PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון צנרת ברקס קשיחה

eysham
20-03-16, 21:01
התעקם לי צינור ברקס קשיח ברנגלר ולמען השקט הנפשי אני רוצה לסדר את זה.
לצורך העניין אפשרי או להחליף את כל הצינור - מתא המנוע עד מעל הגלגל האחורי - לא ריאלי ובטח לא כלכלי.

הפתרון שנראה לי הכי פשוט זה לחתוך את הצינור בנקודה נוחה ולהחליף את החלק העקום בחדש.
לא תודה מסיני אבל אין לי את כלי העבודה - חותך צינורות ומפשיל דאבל פליירינג על באבל ואין לי צינור מתאים ואביזרי קצה.

איפה אפשר לסדר את זה באיזור חיפה/הצפון?
או לחלופין, איפה משיגים צנרת 3/16" עם אביזרי חיבור וכלי להשאלה?

איל

נדב ש.
20-03-16, 21:11
אני יודע שב-ג.א.ש הידראוליקה בעפולה מכינים צנרת כזאת לפי מידה ולפי דוגמה כולל כיפופים והכל, הבעיה שלא עושים את זה על האוטו, צריך לבוא עם הצינור לדוגמה...

מוני אורבך
20-03-16, 22:12
צינור מתאים יש לי, קניתי כאשר חשבתי להחליף צנרת ל CJ
בסוף פשוט קניתי את כל הצינורות ביחד (כ 800 שח) מכופפים ומוכנים להרכבה.
גם חותך צינורות יש.
דאבל פלרינג, בעיה, דורש מכשיר מיוחד וניסיון ואת זה אין לי.

אמנון
21-03-16, 01:54
לא נהוג לבצע תיקון חלקי לצנרת בלמים משומשת. צינור משומש לא גמיש כמו צינור חדש, לכן לא מבצעים בו פליירינג אלא נהוג להחליף את כל הצינור. בית עסק מורשה לא אמור להסכים לבצע תיקון מקומי שכזה.

כששיפצתי את הג'יפ החלפתי את הצנרת שרצה מהשסתום חלוקה על קיר האש עד הסרן האחורי. קניתי צינור שהוכן עם סופיות מתאימות, באורך כללי רצוי ובמצב מגולגל. כאמור, הצינורות האלו גמישים כשהם חדשים והסלילה שלהם על האוטו פשוטה. זה גם היה זול מאוד (אם זכור לי נכון, עודף מ200₪ במ.פ מרכז הצנרת בהרצל ת"א)

tzagi
21-03-16, 06:32
בחלט ניתן לחתוך-לתקן אבל...וכמו שמוני כבר כתב, זה לא כזה פשוט, צריך סבלנות וידע איך לא לדפוק את הדאבל פלאיייר
ובהתחשבות שצנרת חדשה עולה גרושים ממש אין כול סיבה להתעסק עם זה.

eysham
21-03-16, 08:28
תודה על התגובות

לפי מה שראיתי ברשת זה די מקובל לעשות פלירינג מחדש, אבל בהחלט נשקול להעביר צינור חדש אם העלויות הן אכן יחסית נמוכות.
השאלה היא כמה כאבי ראש יהיו מלהריץ את הצינור את כל הדרך ומה צריך לפרק מסביב בשביל זה.

השאלה היא - איפה באיזור חיפה אפשר לקנות צינור כזה.
על בית הידראוליקה עומד בתקן לבלמי רכב? אלמוג וכד' ?
אין תקנים ספציפיים כשמדובר ברכב?

איל

boaz avrahami
21-03-16, 08:58
במרכז יש לך את האחים סמי בקיבוץ גלויות.

האם התעקם בגלל בוץ?

eysham
21-03-16, 10:13
במרכז יש לך את האחים סמי בקיבוץ גלויות.

האם התעקם בגלל בוץ?

המרכז רחוק... מקווה להסתדר כאן באיזור.

