PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון/החלפת ריפוד במושבי עור צירוקי

omri_t
26-03-16, 13:20
הצירוקי שלנו הגיעמעם כסאות עור חשמליים מתחממים.

אחד הכסאות לא מתחמם
ומצב העור רע.

אשמח לעצה והכוונה-
האם המחמם של המושב זה כמו סדין חשמלי?
ניתן לקנות משהו אוניברסאלי ולהחליף במושב הבעייתי?

לגבי העור- אישתי לא אוהבת כסאות עור
ואני חושב שהוצאת אלפי שקלים על תיקון העור ניראה בזבוז.

האם יש יתרון כלשהו לריפוד עור?

אשמח להמלצה על רפד שידע להסיר את ריפוד העור ולהשמיש את המושבים עם ריפוד בד איכותי ונוח.

חנן-ג'יפולוג
26-03-16, 13:31
אוטו אלגנס ביהוד.

Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk

רפי לין
26-03-16, 15:19
"אוטו אלגנס" מבצעים רק עבודות ריפוד בעור ולא יבצעו ריפוד מחדש מבד.
בברכה - רפי לין

nitzan
26-03-16, 18:28
רפודי הדר רוזן. בכל חנות אבזרי רכב,אצלי עושה את העבודה כבר הרבה שנים

erezgur
26-03-16, 18:34
אני הרכבתי ריפודים "תפורים לפי מידה" לטרופר אצל אחים רפדים (ליזרוביץ) ברח' תרצה 0 ביפו (מאחורי קולנוע נגה).
את הריפודים רכשתי מחנות אביזרים, תוצרת הדר רוזן, אבל האחים רטנו וטענו שאם הייתי מגיע ישירות אליהם הייתי משלם פחות על ריפודים טובים יותר...

העלות כולל עבודת ההרכבה הייתה בסדר גודל מאות שקלים (תלוי בסוג הריפוד)... כל זה כי גם אני לא סובל מושבי עור. הריפוד הזה החליף ריפוד "סטנדרטי" שרכשתי לפני מספר שנים בחנות אביזרים / אוטו דיפו.

ארז גור

omri_t
26-03-16, 21:04
מתחיל להיתפקס.
חושש שריפודי הדר רוזן לא יתאימו לתוצאה הסופית טליה אני מכוון.

בגלל מבנה הכיסא והמפסקים החשמליים אני מחפש מישהו מקצוען שיתפור ריפוד יעודי. יחליף ספוגם אם צריך. ויעשה עובדה ברמה גבוה.

אם מישהו עשה עבודה שכזו- אשמח להפנייה.

KOOKE
27-03-16, 23:31
טופ קאר איזור התעשיה בחולון.

עשו עבודה נהדרת ב״עור תעשייתי״ על המושבים הקדמיים בפטרול שרכשתי לאחרונה. הם לא מתקנים את הכיסא רק מרפדים מחדש. יש להם גם מבד אם אני לא טועה.

אתה יכול לנסות גם אצל עמוס הרפד ברחוב סלמה בתל אביב. מתקן את הכיסא אם צריך וגם ירפד מחדש. בעל מקצוע טוב

shahav
28-03-16, 08:55
גם אני לא סובל ריפוד עור, אבל עם עובדות קשה להתווכח:
ריפוד עור ניתן לניגוב, יותר עמיד, לא סופג ריחות, ולא נורא אם יושבים עלו עם בגדים רטובים.
הוא גם נחשב יותר שיקי, אבל זה שולי ברכב שטח.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

דרור ברלי
28-03-16, 10:55
תבדוק אם ריפודי העור שלך בצ'רוקי הם באמת עור.

היום ריפודי ה"עור" ירדו אל העם ואפשר למצוא אותם גם במכוניות שאינן יקרות/יוקרתיות.
כמובן שזה עבודה בעיניים וחרטא-ברטא ולא עור, אלא "עור-תעשייתי" שזה סוג מעט יותר גמיש ומעודן של סקאיי.
אם מנסים למכור לכם "סלון עור" או רכב מאובזר ב"ריפוד עור בהתקנה מקומית" תדעו שזה מה שתקבלו - עור תעשייתי.
גם ריפודי העור בדגמים הפחות יקרים של מותגי היוקרה כמו מרצדס/ב.מ.וו/אודי הם לא תמיד עור אמיתי אלא עור תעשייתי. אמנם באיכות גבוהה, אבל עדיין זה לא הדבר האמיתי.

עור תעשייתי, איכותי ככל שיהיה - פחות רך ופחות נעים, מחליקים ומזיעים עליו הרבה יותר.
שבו פעם על מושב עור אמיתי איכותי ורך כמו בדגמי יוקרה אמיתיים (מרצדס/ריינג' רובר וכו') ותבינו שאין מתחרים לעור.

היתרונות של עור - נעים, נראה טוב, מתנקה בקלות.
החסרונות - דורש טיפול קפדני (תחליבים למיניהם) על מנת לא להתייבש ולהיהרס - מה שרוב בעלי הרכב מין הסתם לא עושים. אבל גם אם מטופל היטב, בכל זאת עור מתיישן עם השנים. תיקון יקר.

-->