PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית צלבים מחול

storms
21-05-16, 15:07
יש טעם לקנות צלבים לציריות/ דרייבשאפט מחול?
יכול להוזיל? ייעצר במכס?
מישהו ניסה פעם?

shmil
21-05-16, 15:38
מה הבעייה בצלבים של ינוביץ?

ariel-ro
22-05-16, 00:08
הבעיה שאין לו במלאי של SPICER, וכשיהיה לו המחיר יהיה פי 2 מחו"ל...(מניסיון עם הזמנה מROCKAUTO)

six 4 life
22-05-16, 01:16
אם אתה רוצה ספייסר מקורי תוציא מקט של ספייסר לצלב הספציפי שאתה צריך ואתה יכול להזמין אותו מכל מקום בערך, כולל איביי.

storms
22-05-16, 06:36
אוקי אז אני מבין שאין בעיה מבחינת מכס ודברים כאלה נכון?...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

נמרוד
22-05-16, 09:39
איביי אכן מלא, ואין בעיות מיוחדות, אבל צריך למצוא את החנות עם דמי משלוח מינימליים. כשמביאים קיט של כל הצלבים זה משתלם - למשל:
http://www.ebay.com/itm/U-JOINT-DRIVESHAFT-REPLACEMENT-KIT-5-SPICER-SPL-U-JOINTS-JEEP-TJ-FRONT-REAR-/361489121459?hash=item542a6e40b3:g:HUwAA MXQrhdTRtOZ&vxp=mtr

לפני שאתה מזמין - תזהה בודאות את הצלבים שלך, מדוד את קוטר הכוסית עם קליפר.

החלק המעניין של הדיון הוא - עם פיית גרוז או בלי??

storms
22-05-16, 10:25
בסדר תודה
בציריות יש לי צלב 30 אני אחפש עם פיות גירוז

storms
22-05-16, 10:49
בסדר תודה
בציריות יש לי צלב 30 אני אחפש עם פיות גירוז

אגב כמה פיית גירוז אמור לייקר
ועד כמה זה חשוב?

נמרוד
22-05-16, 10:53
פיית גירוז לא יותר יקר... אולי להיפך. לא סתם כתבתי שזה נושא לדיון - אני מעדיף צלב אטום בלי פיית גירוז.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

six 4 life
22-05-16, 14:06
אטומים עמידים הרבה יותר ובהתאם המחיר, אבל אם כבר צלב עם פטמת גירוז אז רק כזה שפיטמת הגירוז שלו נמצאת בקאפה עצמה ולא בגוף הצלב. צלב עם פטמת גירוז בקאפה הוא צלב חזק משמעותית מצלב עם פיטמת גירוז בגוף.

ד ו ר ו ן
22-05-16, 18:05
פיית גירוז לא יותר יקר... אולי להיפך. לא סתם כתבתי שזה נושא לדיון - אני מעדיף צלב אטום בלי פיית גירוז.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
מנסיון אישי, צלבים עם פטמת גירוז החזיקו מעל חצי מליון קמ.
פעם בכמה זמן. ובטיפולים הם קיבלו לחיצת גריז וזהו.

ד ו ר ו ן
22-05-16, 18:07
אטומים עמידים הרבה יותר ובהתאם המחיר, אבל אם כבר צלב עם פטמת גירוז אז רק כזה שפיטמת הגירוז שלו נמצאת בקאפה עצמה ולא בגוף הצלב. צלב עם פטמת גירוז בקאפה הוא צלב חזק משמעותית מצלב עם פיטמת גירוז בגוף.
אם התעלות מגיעות לכל הפינות, כמה זה כבר יכול להיות משמעותי?

ofiredri
22-05-16, 19:10
יש הטוענים שעצם קיומה של פטמת הגירוז בגוף הצלב, מחליש את חוזק המכלול
ולכן אם אתה לא נוסע הרבה במים, אולי עדיף צלב אטום שלא מצריך גירוז

storms
24-05-16, 16:42
מישהו יכול לתת לי מקט או4 קישור
של צלב 30 ממ לצריות ודרייב שאפט

