PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעבר מג'מיני סטנדרטית למשהו משפחתי יותר

bioss
16-12-15, 13:35
שלום לכולם , מחפש עזרה וייעוץ במעבר לרכב הבא
היום יש ברשותי סוזוקי גי'מיני 2006 אוטומטית ללא שיפורים רק צמיגי שטח מלא.
עד היום הרכב היה רכב שני בנוסף לרכב משפחתי חדש , מה שאפשר לי להשאר איתו כמעט שנתיים.
מכוון שאנחנו לא נוסעים הרבה 6500-+ ק"מ בשנה (עובדים מהבית) החלטנו למכור את הרכב המשפחתי לטובת מעבר לג'יפ משפחתי גדול יותר.
הצורך של הרכב הוא התאמה ל2 ילדים קטנים (בוסטר+ כיסא תינוק) יותר נוח וגדול למשפחה אבל עם יכולות שטח לא רעות ומתאים לנסיעה יום יומית.

אלה הרכבים שחשבתי עליהם , ליברטי צ'ירוקי 2006-2008 , גרנד ויטארה 2006-2009 ואשמח לעוד הצעות
ומה טוב ולא טוב באותם רכבים

תקציב : 75K-85K אולי עוד קצת. (משאיר אקסטרה להגבהות ומיגונים)
שנת ייצור : 2006 ומעלה בלבד לכן לא ניתן להכניס לנד קרוזר או פג'רו בתקציב

המטרה : רכב שטח משפחתי שיכול להכיל 2 ילדים מאחורה עם בגאז ויכולת שטח זהות פלוס מינוס לגי'מיני

תודה לעוזרים

bioss
19-12-15, 11:15
אני רוצה למקד את השאלה.

מה ההבדל בין מנועי הויטרה 2.4 לעומת המנוע היותר ישן ה2.0 ואם זה משמעותי ללכת על החדש יותר (נכנס בתקציב)
איזה עוד רכב עם הילוך Low בתקציב שלי יכול להתאים ?

פג'רו , ליבירטי , גאנד שירוקי 4.7

תודה לעונים

עדיפות 5 דלתות

שגיא S
19-12-15, 11:24
יכול להעיד רק על הליברטי, לא מניסיון אישי, אלא חבר מהקבוצת טיולים שטייל איתנו כמה שנים עם רכב כזה:
מבחינת נוחות ומנוע - אין מה להשוות לג'ימני.
מבחינת יכולת שטח - עם הגבהה 2" וצמיגים טובים ומיגון עשה מסלולים לא קלים כמו: ואדי אל חושנה בתקופה הקשה שלו, סכיני דימונה וכו'.
פוטנציאל שיפורים לא מבוטל - בכל זאת ג'יפ...אבל זה לא מפלצת.
קיימת נקודת חולשה של סרן קדמי מאלומיניום.

בסך הכל אחלה רכב לטעמי לטיולים קלים-בינוניים ואפילו קצת יותר.
אני אישית הייתי מעדיף אותו על הגראנד ויטארה.

drorito
19-12-15, 13:07
שלום ,
אצלנו היתה בדיוק את אותה סוגיה כשנולד השלישי.
עברנו מג'ימני לליברטי.. ומאז הנסיעה מידי שבועיים לכנרת בקיץ ללילה בשטח - נראית אחרת לגמרי.
קלות ההעמסה של : אוהל,צידנית, מתנפח זוגי, 2 מזרני 11 ,ציליה, שמיכות,, כריות, ואוכל - הפכה למשחק ילדים.
וזה מה שייצא.. ממליץ.
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=86514&d=1398001858&thumb=1

bioss
19-12-15, 14:33
מעולה! עזרתם מאוד ! אני מחפש גם ליבירטי , דרור זאת בתמונה שלך ? כמה כסף עלה לשפר אותה למצב הזה ?

מיגונים, הגבהות,צמיגי שטח , טמבונים

אגב הצורה היותר חדש גם טובה כמו הקודמת <? 2009 חוץ מזה שהגלגל לא על הדלת דיי דומה לא?

-->