PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת חלון קדמי - דיפנדר

Gilad
02-06-16, 22:34
אחרי שאבן ממשאית פוצצה לי את החלון (שני כוכבים קטנים מתחת לוישר בצד הנהג) אין ברירה אלא להחליף את החלון, רצוי לפני שיתפתח לכדי סדק משמעותי.

בדקתי עלות חלון חדש במזרח - חשכו אוזניי (משהו כמו 3000 שח או משהו בסגנון)

בהתחשב בביטוח שמשות, יש הגיון להתעקש על מקורי או להשקיע במקורי? מישהו יודע מה החליפי שמספק הביטוח?

מה לגבי אטם החלון - האם יש להחליפו עם החלפת הזכוכית או שהוא יכול לשמש פעם נוספת? אני מניח שאם יש צורך בהחלפה אני אעדיף לרכוש אחד מקורי ולמנוע נזילות עתידיות עד כמה שאפשר - נשמע הגיוני?

ולסיום - יש מקום מומלץ לביצוע ההחלפה?

בקיצור, כל טיפ יתקבל בשמחה

תודה
גלעד

torchak
02-06-16, 22:40
היי גלעד, לא מזמן הייתי באותו סרט.
אם כמה שאני אוהב את האוטו, זכוכית וגומי חליפי לא יעשו בעיני הבדל גדול.
אני פניתי לביטוח שמשות והם הרכיבו מה שהיה. האמת, חלון יותר טוב מהקודם, יש בו איזשהו גיוון נגד השמש. האטם חלון הוא סטנרטי. בעיקרון, אין בעיה להשתמש בו שוב במידה והוא לא יבש. הם חותכים את זה לפי מידת החלון ואין בו שום דבר מיוחד.
בקיצור, הלכתי לזגג, הסתכל, הזמין שימשה, התקשר אלי שאחזור אחרי כמה שעות, הרכיב את החלון ב5 דקות ונגמר הסיפור.
לדעתי, אין מה להתעקש על מקורי.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

yoni_0000
02-06-16, 23:37
במידה ותפעיל ביטוח:
- תצטרך להסתפק במקום שחברת הביטוח עובדת איתו.
- תשכח משמשה מקורית.
- בקשר לגומי- צריך לבדוק אם הוא מכוסה תחת הביטוח. אם לא תצטרך לשלם עליו בנוסף. כאן יכול להיות ששווה לך להביא גומי מקורי, כי מה שהמתקינים עושים זה לחתוך 2 מטר מהגליל שלהם ולחייב אותך ב200 שח...
על אף כל אלה, בכל זאת הייתי מפעיל את הביטוח.

gp1
03-06-16, 07:09
לגבי הגומי , השאלה היא : בן כמה הרכב ? הגומי לא מכוסה בביטוח . ועדיף להביא גומי איתך כי אם הם יספקו אותו, הם יחייבו אותך במחיר זהב.

torchak
03-06-16, 07:31
הגומי אכן לא מכוסה. אני רציתי להביא גומי מקורי כי היה נראה לי שרוצים עליו מחיר גבוה מדי. בדקתי במזרח וכמובן שהמקורי היה אפילו יקר יותר...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

gp1
03-06-16, 08:22
אל תשלה את עצמך . מתקין השמשה ישים לך גומי לא מקורי . וזה ברוב הסיכויים לא יהיה מהמזרח או מג'קי. .. ד.א המזרח מייבאים בנוסף לחלפים מקורייים גם חלפים לא מקוריים , תחליפיים או איך שלא תרצה או תרצה לקרוא לזה.

קוניסטון
03-06-16, 09:12
נדמה לי שיש לך פומה...אז לא בטוח אם שונה מישן 1997
החלפתי לתחליפי עם הגומייה המקורית אצל א.ב זגגות בטבריה עילית (פשוט מקצוען)....
במראה ובצבע...לא מפריע...למחפשי שלמות..המותג המוטבע שונה משאר החלונות...אבל זה גיפ וגם בפרטי מוחלפים מאבנים סוררות ולא "עדות" לתאונה
למרות שההחלפה מאד פשוטה.. אבל הבנתי ממביני עניין שחשוב מי שעושה זאת.... שמעתי סיפורים שהורכב הפוך

nirs
03-06-16, 16:26
אם הגומי שלם ותקין לא רואה מניעה בשימוש חוזר.
בדקת מפירוק (אצל אלי שחר כדוגמא)?

amirsegal
18-08-16, 12:12
שמשה מקורית או לא - לא משנה לדעתי
גומיה חובה להחליף אפילו אם היא תינוקת בת שנה
תמיד נוצרים מיקרו סדקים שאינם נראים בעין אך מורגשים עם תחילת הגשמים
כל זאת מנסיון אישי

אבנר ברוך
19-08-16, 21:32
בני זגגות רכב באזור התעשיה של רעננה -
0577261336

gali