PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה שנורקל

אביב3
22-10-05, 21:53
היה לי פילטר פתוח לפני יומים שמתי את הפילטר המקורי והוצאתי שנורקל מאז האוטו אוכל דלק כמו מטורף (רבע מיכל 25 ק"מ)וכשאני נמצא ב3000 סל"ד ועוזב את הגז יש בקפירים קטנים מהאגזוז עזרה בבקשה סמוראי 84
יותר מדי אוויר?
יותר מידי דלק? אין לי מושג מה לעשות :cry:

dizza man
22-10-05, 22:14
תתחיל לבדוק מאיפה הבעיה תבטל את השנורקל וסע רק עם תיבת האוויר ..

יכול להיות שהכיסוי העליון +פילטר מקורי חוסמים לך את מעבר האוויר

ומה שעוד יכול להיות זה שהקרב' שלך צריך ניקוי ובגלל הפילטר אוויר פתוח לא הרגשת את הבעיה להפך האוטו נסע יותר טוב כי הוא קיבל יותר דלק ויותר אוויר

אביב3
22-10-05, 22:19
אם אני יצליח לשתול את הפילטר הפתוח בתוך התיבה אתה מאמין שזה יפתור את הבעיה כי זה יחזיר את היחס אוויר\דלק למצב הקודם?

אביב3
22-10-05, 22:23
דרך אגב כפיר כמה אמור להיות הרווח בכיון שסתומים?אל תשכח 84 זה לא כמו אצלך

dizza man
23-10-05, 02:24
לא תעזור השתלת פילטר אוויר פתוח בתיבה אולי 2% בקושי.. מה שיעזור זה הגדלת פתח היניקה בתיבת אוויר -לא מהצינור שמתחבר לקרב' אלא מהצד שהשנורקל נכנס וגם להגדיל קוטר שנורקל
אם אפשרי

אתה צריך פשוט לתת למנוע יותר נשימה ככל שתגובת המצערת יותר מהירה ונקייה ככה תשרוף פחות דלק והביצועים לא ייפגעו

נמרוד
23-10-05, 12:09
אביב, עצור. בוא נחשוב ביחד בצורה הגיונית.

א. ברור שהשינוי שעשית (החלפה מפילטר פתוח לפילטר מקורי +שנורקל) הוא הגורם לבעיות. אל תחפש כרגע אשמים אחרים כמו ניקוי קרבורטור.

ב. אכן, המנוע כנראה לא מקבל מספיק אויר. אבל ידוע לנו שפילטר מקורי, בבית פילטר מקורי, מתאים ועובד מצויין, אז בוא נאתר את הבעייה.

* את השנורקל תפרק כמו שדיזה הציע. שהקופסא תשאב מתוך תא המנוע בינתיים. במצב כזה האוטו בסדר? אם כן, אז השנורקל הוא הבעייה. מאיזה צינור עשית אותו? מה הקוטר? איך הוא מסתיים?

אם גם בלי שנורקל המנוע לא נושם... הפילטר ששמת - נקי וחדש? הצינור שבין הקופסא למנוע - מקורי? מה קוטרו?

סוזי המשתוללת
23-10-05, 14:42
תבדוק אם תוך כדי עבודה על השנורקל לא קרעת / שחררת צינור ואקום על הקרב
תבדוק שצינור הpcv מחובר כמו שצריך (במידה וקיים )
תבדוק שאין קיפול כלשהו בצינור של השנורקל או בכל צינור ואקום שייקשו על הנשימה

אביב3
23-10-05, 18:40
הפילטר חדש השנורקל מצינור פי.וי.סי 50 מ"מ מסתיים עם פילטר של טרקטור (כל השנורקל בנוי בדיוק כמו בקישור שנתתם לי בגיפטריפ)הצינור בין הפילטר לקרבורטור מקורי ואפילו חדש אני ינתק את השנורקל יסע קצת ויחזור עם עוד פרטים אני מקווה חיובים (פתרון לתקלה)תודה לכולם בנתיים אני עוד אחזווווווווווורררררררררר האה האה אהה אה :lol:

