PDA

צפייה בגרסה מלאה : יונדאי טראקאן

Anonymous
05-11-05, 19:26
מה דעתכם על יונדאי טראקאן ? איך הוא בשטח לאחר מיגון והגבהה ? האם יש משהו אחר באותו סדר גודל של מחיר ?

שעיה כליף
06-11-05, 13:34
היה לחברים שלי
הם התאכזבו קשות ומכרו לאחר חצי שנה, הם היו יד ראשונה.

לדעתי הציפיות שלהם מהרכב היו לשטח ודי לחכימה ברמיזה :twisted:

הטראקאן יותר כביש משטח.

נמרוד
08-11-05, 11:01
מה דעתכם על יונדאי טראקאן ? איך הוא בשטח לאחר מיגון והגבהה ? האם יש משהו אחר באותו סדר גודל של מחיר ?

הטראקן בסדר גמור בקטגוריה שלו. הקטגוריה שלו כוללת את המיצובישי פאג'רו, אסוזו טרופר, ניסאן טראנו, טויוטה פראדו... באותם שנתונים, הטראקן בדרך כלל זול יותר, ככה שהיתרון הגדול שלו הוא בתמורה למחיר.

כל הקטגוריה הנ"ל, של רכב שטח דיזל בגודל מלא, עם סרן אחורי חי ומתלים נפרדים מקדימה, היא בעלת יכולת שטח דומה . את כולם אפשר להגביה קלות, לכולם אפשר וכדאי להגדיל צמיגים לקוטר 31 אינץ' ולפרופיל שטח, ואז הם כלי טיולים משפחתיים טובים ונוחים. לחלקם - מיצובישי פאג'רו וטויוטה פראדו - יש נעילת דיפרנציאל אחורית מקורית, וזה יתרון חשוב מאד בעבירות. בעיני זה שיקול קריטי, אבל בתכלע'ס זה לא מה שימנע ממך לטייל, בכלל. אם אתה רוצה מעבר לטיול גם לשחק במשחקי עבירות, ובאתר הזה זה חלק מהעניין עבור רוב הגולשים, אז הקטגוריה הזאת כולה והטראקן בפרט פחות מתאימים.

fuksi
10-11-05, 14:59
[quote=Anonymous]מה דעתכם על יונדאי טראקאן ? איך הוא בשטח לאחר מיגון והגבהה ? האם יש משהו אחר באותו סדר גודל של מחיר ?

לחלקם - מיצובישי פאג'רו וטויוטה פראדו - יש נעילת דיפרנציאל אחורית מקורית, וזה יתרון חשוב מאד בעבירות. בעיני זה שיקול קריטי, אבל בתכלע'ס זה לא מה שימנע ממך לטייל, בכלל.

בהפרש המחיר ניתן להתקין נעילה לטראקן ועדיין ישאר כסף לשיפורים.

fuksi
10-11-05, 15:03
שכחתי...
בנוסף יבואן יונדאי נותן שירות מצויין במסגרת האחריות ולא מתנער מלקוחות כמו יבואן טויוטה למשל...
אישית אני מכיר אחד שהחליף חצי רכב במסגרת האחריות והוא מעביד את הטראקן קשה מאוד מאוד....

Dolev
10-11-05, 16:57
היום יצא לי במסגרת האירוע של עמותת גיבורים קטנים לעשות סיבוב בטראקן.
אם אתה לא מגביה וממגן אותו אין על מה לדבר. הרכב נמוך מדי לדעתי ומקבל הרבה במכות בבטן ובזנב. אין מה להשוות לשאר הכבישטח לדוגמא פאג'רו טראנו פראדו וכו'. תגביה אותו כדי להגיע לרמה שלהם. תגביה אותם ותקבל רכב יותר טוב מטראקן מוגבה.

דרור ברלי
18-11-05, 12:08
הבעיות של הטראקאן הן בעיקר בשטח:
מאוד נמוך.
מהלך מתלים קצר מדי.
זוויות מרכב לא טובות.
והכי גרוע - מתלים על הפנים. חייבים להחליף קפיצים ובולמים לפני הכל.

חוץ מזה, בכביש הוא יופי של רכב. בנוי היטב, מרווח, ביצועים טובים. השירות של יונדאי בארץ מעולה והאחריות אמיתית, בלי קונצים וויכוחים.

gooja
18-11-05, 15:50
נמרוד כתב, שהטרקאן באותה לידה עם הראדו פאג'רו וכו'.
1. אני חשבתי, ועדיין חושב, שהם בלידה אחת מעל ה"עירוניים", ומעל הגאלופר-טראנו ודומיהם.
2. הדיסקו שלי לא יותר טוב מהפראדו (...), כלומר, הדיסקו לא מיועד לשטח ? נראה לי קצת לא בכיוון.
3. בשטח סופה ודיפנדר, וכל השאר לא לשטח ?

יכול להיות שעולם המושגים שלי עקום ?

gooja
18-11-05, 17:30
שישי בצהריים, העיניים עייפות והמקלדת כבדה.
לידה=ליגה
ראדו=פראדו
:wink:

נמרוד
21-11-05, 00:00
נמרוד כתב, שהטרקאן באותה לידה עם הראדו פאג'רו וכו'.
1. אני חשבתי, ועדיין חושב, שהם בלידה אחת מעל ה"עירוניים", ומעל הגאלופר-טראנו ודומיהם.
2. הדיסקו שלי לא יותר טוב מהפראדו (...), כלומר, הדיסקו לא מיועד לשטח ? נראה לי קצת לא בכיוון.
3. בשטח סופה ודיפנדר, וכל השאר לא לשטח ?

יכול להיות שעולם המושגים שלי עקום ?

סליחה, אתה מתייחס למה שאני כתבתי?
אני כתבתי על איזשהו מכלי הרכב האלו שהוא לא לשטח? ממש לא.

וכן, אני שם את גלופר באותה קטגוריה כמו הפראדו והפאג'רו הישן והטראנו והטרופר. כולם בגודל דומה, משקל דומה, מערכות מתלים דומות, מנועי דיזל דומים, גלגלים בגודל דומה ושאפשר להגדיל אותם חוקית לאותה מידה (31), יש יתרון לאלו שמגיעים אם נעילת דיפרנציאל מקורית, הזכרתי את זה. כולם בעלי נתונים גיאומטריים דומים (מרווחי גחון, זויות מרכב, מבנה הגחון. אני לא סתם אומר את זה, אני זוחל מתחת למכוניות ומודד עם מטר, ואת כולם בחנתי). יש כמובן הבדלים - בהספקי המנועים, בנוחות המתלים, ברמת הגימור והפאר - אבל יכולת השטח, בוודאי לאחר הגבהה וצמיגי 31, דומה, וזו היתה השאלה.

מה הקשר לדיסקברי?

-->