לא בגלל בוץ. בגלל תכנון לא הכי חכם של מהנדסי קרייזלר.
מסתבר שזה מועד לפורענות ועולה די הרבה בפורומים אמריקאיים

https://www.google.co.il/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=jk%20rear%20brake%20line%20sway%20ba r

קצה הבורג של לינק המייצב האחורי עובר מ"מ ספורים מהצינור שרץ על השילדה.
כנראה שבהצלבה עם לחץ על הסרן לכיוון הלא נכון גרמה לבורג להתפס בצינור ולמשוך אותו למטה.

לא צילמתי אבל יש תמונות מהרשת - לא שלי. לשמחתיאצלי זה פחות דראסטי
יש גם מקרים שהצינור נתלש...

https://lh5.googleusercontent.com/-mmJ0JRzcs7g/UZLhWZ2qLpI/AAAAAAAADbU/m2rpl03QCnY/w528-h704-no/brakes_2.jpg

נמרוד
21-03-16, 15:52
לפני הרבה שנים קניתי באלמוג הידראוליקה צינורות פלדה עם סופיות לפי אורך.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

eysham
21-03-16, 16:01
לפני הרבה שנים קניתי באלמוג הידראוליקה צינורות פלדה עם סופיות לפי אורך.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

תודה, אני אבדוק.
צריך רק לברר מה לבקש, כדי לא לפרק וללכת עם זה ביד.

נדב ש.
21-03-16, 16:19
המיקום של הצינור ניראה בעייתי, הייתי שוקל אולי לייצר לו איזה מעטפת מיגון, או אם אפשר להעביר אותו מצד אחר של השילדה.

מוני אורבך
21-03-16, 19:40
אני שאלתי באלמוג לפני שנה. הם מוכרים צינור פלדה כזה עם סופיות אבל לא מוכנים לעשות דאבל פלרינג.
טוענים שזה לברקסים והם לא מתעסקים עם זה.
באופן כללי אל תגיד שזה לברקסים כי לא ירצו להתעסק אתך. אין להם אישור להכין צנרת ברקס ועל כן הם נמנעים מכל הענין.
שאל בכל מקרה, אולי היה שינוי במדניות...

tzagi
21-03-16, 20:02
זה לא לברקסים, זה צינור לשולחן אוטומציה הידראולית

נדב42
21-03-16, 20:30
ומה לגבי צינור פלדה שזורה ?
ככה אין בעייה להוליך את הצינור, וגם אם האורך לא נמדד במדוייק... מסתדרים...
אני מכיר מישהו שמייצר בהזמנה בת"א - באתי אליו עם הרכב, זחל מתחתיו, בדק איזה סופיות יש, מדד את האורך ואחרי יומיים היה לי צינור מוכן, לא זוכר את המחיר, היה מזמן...

בצפון אתה יכול לשאול במוסכי אופנועים, בטוח יידעו להפנות אותך ...

Elad Shamir
21-03-16, 23:37
שאלה למשך: למה לא להככיב את הבורג הפוך (מבפנים החוצה) ככה שלא יתלוש את הצינור החדש ( גם בצד השני)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

eysham
22-03-16, 17:23
שאלה למשך: למה לא להככיב את הבורג הפוך (מבפנים החוצה) ככה שלא יתלוש את הצינור החדש ( גם בצד השני)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אי אפשר.
זה לא בורג עם אום שאפשר להפוך.
זה מיסב קצה עם הברגה זכר מובנת ממנו ואי אפשר להרכיב אותו הפוך