אביב3
23-10-05, 20:35
טוב אז ככה מהפילטר יוצא נשם למכסה שסתומים על אותו צינור באמצע היה t עם עוד צינור לסעפת יניקה מי שמכר לי את הפילטר אמר שזה מיועד לסעפת יניקה מסתבר שללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאא סתמתי את זה עם צינור ובורג בסופו הכל חזר למוטב תם ונשלם תודה לכולם

dizza man
23-10-05, 21:13
הכובעון שהרכבת בסוף השנורקל .. לאיזה רכב מיועד? והאם בדקת שגשם לא נכנס?
והאם יש בתוכו פילטר כלשהו

אביב3
23-10-05, 21:29
"הכובעון" זה בעצם פילטר אוויר של טרקטור אין כלום בתוכו בכתבה הקודמת על שנורקל (כמה ימים אחורה )יש קישור לגיפטריפ ושמה יש תמונה .בכל אופן גם קומבינה ראה את הפילטר ואהב מאודץאני ממליץ לך אם אין גניבות באזור מגוריך לשים משהו יותר גדול שקוףף כמו על סופות אם ראית הוא גם יותר בטוח מבחינת כניסת מים וטיפה יותר יקר משהו כמו 200 ש"ח לגדול .100-150 לקטן

debilezem
23-10-05, 22:11
אביב, אני מניח שכפיר שואל על הפילטר לא כי הוא רוצה לקנות אחד, אלא כי אם שמת
פילטר אוויר בקצה השנורקל אז נוצר מצב שיש לך בעצם עוד הגבלה על כניסת האויר למנוע.
בטוח שאוויר עובר חופשי דרך קצה השנורקל?

אביב3
23-10-05, 22:28
אבל כבר כתבתי שפתרתי את הבעיה בכל אופן אם היתה אי הבנה אני מצטער :oops:

אביב3
23-10-05, 22:31
חוצמיזה נראה לי שלכפיר עדין יש ידיים והוא אפילו יודע לכתוב :evil: אתה עורך דין במקרה? :lol:

dizza man
24-10-05, 08:34
אביב תיזהר באמת שאני לא ישסע בך את עורכת הדין שלי 8)

אני חושב גם על שנורקל אבל קודם כל נגמור עם עניין המנוע

שנורקל לא כל כך יעיל בלי מנוע! :x

שלום!

debilezem
24-10-05, 09:28
מהפילטר יוצא נשם למכסה שסתומים על אותו צינור באמצע היה t עם עוד צינור לסעפת יניקה מי שמכר לי את הפילטר אמר שזה מיועד לסעפת יניקה מסתבר שלא

לא כל כך הבנתי מה היתה הבעיה, ואיך היא נפתרה.
אתה יכול בבקשה להסביר שוב?

אביב3
24-10-05, 14:21
אני לא מכונאי מקצוען אני חובבן לא יודע להסביר יותר מזה שכשסתמתי את הנשם שיוצא מסעפת היניקה הכל הסתדר אם אתה או מישהו אחר יודע להסביר לי\לנו בצורה יותר מקצועית אני ישמח

debilezem
24-10-05, 16:12
אצלי גם כן הנשם שיוצא ממכסה שסתומים מחובר לפילטר אוויר ועם מחבר T מחובר
גם לסעפת יניקה. זה לדעתי אמור להיות ככה.
אבל גם אני חובבן בעליל.
מישהו מבין יותר ויכול לעזור לנו?
(עידן, כפיר, אלון, חנן, אסף, נמרוד, אורי, איציק, שמוליק, יואב)
סליחה אם שחכתי מישהו.... :D

debilezem
24-10-05, 16:17
הנה מצאתי תמונה.
http://forums.ort.org.il/files/30/2294594/3312452.JPG

אביב, אצלך זה לא ככה?
(היד המסוקסת היא לא חלק מהמנוע...)

