוח גם לך וגם לו).

מיכה100
09-12-15, 12:04
(למרות שיותר לקוחות יצרו אפילו יותר עומס ;), וגם ככה לא פשוט לתאם להגיע עד אליו ביום שנוח גם לך וגם לו).
בדיוק. אנשים תעזבו את רמי בשקט, שיהיה יותר זמן בשבילנו.

amit1
11-12-15, 10:57
קצת מטריד אותי שהיום ראיתי דיסקו 2 שמטופל ע"י אחד המוסכים שמתמחים ברכב, אחרי טיפול 10000 אבל עם בית פילטר אויר לא רלבנטי (מפוצץ)....לכן לא משנה היכן אתם מטפלים, תמיד תבדקו מקרוב מה ואיך עושים ברכבכם.

dandun1
18-12-15, 16:32
"במחיר שפוי"- אין דבר כזה לרכב הזה
גרשון אתה נמצא בכל מקום שאני מתעניין לגבי הדיסקו שלי
לדעתי אתה האדם הנכון לשאול
אישפזתי אותו במזרח בעקבות קרטוע בזמן נסיעה ממוצעת של חמישים +
השעון טורים עולה ויורד והרכב מן נוהם עולה ויורד כשאני משאיר את הרגל על הגז במצב קבוע
המיזרח מגלים בעיה בטורבו אבל לא יכולים לשים את האצבע על הבעיה , רוצים להחליף את הטורבו ב22000) הומור של עיראקים )
בנוסף יש בהאצה ( קשה לתאר ) רתת שנראה לי מהגיר הכי דומה לנסיע על השוליים שדואגים שלא תרדם על כביש מהיר אך יותר חלש בעוצמה
מה אתה אומר?
תודה מראש ושבת שלום

-->