נמרוד
25-05-16, 13:34
צלב אטום חזק יותר אבל הדבר החשוב זה שאלא אם אתה פאנאט ממוצא ארי שמקפיד על גירוזים בעצמך הוא יחזיק הרבה, הרבה יותר זמן מצלב שדורש גירוז. בטח אם אתה מצפה מהילד במוסך שיגרז כמו שצריך, או בכלל, במהלך טיפולים שגרתיים.

hitoy
25-05-16, 14:38
יש פה דיון קצת בעייתי.
צלב ללא פטמת גרוז מרכזית הוא יותר חזק מצלב מקביל בגודל ובחומר, מצד שני דורש יותר תשומת לב בטיפולים תקופתיים.
ואז אפשר גם להכניס לדיון גם את הרכב, צלב שמורכב על היילקס כמו של דורון לא יעבוד קשה כמו צלב בגודל מקביל שמורכב על על הגימי של ערן.
לדעתי הכי טוב זה מה שארז כתב, צלב עם פטמות לכל כאפה. ה"בעיה" שבדרך כלל זה צלבים יקרים מכרומולי ולא זמינים פה בארץ.
אני נוסע עם צלבים בעלי פטמת גירוז מרכזית בדרייב שאפטים(יוחלפו בעתיד). ובציריות הרכבתי צלביי כרומולי מלאים עם פטמות בכאפות.

six 4 life
25-05-16, 15:00
לפני 7 שנים היתה לי הזדמנות לשים את היד על זוג צלבים עם פיטמת גירוז בקאפה ו"גומיות אבק" מאוקולון קשיח, במקור הם הולכים למרצדס כלשהי (אין לי מושג איזו). הצלבים האלו נמצאים על הדרייבשאפט האחורי של הסיקס שלי כבר 7 שנים ועדין לא מראים סימני חופש או בלאי.
מבחינת קילומטרז' הם לא עשו יותר מכמה עשרות אלפים, אבל 95% מהקילומטרים בתנאים קשים - או סלעים, או דיונות. מיותר לציין שאף אחד מהם לא נשבר גם בשיא העומס.

מצד ימין הצלב המדובר עם פיטמת גירוז בקאפה (לא מופיעה בתמונה), מצד שמאל צלב עם פטמת גירוז במרכזו
108399

מעבר למה שרואים בתמונה ולא צילמתי בזמנו - קוטר ראש הצלב שנכנס אל תוך הקאפה בצלב הנוכחי גדול יותר מהצלב שלידו, כלומר גוף הצלב עבה יותר והסיכות דקות יותר ורבות יותר.

ברגע שיש מידה של צלב אפשר למצוא ברשת את כל האופציות ללא קשר לרכב או למק"ט. אישית יש לי רק מילים טובות על הצלבים האלו בתור אחד ששבר צלב או שניים לפניהם ובמקרים פחות גרועים פשוט נדרשה החלפה תכופה של צלבים בגלל חופש בדרייבשאפט האחורי.

ד ו ר ו ן
25-05-16, 19:02
צלב אטום חזק יותר אבל הדבר החשוב זה שאלא אם אתה פאנאט ממוצא ארי שמקפיד על גירוזים בעצמך הוא יחזיק הרבה, הרבה יותר זמן מצלב שדורש גירוז. בטח אם אתה מצפה מהילד במוסך שיגרז כמו שצריך, או בכלל, במהלך טיפולים שגרתיים.
הגזמת בגדול.
מי סומך על הילד במוסך?

אני נותן לחיצה, אחת-שתיים לא יותר כי לא צריך יותר.
משקיעים כ״כ הרבה ברכבים ואין לך קשב למעט גריז פעם בכמה אלפי קמ?

נשאל לגבי צלב לדנה 30, מידה שמראש היא לא כזו חזקה.
ואם כמו בצילום. הצלב המתגרז מרכזית גדול יותר, אז גם טיעון החוזק פחות תופס.

אצלי המגורז הוא נתון מראש, לא בחירה. אז עד הרגע לא השקעתי בזה מחשבה.

וגם בעבר החקלאי שלי, צלבים תמיד היו מגורזים. מנק מרכזית.

בואו נשאל את זה מכיוון אחר,
כמה שברו כאן צלבים. כאלו. מתגרזים או לא.
וכמה מחזיקים מעמד צלבים אטומים.

-->