PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהוא מכיר מכון/מכונאי מקצועי במרכז לבדיקת לנדקרוזר שנת 2004 ?

alon-g
23-05-16, 17:37
מכוני בדיקה רגילים מכסת"חים את כל הבדיקה וגם לא נותנים תמונת מצב מובנת לגבי הרכב.
מישהוא מכיר מקום עם המלצות ?

תודה

erezgur
23-05-16, 19:56
למה לא לפנות למוסך מורשה טוב, שיבצע בדיקה ויתן לך הצעת מחיר לתיקון על הליקויים שיגלה?
הצעת מחיר כזו תעזור מאד לסגירת מחיר נח מול המוכר....

alon-g
23-05-16, 22:39
למה לא לפנות למוסך מורשה טוב, שיבצע בדיקה ויתן לך הצעת מחיר לתיקון על הליקויים שיגלה?
הצעת מחיר כזו תעזור מאד לסגירת מחיר נח מול המוכר....

מוסכים מורשים לא עושים בדיקות לפני קנייה

six 4 life
24-05-16, 10:38
מוסך קאר-זון ביהוד מכיר את הכלים האלו טוב מאוד ויוכל לתת לך מענה.

erezgur
24-05-16, 11:38
מוסכים מורשים לא עושים בדיקות לפני קנייה

אם אתה מתכוון ל"בדיקות לפני קניה" נוסח מכוני הבדיקה - ניחא...

אבל כל מוסך טוב, שירצה שגם אח"כ תמשיך להגיע אליו לטיפולים ברכב, יכול לעזור לך בבדיקת הרכב ללא אחריות על הבדיקה. באישור בעל הרכב הוא יכול לבדוק גם את היסטוריית הטיפולים (אם בוצעו במוסך מורשה של היבואן), לתת לך הערכה אמיתית של הנקודות החשובות (ולא רק לסמן "לא תקין" בגלל "הזעה", "רעשים" ועוד דברים דומים שתקבל במכון בדיקה מבלי לדעת באמת האם זהו הרכב שתרצה לרכוש או לא).

גם לא יתנו אחריות על הבדיקה (לא שהאחריות שנותנים במכון בדיקה באמת מעשית יותר מדי), כנראה לכן הם ציינו שהם לא עושים בדיקות לפני קנייה - חשוב כיצד אתה מציג את הדברים כאשר אתה פונה למוסך.

yoni_0000
24-05-16, 13:04

+1.

ishc
24-05-16, 16:13

אליו לא הייתי טורח להתקרב.
הבעלים של המוסך שאני מטפל בו מחזיק לנד קרוזר 99 (אם אני זוכר נכון), לא יודע אם הוא מבצע בדיקות כאלוץ

משמשון
24-05-16, 17:56
054-4344579, גיריס - מוסך קרוזר.
מומלץ!

נמרוד
24-05-16, 18:24
+1 לג'ריס רק לציין שהוא בחיפה.

alon-g
25-05-16, 17:23
אליו לא הייתי טורח להתקרב.
הבעלים של המוסך שאני מטפל בו מחזיק לנד קרוזר 99 (אם אני זוכר נכון), לא יודע אם הוא מבצע בדיקות כאלוץ

מה הסיבה שלא היית מתקרב למוסך הזה ?

- - - Updated - - -

+1 לג'ריס רק לציין שהוא בחיפה.

חיפה ממש רחוק, המלצות למוסכים באיזור המרכז

ishc
25-05-16, 17:37
לא כלקוח אבל בזמן שחיפשתי רכב ניגשתי לראות רכב שפורסם ע"י המוסך. בטלפון הוא הציג תמונה אחת וכשהגעתי התגלתה תמונה אחרת לגמרי. זה לא היה ברמה של קצת ליפות את המצב אלא ממש כאילו ודובר על שני רכבים שונים. הרכב שראיתי היה מלא בקומבינות מפה ועד הודעה חדשה (רכב שמטופל בקאר-זון).
כמו שרשמתי לך, המוסך שאני מטפל בו לא מתיימר להיות מומחה ברכבי שטח אבל הבעלים הבעלים של פראדו ועוד כמה רכבי שטח. אם כפר סבא טוב לך, צור איתו קשר, מוסך צמד.

alon-g
25-05-16, 17:58
לא כלקוח אבל בזמן שחיפשתי רכב ניגשתי לראות רכב שפורסם ע"י המוסך. בטלפון הוא הציג תמונה אחת וכשהגעתי התגלתה תמונה אחרת לגמרי. זה לא היה ברמה של קצת ליפות את המצב אלא ממש כאילו ודובר על שני רכבים שונים. הרכב שראיתי היה מלא בקומבינות מפה ועד הודעה חדשה (רכב שמטופל בקאר-זון).
כמו שרשמתי לך, המוסך שאני מטפל בו לא מתיימר להיות מומחה ברכבי שטח אבל הבעלים הבעלים של פראדו ועוד כמה רכבי שטח. אם כפר סבא טוב לך, צור איתו קשר, מוסך צמד.

אתה בטוח שהוא נותן חוות דעת לפני קנייה ?
כרגע יש לי התלבטות בין הלנדקרוזר שציינתי למעלה לבין פג'רו 2007 דיזל.
לגבי פג'רואים יש מוסך מומלץ ?

מישהוא שמע על "שמאי על גלגלים"-

http://www.car-test.co.il/

-->