PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות כלליות - מתוך בורות

erez g
22-10-05, 11:44
בוקר טוב,
יש לי מספר שאלות לגבי הדיסקברי. אינני מכיר את הג'יפ. אני עם פאג'רו ולפניו סופות.
אני מעוניין לרכוש דיסקברי דיזל..

1. האם מומלצת שנה מסויימת (מנועים אמינים יותר, חזקים יותר?). אני לא רוצה לעבור את שנת 2000.
2. האם הג'יפ אמין מבחינה מכאנית? לי נאמר שהדיסקברי דיזל מבלה הרבה במוסכים.
3. האם הדיסקברי "סוחב"? אני לא מחפש רכב מרוצים אבל בהחלט לא "עגלה".
4. תצרוכת הדלק - האם גבוהה בזכות העובדה של 4X4 קבוע?
5. האם להיזהר מ"מחלות" מסויימות ברכב ולדעת לבדוק אותן לפני קנייה אם בכלל..

תודה וסליחה על ההפרעה ביום שבת שימשי ומפנק זה..

ארז

:D

ארז
22-10-05, 12:35
בוקר טוב,
יש לי מספר שאלות לגבי הדיסקברי. אינני מכיר את הג'יפ. אני עם פאג'רו ולפניו סופות.
אני מעוניין לרכוש דיסקברי דיזל..

1. האם מומלצת שנה מסויימת (מנועים אמינים יותר, חזקים יותר?). אני לא רוצה לעבור את שנת 2000.
2. האם הג'יפ אמין מבחינה מכאנית? לי נאמר שהדיסקברי דיזל מבלה הרבה במוסכים.
3. האם הדיסקברי "סוחב"? אני לא מחפש רכב מרוצים אבל בהחלט לא "עגלה".
4. תצרוכת הדלק - האם גבוהה בזכות העובדה של 4X4 קבוע?
5. האם להיזהר מ"מחלות" מסויימות ברכב ולדעת לבדוק אותן לפני קנייה אם בכלל..

תודה וסליחה על ההפרעה ביום שבת שימשי ומפנק זה..

ארז

:D

כמו שעניתי לך בג'פטריפ.....(חשבתי מתוך שעשוע לכתוב כאן את ההפך....)
1 אם ההגבלה היא שנת 2000(בשנה זו יצא דגם חדש בעל מנוע עדיף, אמין הרבה יותר וגם חזק יותר), הייתי הולך על שנת 98, או לפחות על רכב מאמצע שנת 97(אז נכנסה לשוק מערכת EDC מערכת הזקרה אלקטרונית).
2 הרכב בעל אמינות מפוקפקת, יש כאלו שלא רואים מוסך ויש כאלו שלא יוצאים משם, בכללי אם משווים לפאגרו מאותו שנתון אז הדיסקו יהיה הרבה פחות אמין, אבל חלקיו זולים בהרבה,שוב משנת 2000 זה משחק אחר לגמרי והאמינות השתפרה מאוד.
3 רכב עם EDC יהיה בעל סחיבה סבירה, אבל עדיין סוג של עגלה ליד SUV אחר מאותו שנתון.
כנ"ל לגבי הTD5 מול SUV אחר מאותו השנתון.
4 אין לי מושג
5 כמו לכל רכב אחר גם לדיסקו יש מחלות משלו, עשה חיפוש כאן בפורום או בפורום ל"ר בג'פטריפ ותלמד הרבה מאוד.

erez g
22-10-05, 14:19
אחלה, תודה רבה.
נראה לי שאולי עדיף להישאר עם הפאג'רו נוכח התשובות.
ידוע לך אגב סדר גודל מחיר של דיסקברי שנת 2000 דיזל?

תודה,

ארז

ארז
22-10-05, 19:25
אין לי מושג לגבי מחירים...מצטער.
לגבי מה עדיף ומה לא ,זו מערכת השיקולים שלך, לדיסקו יש יתרונות מוחצים לעומת הפאגרו בהרבה תחומים, אבל אמינות ללא ספק זו לא התכונה החזקה שלו.

יוני5
23-10-05, 08:42
הסחיבה של הדיבקו TD5 בסדר גמור. בכל הרכבים הללו (SUV) אתה מרגיש את המשקל של האוטו. יוצא לי מידי פעם לנהוג על פראדו בנזין. אוטו חזק לכל הדעות - אבל אתה עדיין מרגיש את המשקל.
אם אתה שוקל דיסקו 2000, אז הייתי הולך על דיסקו TD5 (גם 2001) ולא מתפשר על שנים אחורה. ההבדל משמעותי.
אתה יכול לבדוק גם את הפראדו, אבל שוב, מ2001 ההספק שופר מ125 כ"ס ל 163. אני לא מתמצא במחירונים ולא יודע מה המשמעות לגביך (לעלות ל TD5), אבל בהשוואה ל דיסקו 97-8 בהחלט מדובר על קפיצת מדרגה ששווה לעשות אותה.

יוני5

ניר ל
23-10-05, 11:26
אני משוכנע שלפאג'רו אמינות בסיסית שעולה על אמינותו של דיסקברי, אם כי כאשר קונים פאג'רו משומש אפשר ליפול ובגדול, ראיתי את זה קורה. מחירי חלפים הרבה יותר יקרים, יש לי חבר שהשקיע בשנה האחרונה ביישור קו של פאג'רו, כמעט את הסכום שעלה לי הדיסקברי כולו.
רכב משומש זה חור שחור, לא ניתן לדעת מה באמת עבר עליו, באיזו תדירות טופל וע"י מי, ההפרש בקנייה בין פאג'רו לדיסקברי מאותה שנה הוא עצום וזה אחד היתרונות היותר גדולים בקניית דיסקברי.
אם יש לך פאג'רו תקין לעומת זאת, אני לא מוצא שום סיבה להחליף אותו לדיסקברי.

-->