PDA

צפייה בגרסה מלאה : משאבת דלק דיסקו 1 בנזין

צורי
25-12-15, 17:02
ערב טוב היום לאחר נסיעה הדיסקו לא הניע. לאחר בדיקות שונות התגלה שלא מגיע דלק. לאחר פרוק מכסה משאבת דלק בתא המטען ודפיקות קלות עם לום על המשאבה-צינור לבן תוך כדי סטרטר הרכב הניע. נסעתי הביתה ואחריי 5 דקות שכיביתי האוטו הניע רגיל.
האם מומלץ להחליף משאבת דלק או להמשיך ולנסוע אולי זה היה סתימה זמנית?
תודה ושבת שלום

Gershon
25-12-15, 18:46
ערב טוב היום לאחר נסיעה הדיסקו לא הניע. לאחר בדיקות שונות התגלה שלא מגיע דלק. לאחר פרוק מכסה משאבת דלק בתא המטען ודפיקות קלות עם לום על המשאבה-צינור לבן תוך כדי סטרטר הרכב הניע. נסעתי הביתה ואחריי 5 דקות שכיביתי האוטו הניע רגיל.
האם מומלץ להחליף משאבת דלק או להמשיך ולנסוע אולי זה היה סתימה זמנית?
תודה ושבת שלום

1.מומלץ לבדוק את ממסר המשאבה
2.מומלץ לבדוק חיבור של משאבה על התחממות יתר
3.רק לאחר להחליף משאבת דלק

oferl
27-12-15, 14:08
ובכלל עצה לרכבים האלו - המשאבה לא אוהבת לעבוד על ריק. ממליץ לך להשתדל לא לרדת מתחת ל 1/8 מיכל.

Gershon
27-12-15, 14:37
ובכלל עצה לרכבים האלו - המשאבה לא אוהבת לעבוד על ריק. ממליץ לך להשתדל לא לרדת מתחת ל 1/8 מיכל.

לא רק אלו-זה מתאים לכלם
בנזין מסביב-נוזל קירור

צורי
27-12-15, 19:39
תודה, אין לי מושג איך בודקים.
מאז שזה קרה הרכב הניע רגיל איזה שש פעמים.
ואם צריך להחליף עדיף מקורי/תחליפי?

Gershon
27-12-15, 19:55
תודה, אין לי מושג איך בודקים.
מאז שזה קרה הרכב הניע רגיל איזה שש פעמים.
ואם צריך להחליף עדיף מקורי/תחליפי?

אם להחליף-רק מקורי
P,S
בלי 1,2 שכתבתי לעיל -יכול להיות סתם בזבוז כסף

סיקס כחול
27-12-15, 22:24
יתכן שסתימה חד פעמית במערכת הדלק או מסנן שעבר זמנו

Gershon
27-12-15, 23:23
יתכן שסתימה חד פעמית במערכת הדלק או מסנן שעבר זמנו

חד פעמית.....-הדברים כגון לא קורים בכל!
רק בסיפורים.....

nirs
28-12-15, 14:39
גם לי היה אירוע דומה (דיפנדר בנזין). ממליץ להחליף משאבה לחדשה (למען השקט הנפשי) ואת הישנה לשמור כספייר.

Gershon
30-12-15, 13:02
גם לי היה אירוע דומה (דיפנדר בנזין). ממליץ להחליף משאבה לחדשה (למען השקט הנפשי) ואת הישנה לשמור כספייר.

pic

צורי
17-02-16, 09:31
פתרון לבעיה:
לאחר חודשיים שהדיסקברי נסע בלי בעיה חזרה הבעיה לפני שבוע.
לאחר דפיקות קלות על המשאבת דלק היא חזרה לעבוד אבל היה ברור כבר שזה לא היתה בעיה חד פעמית, למרות שעברו חודשיים מאז התקיעה הראשונה.
לאחר פרוק המשאבה במוסך התגלה שהמגעים בקונקטור משאבה שרופים וגם המגעים במשאבה עצמה.
המשאבה הוחלפה בחדשה מקורית (גרשון הקשבתי לעצתך בעניין זה) והוחלף קונקטור משאבה לקונקטור משומש מפרוק כי אין לקנות חדש.
אני לא לקחתי סיכון והחלפתי הכל.
האם היה אפשר בדיעבד לחבר את המשאבת דלק ישירות בהלחמה ללא קונקטור ?
תודה צור

Gershon
18-02-16, 23:09
פתרון לבעיה:
לאחר חודשיים שהדיסקברי נסע בלי בעיה חזרה הבעיה לפני שבוע.
לאחר דפיקות קלות על המשאבת דלק היא חזרה לעבוד אבל היה ברור כבר שזה לא היתה בעיה חד פעמית, למרות שעברו חודשיים מאז התקיעה הראשונה.
לאחר פרוק המשאבה במוסך התגלה שהמגעים בקונקטור משאבה שרופים וגם המגעים במשאבה עצמה.
המשאבה הוחלפה בחדשה מקורית (גרשון הקשבתי לעצתך בעניין זה) והוחלף קונקטור משאבה לקונקטור משומש מפרוק כי אין לקנות חדש.
אני לא לקחתי סיכון והחלפתי הכל.
האם היה אפשר בדיעבד לחבר את המשאבת דלק ישירות בהלחמה ללא קונקטור ?
תודה צור

עשיתי עשרות כך

-->