PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסכים בב"ש

אלון25
08-11-05, 11:54
שלום לכל החברים
רכשתי ויטרה 98 ארוכה (חלום ילדות).
יש מגוני גחון + מכל דלק כל השאר סטנדרטי.
מישהו מכיר מוסך שיפורים באזור באר שבע אמין וזול?

תודה אלון

יוחאי
08-11-05, 12:25
תשמע... תראה... תשמע... תראה...
אמין ..אין ולא יהיה ...
זול..כן באמת זול אבל השאלה היא האיכות של העבודה
הכל תלוי בזריקת זין של המוסך ולא מצאתי אחד בב"ש שלא זורק והרבה...
אמין.. זה רק אתה יודע שאתה תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר
ובטח שיותר זול
רוצה אמין לך לסוכנות סוזוקי אחרי הביג אמינים אבל יקרים

אלעד ל.
08-11-05, 19:19
אני לא יכול להגיד מנסיון ארוך טווח אבל ממה ששמעתי ממס' אנשים ומביקור אחד עד כה , מוסך אמנון בב"ש ( באזור התעשיה הקטן בדרך לעומר - ליד הצ'יקה ) מקצועי למדי , אדיב מאוד , אמנון עצמו מסתמן כדיאגנוזיסט רציני וקיבלתי הנחה של 15% לסטודנטים ..

yoav
10-11-05, 17:42
או קיי- אני אשתדל להיות עדין, שלא נקבל פה תביעת דיבה... המוסך של אמנון באמת נחמדים, אדיבים, יש הנחה לסטודנטים וכו' וכו'- אבל אף אחד מהנ"ל זה לא סיבה טובה לטפל שם באוטו. גם לא זה שכתוב להם בשלט ש"ג'יפים זה השטח שלנו".
ולא סתם כי אני מאלו שאוהבים להטיח רפש- ממש לא(אפילו ההיפך)- אבל יצאתי משם עם נזקים, ולא מהסוג של " מה לעשות- לפעמים טועים", כי זה כולל דברים שכשקצת קראתי אח"כ הבנתי שאף מוסכניק רציני לא היה גורם, וכן כישלון באיתור תקלות בסיסיות . הם מוסך מכונאות כללית- וכשמם כן הם- לא מתמחים בשום דבר שקשור לסוזוקים (לי יש סמוראי).
תיכף יקפצו כל המסנגרים ויבקשו שאתמוך את דבריי בדוגמאות: עד עכשיו אני נוסע האוטו עם צלב גמור (לא מורכב- אלא בקופסא ליד הנהג. האוטו הרעיש ורעד- עלה על הליפט אצל אמנון ועבר דיאגנוזה מפורטת, נסיעת מבחן ומה לא- ובסוף אמרו לי " סל לשלום- טייל בביטחה, יהיה בסדר...". 200 מטר משם- מוסך המרכזי של סוזוקי. ידעתי שמאוד יקר שם- אבל מאחר שלא אהבתי שת העובדה ש"לא מצאו כלום" אצל אמנון- נכנסתי גם לשם. חצי שעה אחרי זה אני עם צלה חדש, וזה הגמור- באמת על סף שבירה- מונח אצלי באוטו- אתה מוזמן לראות. ואם הייתי באמת נוסע ככה לטייל?....
דוגמא 2: מנורת 4X4 לא דלקה. שאלתי למה? אמרו לי - "בוא נפרק טרנספר ונראה....כמה יעלה? הרבה..." ויתרתי והלכתי לנסות להבין לבד... הנה הקישור: ( עלה מעט, לא פתחתי טרנספר ואני מבין קטן מאוד במכונאות- בלשון המעטה..)
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=6858&start=20
אגב שסיפרתי להם שזה התיקון שעשיתי לבד, אמרו לי שזה לא טוב כי אולי ה 4X4 לא משתלב במלואו (ציטוט!) והמנורה שתיקנתי רק מטעה אותי וכן צריך לפתוח טרנספר.... נו באמת :?

