PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ואיפה קונים חלקים לטיפול 90K בGV 03 באיזור חיפה

sherifon
28-10-05, 20:19
יש ברשותי GV 03 ידנית ועליי לעשות טיפול90 K -זה טיפול גדול הכולל טיימינג ואני חושב שגם את השמנים של המיכלולים לכן הייתי מועניין לדעת היכן יש מקום טוב לקנות חלקים לטיפול -האם יוסף מוסלח בקק פוסט נחשב בעל חלקים טובים ?
ואם כן אז איזה חלקים כדאי לקנות ומאיזה חברה
ובפרט האם החלפת טיימינג כוללת גם מותחנים ומחזירי שמן ? בקיצר אני חייב להתייעץ עם מישהוא שמבין או לפחות בעל GV וניסיון

גיא
28-10-05, 20:44
אין אצלו את כל החלקים ולפעמים הוא נותן לך צינור של סובארו שדומה בערך לצינור של הוולבו ..

תחתוך פה טיפה ויהיה בסדר ....

מכשירי תנועה זאת הכתובת לדעתי.

ryanai
29-10-05, 02:25
יש לי ספר ל GV קצרה 2001.
לא בטוח שזה מתאים ל 2003...

החלפת טיימינג כוללת החלפת מותחן ורצוי בתוספת עבודה להחליף גם את המחז"ש הקידמי.
חוץ מזה תחליף שמן מנוע, טרנספר, גיר וסרנים, פילטר אויר ודלק ואת נוזל הקרור (נדרש בכל מקרה בגלל שצריך לפרק את הצינור של הרדיאטור כדי שתוכל להחליף את רצועת הטיימינג).

רצוי אחרי מספר ק"מ כזה לבדוק היטב את מערכת הבלמים וההיגוי (ולא זה שהרכב נבדק במכון לא אומר שהכל בסדר)

חלפים כמו רצועות, מחז"שים ומותחן - ממליץ על מכשירי תנועה בצפון יש בחור נחמד מאוד במחסן והוא יוכל לעזור לך.

אם אתה מתכוון לעשות את העבודה לבד - אני אשמח להצטרף.

sherifon
29-10-05, 07:19
בוקר טוב
אז ככה , בקשר לקומבינות ביוסף מסלח אתה צודק ב110 אחוז ורק אחרי שזה קרה לי עם הפרייבט למדתי לבוא עם החלקים ולקנות ראש בראש למרות שלא תמיד זה אפשרי כמו במקרה של הויטרה שזה טיפול ראשון שלי עליה .

בקשרלספר טיפולים הייתי שמח להניח עליו יד אם זה אפשרי בצורה זו או אחרת אם תרצה תוכל להשאיר לי טלפון בהודעה פרטית ונתאם פגישה .

ובקשר לטיפול לבד ברכב הייתי שמח לעשות אבל ,וזה אבל גדול :אין לי את כל הכלים הדרושים כמו מפתח מומנטים ומפתח לפילטר שמן ,אני עדיין בשלב האיסוף ולכן כנראה שהטיפול הזה יהיה במוסך ,והכי חשוב אין לי ליפט או רמפה (חשבתי לרתך משהוא אבל אני עדיין חושב על זה )

מצד שני אם יש למשהוא מושג ברכב ויש לו את כל התנאים ומעוניין להקדיש זמן ולעשות את הטיפול הזה אצלו אני מבטיח תמורה הולמת : ובתור התחלה הבנתי שיש פה אנשים שחיים על קולה ועוגיות ובורקסים -אז עליייייייייי!

וחוץ מזה אשמח לכל טיפ נוסף לגבי מה שרשמתי בהודעה הראשית
שבת שלום

-->