איל

lizard
22-03-16, 19:08
אני שאלתי באלמוג לפני שנה. הם מוכרים צינור פלדה כזה עם סופיות אבל לא מוכנים לעשות דאבל פלרינג.
טוענים שזה לברקסים והם לא מתעסקים עם זה.
באופן כללי אל תגיד שזה לברקסים כי לא ירצו להתעסק אתך. אין להם אישור להכין צנרת ברקס ועל כן הם נמנעים מכל הענין.
שאל בכל מקרה, אולי היה שינוי במדניות...
שלא תעיז לעשות צנרת ברקס במקום שלא מורשה לכך!!!
סכנת חיים. מדובר על צנרת שונה, לחצים ודרישות שונות. אם אתה לא מוצא באיזור שלך אז סע לת"א יש בסלמה ליד המשטרה. האחים משהו, לא זוכר את השם. הם אחלה ומחירים סבבה.

tzagi
22-03-16, 19:23
מיכה, תואיל בטובך להסביר לעמכה מה ההבדל בין צנרת לברקסים לצנרת הידראולית לתעשיה אחרת.
תודה.

lizard
22-03-16, 19:29
בין היתר, סינגל או דאבל פלייר. והכי חשוב, אחריות במקרה של כשל/תאונה. ברור לי שלך זה לא משנה ואם הייתה לי באגי והמחירים היו שונים משמעותית אז גם אני הייתי שם כאלו אבל ברכב שנוסע על הכביש, שים את מה שצריך בלי קומבינות.

eysham
23-03-16, 06:32
מיכה, אני מסכים איתך שבכל מקרה אני אעשה מה שלא אעשה כמו שצריך.

לגבי מה זה כמו שצריך... אני עדיין חוקר.

נדב ש.
23-03-16, 07:54
ניסית לברר אם וכמה עולה להשיג צינור כזה מקורי מהיבואן?
או אולי בהזמנה מחו"ל?

נדב42
23-03-16, 09:19
לגבי מה זה כמו שצריך... אני עדיין חוקר.

בוא נעשה לך את זה פשוט. זה ברקסים. כשיש אפשרות אז לא מתקנים אלא מחליפים את כל הצינור. האפשרויות הן:

1. מקורי
2. תחליפי
3. ייצור מקומי לפי חלק מקורי (למשל האחים סמי בקיבוץ גלויות 12 ת"א, כמו שכבר כתבו לפני)
4. ייצור מקומי מפלדה שזורה (לא בהכרח יותר זול, אבל הרבה יותר עמיד - זו הטכנולוגיה העיקרית באופנועים, כולל אופנועי שטח, כבר הרבה שנים)

באופן אישי, אם לא הייתי משיג מקורי במחיר הגיוני, הייתי הולך על פלדה שזורה.

7 אג' שלי ...

tzagi
23-03-16, 09:23
די עם "הפלדה שזורה", זה צינור טפלון עם עטיפה מפלדה שזורה להגן על הטפלון, הטווח חיים קצר מאד ואין מה להשוות לצינור גומי או פלדה.
שומר נפשו ירחק.

sent from tiz El nabi

נדב42
23-03-16, 09:38
"פלדה שזורה" שומרת על הנפש שלי כבא הרבה שנים, אבל יודע מה ? לא נכנס אפילו לוויכוח.
כל עוד הצינור יוחלף בשלמותו ולא ינסו ליצור חיבורים חדשים בצינור בלם ישן - דיינו.

eysham
23-03-16, 09:42
ניסית לברר אם וכמה עולה להשיג צינור כזה מקורי מהיבואן?
או אולי בהזמנה מחו"ל?

מארה"ב פחות מ-20$. אבל זה לא כולל משלוח ואני לא רוצה ממש לחכות עם זה.
במכשירי תנועה אין בכלל את החלק הזה. (עוף דה רקורד - הם גם מסדרים את זה מקומית בארץ אם צריך)

בוא נעשה לך את זה פשוט. זה ברקסים. כשיש אפשרות אז לא מתקנים אלא מחליפים את כל הצינור. האפשרויות הן:

1. מקורי
2. תחליפי
3. ייצור מקומי לפי חלק מקורי (למשל האחים סמי בקיבוץ גלויות 12 ת"א, כמו שכבר כתבו לפני)
4. ייצור מקומי מפלדה שזורה (לא בהכרח יותר זול, אבל הרבה יותר עמיד - זו הטכנולוגיה העיקרית באופנועים, כולל אופנועי שטח, כבר הרבה שנים)

באופן אישי, אם לא הייתי משיג מקורי במחיר הגיוני, הייתי הולך על פלדה שזורה.

