PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצטרפתי למשפחה

Noam.L
27-12-15, 12:51
היי,

בשעה טובה ולאחר הרבה זמן של חיפושים, רכשתי 110 שנת 96.
חווית השטח הראשונית מדהימה, הילדים לא מפסיקים להתלהב מהמקום והספסלים האחוריים.
האישה צריכה עוד זמן להתרגל לרעשי הטרקטור, ולהעדר האלקטרוניקה (חימום מושבים וכ"ו).
מקווה להמשיך ולעדכן רק בבשורות טובות.

-נועם

nirs
27-12-15, 15:43
מזל טוב, תתחדש

Noam.L
27-12-15, 17:46
104856

קונסטון
27-12-15, 18:01
104856

מברוק......
מדריך העלאת תמונות
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/66133-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%9C%D7%90%D7%AA-%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

ניב151
30-12-15, 13:13
תתחדש

Mati65
30-12-15, 16:11
תתחדש ותהנה!
מקווה גם מתישהו להגשים את החלום הזה.

gilzis
04-01-16, 20:47
גם אני התחדשתי בדיפנדר 2010 ומצטרף למשפחה
האם יש למישהו המלצות לתחזוקה, רעיונות לשיפורים סבירים וטיפול מניעתי?
אשמח ללמוד מניסיון אישי ולהצטרף לקבוצת מטיילים של דיפנדרים.
שחף110
04-01-16, 21:02
נראה כמה זמן תשרדו [emoji48]

gilzis
04-01-16, 21:13
למה?

איל מ
04-01-16, 21:17
"...נראה כמה זמן תשרדו ..."
לא רציתי להגיד כלום (-;
סתאם. הקפידו על טיפולים בזמן, חלפים איכותיים בלבד, טפלו בעצמכם או אצל מישהו שמכיר טוב את הרכב ומערכות החשמל שלו (תכלס כל הידע שאתם צריכים קיים כאן באתר) ותיהנו מאחלה רכב (הדיפנדר יותר (-; ).

nirs
04-01-16, 23:06
זה בסדר, גם אותי הזהירו (לפני 8 שנים)...
ממליץ לעבור על המדריכים וההודעות הנעוצות בפורום LR.
הדיפנדר במצבו הסטנדרטי עביר יותר מכל רכב שטח סטנדרטי אחר.
תסעו...תטיילו...צברו ניסיון עם הרכב.
בהמשך תחליטו אם אתם רוצים לשפר את העבירות הגבוהה ממילא ו/או לזווד אותו ולהתאים אותו לטיולים על פי טעמכם האישי.
השאלות כבר יגיעו ואנחנו פה לענות.

Noam.L
05-01-16, 10:48
היי גיל,

ברוך הבא למשפחה! אני יכול להמליץ בחום על יענקלה ממוסכים מאוחדים ת"א, שועל שטח וותיק ובעל דיפנדר שיוכל לעזור בכל בעיה או תקלה.
אני הייתי ממליץ להביא לו את הרכב לבדיקה כללית.
אנחנו משפחה +2 (שנתיים וחמש) מאזור השרון, משתדלים לטייל כמעט כל סוף שבוע. השבוע אנחנו מתכננים טיול קצר בבן-שמן, עם רלוונטי אתה מוזמן ליצור קשר בפרטי.

-נועם

amit1
05-01-16, 21:45
[QUOTE=Noam.L;675091]היי גיל,

ברוך הבא למשפחה! אני יכול להמליץ בחום על יענקלה ממוסכים מאוחדים ת"א, שועל שטח וותיק ובעל דיפנדר שיוכל לעזור בכל בעיה או תקלה.
אני הייתי ממליץ להביא לו את הרכב לבדיקה כללית.
אנחנו משפחה +2 (שנתיים וחמש) מאזור השרון, משתדלים לטייל כמעט כל סוף שבוע. השבוע אנחנו מתכננים טיול קצר בבן-שמן, עם רלוונטי אתה מוזמן ליצור קשר בפרט

מצטרף להמלצות על יענקל'ה ( למיטב זכרוני מחזיק בדיסקו 1 קשיש וחביב).

gilzis
06-01-16, 10:01
תודה רבה לכולם על ההמלצות
אכן אני שומע הרבה דברים טובים על יענקלה
בהחלט שווה לתת קפיצה שיציץ על הרכב.

MR BIG
06-01-16, 14:05
שחף צודק.

אני שרדתי רק שנה וחצי.

זה היה חלום, הוגשם. וכששמתי את המראה האמיתית מולי והסתכלתי למציאות בעיניים....הבנתי מאד שזה או הכיס שלי, או הרכב. שניהם ביחד לא הולך.

