PDA

צפייה בגרסה מלאה : דלת אחורית לא ננעלת

אייל67
10-05-16, 18:50
הי,

WJ. לאחרונה במקרה שמתי לב כי הדלת האחורית בג'יפ לא ננעלת יחד עם כל יתר הדלתות (מי יודע כמה זמן הופקר כך הג'יפ ותכולתו :eek:).
לחיצה על השלט מפעילה הנעילה המרכזית וכל יתר הדלתות ננעלות, מלבד האחורית והחלון שבה.
לא מזמן החלפתי פנס אחורי. כמובן שלא עשיתי שינוי כלשהו בצמת החשמל או המחבר, יחד עם זאת החלפתי פנס אירופי בפנס אמריקאי (ללא אור ערפל).

נראה לכם קשור?
ההבנה שלי בחשמל כמעט ואיננה קיימת, לכן משתדל לתאר העובדות במלואן (קשור, לא קשור ייעץ המבין ...).

רעיון אחר?
איך לנעול?

אייל

אייל67
10-05-16, 18:59
עכשיו חשבתי שאני יכול לנעול ידנית דרך פתח החירום שבצידה הפנימי של הדלת.
טוב לבינתיים. בטח לא פיתרון.

Saar
10-05-16, 21:12
תתחיל מלבדוק אם מגיע מתח למנעול בזמן לחיצה על השלט.
תראה האם הבעיה במנעול או בדרך אליו

Raccoon
15-05-16, 21:37
יכול להיות שזאת בכלל לא בעיית חשמל? אצלי יש בעייה דומה אבל כנראה נובע מגירוז. לפעמים הדלת האחורית כן נפתחת עם הנעילה המרכזית, בעיקר בימים חמים כשכל המתכות קצת מתרחבות...אצלך זה אף פעם זה לא עובד?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

אייל67
16-05-16, 21:08
הי,

מעת שהופיעה התקלה - אף פעם לא עובד.
בינתיים סגרתי ידנית מבפנים.
סער - בעת הנעילה עם השלט אני שומע "קליק" מאיזור הדלת האחורית - אני מניח שזה אומר שמגיע חשמל, לא?
אולי בסופ"ש אתפנה לפתוח דיפון הדלת ולבחון מנגנון הנעילה.
אעדכן בהמשך.
בינתיים התחדשתי ברביעיית צמיגי BF AT Ko2 שנראים מצוין ובמחיר טוב ... :rolleyes:

לביא
16-05-16, 21:35
קרה לי פעם ברכב סטיישן. גיד או שניים, בחוט החשמל שרץ בין הגג לדלת שנפתחה ונסגרה הרבה מאוד פעמים, נקרעו.
הלחמה שלהם פתרה את הבעיה.

אייל67
02-04-17, 11:50
רק לעדכן ולסגור הפרשה באופן מסודר:
אחרי זמן רב של תפעול ידני של מנגנון נעילת הדלת (בעזרת הידית הקטנה מהצד הפנימי של הדלת), התפניתי ופתחתי דיפון הדלת. התברר שמה שהתקלקל הוא מנוע הנעילה (האקטואטור) המפעיל את מנגנון הנעילה.
מצאתי אחד משומש בארץ במחיר לא משהו, אז הזמנתי באיביי, התקנתי ובא לציון גואל.
אגב, רכשתי חלופי, וכשמשחקים עם ידית הנעילה התחושה היא לא כמו המקורי של מופר ... :(
מצד שני, זול משמעותית מהמקורי, ואם יחזיק מעמד, לא נצטרך כלל לתפעל ביד ולא נרגיש התחושה ... :rolleyes:
אייל

-->