7 אג' שלי ...

שזורה במקום צינור קשיח ארוך (3-4 מטר) שרץ לאורך השילדה?... לא נראה לי עדיף במשהו.
אופציה 3 נראית לי הכיוון. אבל כדי לא להשבית את הרכב, אני צריך למדוד את האורך הכללי ולוודא מהם הסופיות בלי לפרק כדי שיכינו אותו ואת הכיפופים אחכ לעשות על האוטו.

די עם "הפלדה שזורה", זה צינור טפלון עם עטיפה מפלדה שזורה להגן על הטפלון, הטווח חיים קצר מאד ואין מה להשוות לצינור גומי או פלדה.
שומר נפשו ירחק.
sent from tiz El nabi

תודה ג'ו.
להבנתך - שאני מעריך - יש בעיה עם דאבל פליירינג מחדש ותוספת חתיכת צינור אם קונקטור נקבה נקבה - כמובן כל עוד הוא נעשה כמו שצריך ע"י בעל מקצוע?

http://www.jbhardin-gallery.com/trucks/union.jpg

tzagi
23-03-16, 09:43
כדאי לזכור שמערכת בולמים בעופ-נוע נועדת0ה לעצור כמה מאות קילוגרמים, קצת פחות מכמה טונות של כלי רכב, עם מערכת הידראולית בלחצים הרבה יותר גבוהים...אבל תמשיכו לדחוף את הזבל הזה, למה לא

sent from tiz El nabi

boaz avrahami
23-03-16, 09:46
אייל,
ניתן לכופף צינור כזה ביד בלי חשש לקריסת דופן?

eysham
23-03-16, 09:48
אייל,
ניתן לכופף צינור כזה ביד בלי חשש לקריסת דופן?

לא ניסיתי, אבל לדעת האינטרנט - כן.
ובכל מקרה יש כלים לזה.

http://image.hotrod.com/f/9603895+re0+ar0+st0/116_0701_21_z%2Bbend_your_own_brake_line s%2Bzero_mark.jpg

tzagi
23-03-16, 09:50
מארה"ב פחות מ-20$. אבל זה לא כולל משלוח ואני לא רוצה ממש לחכות עם זה.
במכשירי תנועה אין בכלל את החלק הזה. (עוף דה רקורד - הם גם מסדרים את זה מקומית בארץ אם צריך)

שזורה במקום צינור קשיח ארוך (3-4 מטר) שרץ לאורך השילדה?... לא נראה לי עדיף במשהו.
אופציה 3 נראית לי הכיוון. אבל כדי לא להשבית את הרכב, אני צריך למדוד את האורך הכללי ולוודא מהם הסופיות בלי לפרק כדי שיכינו אותו ואת הכיפופים אחכ לעשות על האוטו.

תודה ג'ו.
להבנתך - שאני מעריך - יש בעיה עם דאבל פליירינג מחדש ותוספת חתיכת צינור אם קונקטור נקבה נקבה - כמובן כל עוד הוא נעשה כמו שצריך ע"י בעל מקצוע?

http://www.jbhardin-gallery.com/trucks/union.jpg
עקרונית לא, אם זה נעשה כמו שצריך, וזה לא כזה קל לחובבן.למעשה אפשר להגדיר את זה כ pita.

sent from tiz El nabi

lizard
23-03-16, 10:07
מכופפת שכזו עלתה סכום מאוד נמוך בל.כ. נדמה לי שיש להם במלאי.
פרק את הצנרת ולך למרכז הצנרת או לאחים סמי בתא. הם יכופפו לך.

