PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת מזגן ברכב אספנות ללא מזגן מקורי

שגיא S
27-04-16, 11:29
שלום לכולם,
לשמחתי אני יכול להתחיל לסוע בטנדר סמוראי שקניתי. לצערי - אין בו מזגן.

חשבתי להביא מערכת כזאת:
http://www.ebay.com/itm/252326132414

מערכת מיזוג אוניברסלית שכוללת את רוב החלקים + חימום.

למה חימום? כי זה יכול להחליף את הרדיאטור חימום המקורי והמצ'וקמק שיש לי ולפנות מקום לשים את היחידה הפנימית באמצע מתחת לדשבורד ולא מעל רגלי הנוסע.

עמוס מזגנים לא מעוניין להתעסק עם התקנה של מזגן מאפס.
מוסך שמתמחה ברכבי אספנות הציע 10 אלף שקל כעלות של עבודה פלוס חלקים לפני בלת"מים.

כרגע ברכב אין הכנה למזגן ואין כלום. יש אפשרות להתאים מדחס מקורי.
כנ"ל לגבי החימום - יש את הרדיאטור חימום מפורק בחוץ אבל לא מותקן.

חושב שהקישור שצירפתי יכול לפתור שתי בעיות במכה אחת.
אשמח לדעתם של המנוסים פה...

מצורפת תמונה של המרחב הפנימי (הלא קיים) ברכב מבפנים.
107662

shmil
27-04-16, 11:53
האיביי הא לפני מיסים ומשלוח, ורדיאטורים נוטים להדפק במשלוח אם לא ארוזים טוב.
הצעת המחיר שקיבלת - הוגנת.
או שתתחיל להתרוצץ בפירוקיות ולהתאים לבד.
מנסיון.

איציק - 4X6ZH
27-04-16, 17:03
אתה בטוח שהמערכת הזאת יודעת גם לחמם ??!!

איציק

גלעד .ג.
27-04-16, 19:11
למה לא להשמיש את מערכת החימום המקורית?

בנוגע למזגן , זה סמוראי פתוח נכון?

Sent from my iPhone using Tapatalk

asypeer
28-04-16, 07:54
חבר עם סיקס קנה מדחס אוניברסלי ובשלבי התאמות של משהו דומה, רק שאצלו לא חסר מקום. לדעתי תבדוק עם בעלי מקצוע מתחום המיזוג לצמ״ה. שם הם גם נדרשים לפתרונות יצירתיים והחללים משתנים מפעם לפעם.

שגיא S
28-04-16, 10:31
למה לא להשמיש את מערכת החימום המקורית?

בנוגע למזגן , זה סמוראי פתוח נכון?

סמוראי טנדר סגור
יש מערכת חימום מקורית - תופסת הרבה נפח ולדעתי אם המערכת בקישור מספקץת גם חימום זה עדיף

נמרוד
28-04-16, 10:52
המערכת בקישור כוללת גם חימום אם מחברים אותה למערכת הקירור של הרכב:

http://i.ebayimg.com/images/g/hQoAAOxy-W9SO0eL/s-l1600.jpg

לדעתי אם אתה יכול לייבא מערכת כזאת בצורה יעילה (קריא, בתוך מזוודה) אתה בוודאי יכול להרכיב ולבצע התאמות וחיבורים פיזיים בעצמך, ונשאר רק לגשת למזגניסט לדחס אותה בגז.

זו הדרך הנכונה.

הסיבה שמבקשים הרבה כסף כי ההתאמה הפיזית של מערכת קירור אוניברסלית לרכב כלשהו, במיוחד לרכב לא סטנדרטי עבור המזגניסט, כוללת הרבה מאד עבודה, אבל זו בדיוק העבודה שאתה יכול וצריך לבצע בעצמך הכי טוב.

IlanG
28-04-16, 15:06
ומה רע במערכת מיזוג כמו פורמולה , היה לי בסיקס קירר מעולה , את איתור החלקים ( חדשים ) וההתקנה ביצע לי המוסך ( אורן מערכות ) המחיר לא התקרב לסכום שציינת בהתחלה .

six 4 life
28-04-16, 15:33
את כל החלקים האלו תוכל לקנות בארץ במחיר כולל דומה או בכמה מאות יותר ממה שרואים בקישור.
דבר אחד לגביי היחידה עצמה (גם חימום גם קירור) - קח בחשבון שבקיץ תצטרך ברז/ ניתוק לצינרת המים אל החימום מאחר והחפיפה בין הרדיאטורים פוגעת ישירות ביכולת הקירור של המאייד בתוכה.
תצטרך גם מזגניסט שמייצר צנרות (עמוס למשל) כדי ללחוץ את הסופיות לצנרת שמופיעה בקישור (או להכין כבר אצלו חדשים למידות שלך אם בחרת ללכת על חלקים מהארץ).
בגדול 80% מהעבודה זה להושיב מדחס על המנוע למצב פעיל, למקם מעבה הכי גדול שאתה יכול להכניס בגריל שלך/ במקום אחר שבחרת ברכב + מאוורר חשמלי, ולמקם את היחידה בתוך הרכב.
צנרת וגז הם כבר החלק הקל.

-->