PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי רוצה ללמד אותי את רזי טיפוח הרכב ?

נדב42
02-05-16, 13:29
לא, אני לא מתכוון לעץ ריח וספריי סקיי, אני מתכוון לדבר האמיתי...

107836

אחרי הרבה שנים עם ויטארות, שבהן המכלולים המשומנים אטומים למדי ולא נדרש בהן טיפול שוטף מעבר לגירוז בושינגים פעם בטיפול במוסך, אני מתחיל להבין שהצ'רוקי זקוק ליחס קצת יותר אישי ותכוף. האמת ? עם התמורה שהוא מספק, מגיע לו ...

ומכיוון שלא הייתי בשריון ומעולם לא התנסיתי בפטמת גירוז אחת לרפואה, ואני גם לא ממש מכיר את המכלולים של הג'יפ הזה, הייתי שמח אם מישהו מהחברים יוכל להקדיש לי כמה שעות באחת השבתות הקרובות, להכנס איתי מתחת לג'יפ (יש מקום לכוווולם :) ) וללמד אותי את רזי מלאכת הקודש - איפה, כמה, למה ובעיקר במה לא לגעת ואיך לא להרוס כלום...

אפשר להפגש אצלי בבית (כפ"ס), או שאגיע אל הגורו, איך שנוח ...
אפשר גם בהודעה פרטית...

תודה :)

נדב.

tom1105
02-05-16, 13:38
אני לא גורו ... יש לי נסיון של שנתיים עם wj crd שצברתי עם המון שטפי דם באצבעות... אם תרצה לדבר , תרגיש חופשי (נ.ב ,אנחנו במרחק של 7 קמ אחד מהשני )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

נדב42
02-05-16, 14:13
תודה :)

אני מחפש מישהו שייצטרף אלי מתחת לאוטו. הנחיות מרחוק אני בטוח שיש המון ב- youtube ...

Saar
02-05-16, 19:59
גם בצירוקי לא צריך לגעת יותר מדי.
יש כמה פטמות גירוז, בדיקת חופשים מדי פעם ומבט כללי לודא שכל החלקים נמצאים וולא השארת משהו בשטח...
אם אתה מגיע לאיזור רחובות אתה מוזמן לבקר ולהתלכלך כאן :)

נדב42
03-05-16, 09:47
אין לי בעייה להגיע לרחובות וגם רחוק יותר (איזה כיף שיש מערכת גז ...), תיאומים בפרטי ...

בינתיים שאלה: בעקבות דעות חלוקות ונחרצות - עדיף להשתמש בגריז גרפיט (שחור) או בגריז מוסכים רגיל (צהוב) ?

נמרוד - מערד
03-05-16, 10:09
כל דבר והגריז שלו, למסבים, סוג שונה, משל בוקסות או תפוחי הגה.
נמרוד

tom1105
03-05-16, 10:24
כל דבר והגריז שלו, למסבים, סוג שונה, משל בוקסות או תפוחי הגה.
נמרוד
תוכל לפרט?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

נדב42
03-05-16, 10:25
ובהקשר הפרטני הזה, כלומר גירוזים שעושים באופן שוטף בבית ?

נמרוד - מערד
03-05-16, 10:49
למסבים צריך גריז שעומד בט"מ גבוה, ציריות גריז גרפית, תפוחי הגה ובוקסות, גריז רגיל, של המסבים גם טוב, לבוקסות פוליאוריטן יש גריז שמסופק עם הבוקסות ניקרא סופר פרו.
נמרוד

נדב42
03-05-16, 11:19
ומתוך כל אלו, עבור רכב שעושה טיפולים במוסך כל 8k (5k במיילים...), מה אני צריך שיהיה לי בבית עבור פינוקים בין לבין ?

נמרוד - מערד
03-05-16, 11:33
אני לא בטוח שהם מגרזים את כל הדברים שצריכים גירוז, כמו צלבים, בולג'וינטים, בוקסות, ואצלך יש זרועות של רוביקון, צריך לפרק לנקות לגרז, ולסגור טוב על מנת שלא יהיה חופש, ולתת גירוז נוסף עד שיצא גריז מהחורים, אם יש לך קרדן כפול, צריך לגרז את המיפרק, לפעמים צריך בשביל זה לפרק את הדריישפט, יש שם פיטמה שטוחה צריך פיית מחט, זה על קצה המזלג.
נמרוד

Giora
03-05-16, 20:26
ואצלך יש זרועות של רוביקון, צריך לפרק לנקות לגרז, ולסגור טוב על מנת שלא יהיה חופש,
נמרוד

למה צריך לפרק?

Sent from my ONE E1001 using Tapatalk

נמרוד - מערד
03-05-16, 20:35
לתוך המפרק הכדורי ניכנס אבק, ובוץ, זה גורם לשחיקה של האוקולונים וכדור המתכת, ניקוי טוב וגירוז מאריך את חיי המפרק.
נמרוד

נדב42
09-05-16, 16:42
אני רוצה להודות לכל המתנדבים והמייעצים בפומבי ובפרטי, ובמיוחד לגיתאי שפינה עבורנו את המוסך הפרטי ואת זמנו הפרטי לא פחות, וערך לנו סדנת "הכר את רכבך" מקיפה עד השעות הקטנות של הלילה, שכללה מעבר לטיפול השוטף גם טיפים לתקלות נפוצות/צפויות וחלקי חילוף שכדאי שיהיו תמיד ברכב (מי אמר חיישני קראנק וקאמשאפט ?), והכל בחיוך ובחן 😊

אז שוב, המון תודה 😊😊😊

dice2
09-05-16, 17:04
גריז גרפיט זה מעולה כל עוד לא שכחת לגרז מידי פעם
שכחת ....סתמת את הפטמה או יותר

בועז

-->