מוני אורבך
23-03-16, 10:41
מנסיון, אין בעיה לכופף עם היד (אם יש לך יד חזקה) הבעיה היא באיזה רדיוס.
רדיוס גדול (20 סנטימטר) אפשרי.
רדיוס קטו (כ 10 סנטימטר או אפילו פחות) בלתי אפשרי ביד (שלי בכל אופן) ויותר גרוע אם אין לך תמיכה מתאימה לכל אורך הקשת הדופן עלולה לקרוס.
מכשיר מתאים לכיפוף אפשר לקנות מ EBAY ממש בזול.
אין בעיה עקרונית לעשות תיקון מקומי עם מחבר כמו הצילום שהבאת, בתנאי שהוא מפלדה ולא נחושת או סגסוגת.
אפשרי להשיג מחבר כזה בזול מ EBAY או אפילו אלמוג (יותר יקר כמובן)
הבעיה היא לעשות את הדבל פלרינג, ופה קבר הכלב !
לעשוות זאת על צינור פלדה זה קשה (בלתי אפשרי) בלי המכשיר המתאים, והוא עולה הרבה מאוד כסף (סביבות ה 800 שח)
אני החלטתי שבעלות המכשיר אני יכול לקנות את כל הצנרת בשלמותה עם הכיפופים המתאים חדשה ומוכנה להתקנה.
וזה מה שעשיתי בסופו של דבר.
דוגמא למכשיר שלדעתי יכול לעשות את העבודה (לא מנסיון לצערי)
http://www.ebay.com/itm/Professional-Brake-Pipe-Flaring-Tool-3-16-1-4-flare-single-double-flares-/261935216972?hash=item3cfc8e394c:g:C20AA OSw3ydVgtxn
אם תקנה תדווח על היעילות שלו..

eysham
23-03-16, 12:23
אני לא פותח עסק לתיקון צנרת כך שעם כל החיבה שלי לכלי עבודה מגניבים, אני לא הולך לקנות... :)

הכי הגיוני כרגע, זה או למצוא מישהו שיכול לעשות את זה על הרכב, או לפרק ולקנות צינור קומפלט חדש. עם או בלי כיפופים מוכנים.

וסתם שאלה...

זה צינור של 4 מטר בערך.
אם אני מזמין אותו באיביי איך הוא מגיע?
בטח לא בצורתו הסופית - אז מקופל לכמה חלקים וצריך ליישר אותם?

איל

מוני אורבך
23-03-16, 13:11
זה מגיע מלופף בעיגול בקוטר של 40 סנטימטר בערך.
אני קניתי "רק" 3.5 מטר אבל אני מאמין שיש גם באורך יותר גדול.
מעיגול אפשר ליישר אותו ואז לכופף לכל צורה רצויה.

אגב צינור של 4 מטר אורך, ברכב אפילו רנגלר ארוך, אני בספק..

eysham
23-03-16, 13:18
זה מגיע מלופף בעיגול בקוטר של 40 סנטימטר בערך.
אני קניתי "רק" 3.5 מטר אבל אני מאמין שיש גם באורך יותר גדול.
מעיגול אפשר ליישר אותו ואז לכופף לכל צורה רצויה.

אגב צינור של 4 מטר אורך, ברכב אפילו רנגלר ארוך, אני בספק..

לא מדדתי (עדיין) אבל זה רץ מקדמת תא המנוע, עושה כמה עיקולים ויורד לשילדה ושם רץ קצת בזיגזג עד מעל הגלגל האחורי.
אם לא 4 אז לא הרבה הרבה פחות.... אולי 3 וחצי... אולי 3...

מה עשית בסוף עם הצנרת והאביזרים שקנית? עדיין אצלך?