תהנה כל עוד אתה יכול....- כל דבר טוב נגמר בסוף. תלוי עד כמה אתה עשיר....

shachar
06-01-16, 14:31
אני שרדתי רק שנה וחצי.

אני זוכר שבזמנו פחדת להחזיק בגלל הגניבות, אבל יכול להיות שאני טועה

איל מ
06-01-16, 15:07
שחף צודק.

אני שרדתי רק שנה וחצי.

זה היה חלום, הוגשם. וכששמתי את המראה האמיתית מולי והסתכלתי למציאות בעיניים....הבנתי מאד שזה או הכיס שלי, או הרכב. שניהם ביחד לא הולך.

תהנה כל עוד אתה יכול....- כל דבר טוב נגמר בסוף. תלוי עד כמה אתה עשיר....
לא בא לי להכנס עוד פעם לוויכוח של לימונים או פרדס של לימונים אבל אחרי יותר מעשור שאני מחזיק לנדרוברים אני יכול להגיד שלהחזיק דיסקו 2 ובודאי שלהחזיק דיפנדר (לא מכיר את הפומה) מהשנתונים הנ"ל לא שונה בעלויות מלהחזיק כל רכב שטח אחר.
ההבדל הוא שזה (לדעתי) כן דורש איש מקצוע שידע להפנות אותך לפתרון הנכון ולא לזרוק אלפי שקלים על חלקים שלא יפתרו את הבעיה. וזה אולי בשונה מרכבים יפנים סטנדרטים.
אגב,
בעבודה עצמית יש מספיק, ועם כמות בידע באתר, גם לא צריך גורו.
נ.ב.
הפעמים בהם לא החזקתי לנדרובר היו בגלל גיחות לאופנועי שטח, ועל מכירת הדיפנדר (tdi300 שנת 96) אני מצטער עד היום.

MR BIG
06-01-16, 16:11
שחר, אני מכרתי כי קיבלתי רכב מהעבודה שמספק לי את הצורך הזה. לזה נוספו שיקולי הכסף והגניבות.

אייל, אני לא רוצה לפתוח בויכוח העקר והישן הזה....אבל לישראלי הממוצע נח להסתכל רק על מה שנח לו וליצור לעצמו מציאות שהוא מאמין בה , גם אם היא שיקרית . קל וחומר כשמדובר פה על מעורבות רגשית ...ובדיפנדר יש הרבה רגש. ידוע לי.
רובכם לא מנתחים את זה באמת לעומק : כמה ק"מ בשנה הרכב עושה , וכמה עולה לתחזק אותו. הכל כולל הכל. עד רמת הנורה . ואז תגלה שאתה מוציא 45-50 אגורות לק"מ. שזה בערך זהה לעלות של פולטריילר. ואם זה פחות, אז זה בגלל שאתה בזמנך הפנוי שוכב מתחת לאוטו במקום לטייל ועושה הכל לבד.....- הזמן שלך לא שווה כסף????!!!! את הכל אפשר וצריך לכמת.

נכון, קח כל פג'רו או איסוזו שנת 96 , עם אותם ק"מ כמו של הדיםנדר...ברור שעלות התחזוקה שלו תהיה כמו הדיפנדר.אין ספק. אני מדבר כקונספט...לקנות היום רכב כזה בן 20 ....עם מאות אלפיי ק"מ ...במחיר מופקע, עם פחד גניבות , ומתח מתמיד בקבינה לכל רעש , קירקוש ושבר....דיי. מיציתי.
אחרי שאראלה תתקשר אליי, אז אחזור לדיפנדר. לא לפני.

gilzis
06-01-16, 16:31
אין ספק שקניית רכב ובטח של דיפנדר זו קניה אמוציונלית, להגיע מפה לשם יש דרכים זולות יותר ונוחות יותר, כל אחד בוחר את מה שנותן לו את ההנאה והסיפוק, בינתיים דיפנדר זה הכוון, עד עכשיו אפשר לסכם בכביש דיזאסטר ובשטח מדהים ורק לצורך העניין זה בהשוואה לאקס רנגלר.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

gilzis
12-01-16, 05:53
חברים יקרים
יום שבת 16 בחודש נארגן מפגש דיפנדרים
בשעה 10:00 בבוקר בחניון תחנת הדלק לטרון על הפרק הכרות עם בעלי הרכבים, גיבוש קבוצה וטיול קליל באזור דרך בורמה ונחל שורק, הטיול ברמת עבירות קלה וניתן להגיע עם משפחות.
הנסיעה בשטח הינה על אחריות כל נהג לעצמו, אין המפגש או הטיול למטרות עיסקיות או למטרות רווח וללא כל תשלום!
המטרה להכיר בעלי דיפנדר לשוחח ולשתף חוויות וזאת בכדי לגבש מועדון דיפנדרים.
נשמח לראותכם,

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

-->