אביב3
24-10-05, 16:40
אם אני מבין נכון אז זה כן ככה דרך אגב אני סמוראי 84 מנוע 1000 קצת פחות צפוף :lol: ראית את הצינור הקצר שיורד לסעפת יניקה ביטלתי דרך אגב גם כשהיה לי פילטר פתוח הוא היה מבוטל

dizza man
24-10-05, 17:07
יש בסעפת שסתום שנקרא pcv ויש לו גולה קטנה למטה שאוטמת אותו בעומסכנראה שהוא לא תקין אצלך אביב (נסתם טיפה מפיח ואז אין אטימה ונמשך משם אוויר ) שביטלת אותו נפתרה הבעיה מכיוון שהוא משך אוויר והפריע לתערובת נכונה במנוע

תפקיד השסתום= לאפשר מיחזור של גאזים שיוצאים מהנשם.. ולשרוף אותם =נגד זיהום אויר

אצלי הוא גם מבוטל אין מה להתרגש אף על פי שיש האומרים שאדי השמן מהנשם בריאים למנוע

debilezem
25-10-05, 17:57
איך אפשר לדעת אם השסתום מקולקל?
ואיך אפשר לבטל אותו?
(מנוע אצלי שורף מספיק שמן גם בלי הנשם...)

אביב3
25-10-05, 18:13
אני לא יודע איך יודעים אם השסתום דפוק אני רק יכול להגיד לך איך ביטלתי אותו,
הוצאתי את הצינור שיוצא מסעפת היניקה דחפתי בו בורג שמתי צינור חדש וקצר מהסעפת יניקה ודחפתי גם בו בורג קומבינה :wink:

המהנדס
25-10-05, 19:43
איך יודעים ? זה קל ,כשאתה נושף לצינור שמחובר לשסתום המדובר יש התנגדות (כאילו הוא סתום) וכשאתה שואף אתה אמור להרגיש את הגולה נפתחת וזרם אויר "רענן" מהמנוע אמור להגיע לריאותיך.
נ.ב.
לא לעשות אז זה כשהמנוע פועל.
לא מומלץ לנשים בהירון תינוקות מתחת לגיל 3 ואנשים שמתמסטלים בקלות מאדי דלק.

debilezem
26-10-05, 16:44
אביב, איך קדחת את החור לשנורקל?
איך יצא?
אפשר תמונות?
איך הצריכת דלק עכשיו?
(גם אני רוצה שנורקל וצריך תמיכה נפשית כדי לקדוח באוטו)
איפה קנית את הראש?

אביב3
26-10-05, 18:30
היה לי חור כי היה לי כבר שנורקל לפני (רק שידרגתי)
1)קודחים עם מקדח כוס לפי הקוטר הרצוי .
2)צריכת הדלק אותו דבר לא בדוק במכון מקצועי
3)קניתי את הראש בתל מונד במוסך ורד (קצת יקר)אמרו לי שיש גם בפתח תקווה
4)יש לי בעיה כרגע להעלות תמונות אבל אתה מוזמן לראות תמיד ואפילו עזרה (לקדוח לך באוטו :twisted: לי זה לא כואב הוא לא שלי :lol: )אני גר בת"א 0524384422 דרך אגב אין לי את המקדח תצטרך להשיג לבד :wink:

debilezem
27-10-05, 01:53
תודה רבה.

dizza man
27-10-05, 09:03
לא חייב מקדח ! אפשר עם איזמל קטן ופטיש פחחים לקרוע לאט ..לאט את הפח :twisted:

אביב3
27-10-05, 18:50
נשמע לא טוב :? איזמל?

debilezem
27-10-05, 20:33
כפיר, דווקא שקלתי לבקש ממך לקדוח לי באוטו.
עכשיו נראה לי שאני אוותר...
איזמל?! השתגעת?! ועוד בלי הרדמה?!

-->