מוני אורבך
23-03-16, 13:54
כן.

boaz avrahami
23-03-16, 15:15
אתה יכול לבנות את המודל מצינור נחושת או אפילו מוט אלומיניום דק.
לכופף ביד ולהדק עם אזיקונים לאורך ההתקדמות ועם זה לנסוע ליצרן של הצנרת.

asafk
23-03-16, 18:43
אפשר לכופף גם ביד או על ידי מכשיר פשוט שמשתמשים בו גם לצנרת נחושת - רק עד ההרטבה של הצינור.
מרגע שמרטיבים אותו אסור לכופף.

לך למפ מרכז הצנרת, ד״ש למשה, יכינו לך צינור באורך הנכון לכופף לבד. במידה ויש לך כיפוף אחד או שניים ברדיוס בעייתי, אפשר לבקש שיכינו אותם בצינור הארוך (אז יהיו לך שני גלילים עם כיפוף ביניהם מקווה שהסברתי את עצמי).
אפשר גם למצוא את הנקודה שיש בה מקום לחיבור ולפצל את הצינור ל2, אז יכינו לך שני צינורות מכופפים ומוכנים עם חיבור תקני ביניהם.
יש למיטב ידיעתי 3 יצרני צינורות בלבד עם אישור לייצור צנרת בלמים לרכב. מפ מרכז הצנרת, אחים סמי, והשלישי אני לא זוכר.

אסף.

tzagi
23-03-16, 19:53
נזכרתי במשהו
לפני שנתיים 3 השארתי ערכה של דאבל פלאיר(אכותית-מיוצר בארהב) אצל יוסי שושני בפתח תקוה, למיטב ידיעתי זה עוד יושב אצלו.
צור איתו קשר וקח אותה, קנה חתיכת צינור(כ30 סמ) ותתחיל להתאמן, מתאר לעצמי שתוך כמה שעות של נסיונות תוכל לתקן את שלך בעצמך.

גיתאי נוה
23-03-16, 19:56
מפ מורשים לצבאי, לא חושב שגם לאזרחי. It's all about politics, man
כמו שרמז השייגעץ, אין באמת הבדל בין בתי מלאכה לצנרת הידראולית לבין ברקסים, וכל הקטע של 'מורשה' זו אחת הרעות המושחתות של הנרטיב המקומי

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

asafk
23-03-16, 20:08
מפ מורשים לצבאי, לא חושב שגם לאזרחי.

בטוח שגם לאזרחי.

וזה כן עניין של מיומנות ושל ציוד מתאים. אם יש משניהם - אז לכאורה באמת לא משנה, כי צנרת זה צנרת ומי שמכין צינור למנוף יהיה מספיק אחראי כדי להכין צינור לבלמים.
מצד שני, הכל בסדר עד ש..

אסף.

גיתאי נוה
23-03-16, 20:20
האמירה שלי יצאה מנקודת הנחה שיש כאלה עם ציוד ומיומנות אבל ללא הנייר של משרד התחבורה. מפ הסביר לי פעם את השחיתות הארגנטינו-פוליטית המקומית שבגללה יצא לו החשק ללכת גם לאזרחי. חוצמזה ההפרדה המלאכותית הידועה בין צבאי לאזרחי לא משנה את העובדה שאני רגוע עם העבודה של מפ.

מוני אורבך
23-03-16, 20:38
גו, יש לך המלצה ספצפית על ערכה?
משהו שאתה יודע שעובד, אבל במחיר נורמלי כולל משלוחה..
נורמלי == 800 שח

tzagi
23-03-16, 20:41
גו, יש לך המלצה ספצפית על ערכה?
משהו שאתה יודע שעובד, אבל במחיר נורמלי כולל משלוחה..
נורמלי == 800 שח
כן, זה שיושב אצל שושני...😀
יש קיטים אכותיים, והם באים בכמה מותגים שונים, חפש general, rigid,

sent from tiz El nabi

eysham
24-03-16, 18:05
תודה ג'ו. מוסט קיינד עוף יו.

קפצתי היום למוסך ועל הליפט התברר שזה לא היה גרוע כמו שחששתי.
הצינור רק התנתק מהקליפסים המחזיקיםאותו במקום וזז בלי להתעוות ממש. קצת משחקים, יישור קל והכל חזר למקום.

ניצלנו את המצב כדי להצמיד קצת את הצינור לשילדה עם אזיקונים ולקצר את הברגים של מוטות המייצב שלא יפגעו שוב.

בכל מקרה טוב לדעת מה עושים במקרה ו...

שוב תודה לכולכם,
איל

נדב ש.
24-03-16, 18:51
שים לב שהצינור לא יהיה במגע עם מתכת, במקרה והוא יזוז בשטח מויברציות יכול להישתפשף ולקבל חור, כדאי לבודד בינו לבין השילדה.

מוני אורבך
07-04-16, 19:13
למען הדורות הבאים..
חיפשתי וחפשתי עד שמצאתי את הכלי הבא:
http://www.ebay.com/itm/191063286780?_trksid=p2057872.m2749.l264 9&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

עלות לא גבוהה 180 שח כולל משלוחה.
עושה עבודה יפה.
צריך קצת להזהר ולעקוב בקפדנות אחר ההוראות, אבל בסוף עובד.

107222

דאבל פלר לתפארת מדינת ישראל

shmil
07-04-16, 19:51
הוא עושה פלייר, מוני.
לא דאבל פלייר.

מוני אורבך
07-04-16, 20:55
שמיל, אני יודע איך נראה פלייר ואיך נראה דאבל פליר.
תאמין לי זה דאבל פליר.
שלב ראשון בועה שלב שני מיעכה לקיפול וקבלת דופן קפולה.
זה אולי לא נראה מהתמונה, אבל תאמין לי זה דאבל פליר...

eysham
07-04-16, 21:43
יפה

http://www.powerhandtoolsreview.com/cta-tools-9212-sae-in-line-flaring-tool-kit-review/

https://www.youtube.com/watch?v=nd3EEr1IQ20

https://www.youtube.com/watch?v=gfJmdZZr5GM&feature=youtu.be

shmil
07-04-16, 22:17
אכן, דאבל פלייר לתפארת!!

weref
01-05-16, 13:14
מעיר ומשטלת
בסוף הטיול בחג, שמתי לך שהצנרת ברקס מזיעה ומטפטפת (אחד הדברים הבודדים שלא החלפתי בשיפוץ).
חושב להחליף את כל המקטע שרץ על השלדה, אמור להיות יותר פשוט מהתיקון.
בחלקה הקידמי של השלדה יושב מפצל (משאבה ראשית, ברקים קידמיים ואחוריים), בחלק האחורי יש מעבר מצנרת קשיחה לגמישה.

חושב שהכי נכון יהיה להחליף את המקטע כולו, השאלה האם יודעים להכין סופיות מכל הסוגים.
מה דעתכם?

107810

נ.ב. - אחפש את השירשור של עימרי עם הסמוראי טנדר שהתקשה למצוא מקום שיש לו סופיות מקוריות.

erezgur
01-05-16, 13:18
תיקון האיות האוטומטי מייצר אתגר לקוראים...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

weref
01-05-16, 13:34
צודק.
מתנצל, יטופל

sent from mobile

אסף ד.
01-05-16, 14:48
יש סטים מעולים ולא יקרים של RIDGID:
https://youtu.be/yOnEufGkcC4

עוד דוגמאות:
https://youtu.be/iUDyEu_NYK8

weref
22-05-16, 21:28
עדכון לדורות הבאים: במקרה שלי מדובר בצנרת דלק (חזרה לטנק) וכל המקטע יוחלף

sent from mobile

weref
30-05-16, 14:55
עדכון לדורות הבאים: במקרה שלי מדובר בצנרת דלק (חזרה לטנק) וכל המקטע יוחלף

sent from mobile
פורק, נלקח לטכנו צינור. תוך חצי שעה מוכן צינור חדש.

sent from mobile

-->