לסיכום- מוסך סוזוקי (לצי) המרכזי מול מרכז ביג- קצת יקר- אבל לפחות מבינים מה הם עושים, הם דווקא אמינים והוגנים וניתן לקבל הצעת מחיר אחראית לפני כל נגיעה באוטו.

leprecon
10-11-05, 18:14
איזה צרוף מקרים מוזר. דווקא היום הייתי בפעם הראשונה במוסך עם הסמוראי ודווקא היום הייתי
במוסך של אמנון - ואתם יודעים מה? לטעמי הייתי מוריד גם את סעיף הנחמדות.

ביקשתי יפה שיפתרו לי בעיה קטנה שלא הצלחתי להיפטר ממנה לבד - בתשלום כמובן ולא בהתנדבות, וקיבלתי מענה ממש לא אדיב ולא נחמד.
בכל מקרה, לגבי המוסך ליד ביג, שם דווקא כן נתקלתי ביחס אדיב ורצון לעזור. לגבי המחירים אני לא יכול ממש להגיד כי לא עשיתי שם טיפול ממש...

בקיצור, לחיים הכט יש עוד הרבה עבודה... ו... אם אתה מוצא בסוף מוסכניק טוב בב"ש, שלח לי ה"פ מיד. :wink:
ארז.

אלון25
10-11-05, 22:52
תודה לכולם

היה לי פעם סמוראי אחרי טיפול קצר ונסיעה של 2 ק"מ
גליתי אך זה לעצור ב100 קמ"ש בלי שמן ברקס . :shock:
אחרי הרבה צעקות הסכימו להגיד שאני לא אשם והמכונאי
לא סגר את אחד הצינורות טוב .
אז אני לא היתי ממליץ לבצע טיפול במוסך הנ"ל.

מישהוא יודע היכן מבצעים שיפורים חוץ מליבוביץ(אספיר)?

תודה אלון

נמרוד
10-11-05, 23:04
שיפורים, כמו גם טיפולים.... כנראה שהכי כדאי לעשות לבד, אפילו אם אתה גר בבאר שבע :?

אלון25
10-11-05, 23:13
אין לי את הידע בבנית שיפורים

יש מישהוא מאזור ב"ש שיכול לתת טיפים לויטרה ???

נמרוד
10-11-05, 23:29
אין לי את הידע בבנית שיפורים

יש מישהוא מאזור ב"ש שיכול לתת טיפים לויטרה ???

איזה שיפורים? ברוך הבא לג'יפולוג, אני רואה שהצטרפת אתמול. תכתוב בצורה ברורה מה מעניין אותך ומה אתה מחפש ואתה תופתע מכמות הידע שנמצאת בפורומים האלו ומהכמות והרמה של האנשים שיעזרו לך למצוא אותו. במיוחד בפורום סוזוקי.

אלון25
11-11-05, 00:00
יש מגוני גחון + מכל דלק כל השאר סטנדרטי.
שבוע שעבר היתי בטיול באזור מצפה רמון והויטרה שלי לא ממש עמדה בקצב
אני לא נהג מקצועי זה בטוח .
אבל מדרגה הכי קטנה ניכנסה לי בלב.
אני לא יודע הבולמים מקוריים , תקינים .
עלייה אחת היתה קשה בשבילי לא לרכב החליפו אותי בנהיגה ועלתה כמו גדולה.
אני חושב לגובה קראתי המון בפורום לגביי ספיסרים בולמים וכו ....
לבד אין סיכוי שאני ידע מה הדבר הנכון לעשות או לבצע.

אלון

המהנדס
11-11-05, 08:26
לבד אין סיכוי שאני ידע מה הדבר הנכון לעשות או לבצע.

יש פה הרבה חברים שאמרו אותו דבר לפני שנה והיום הם משפרים ומתקנים לבד.
תשתמש בפונקציית החיפוש באתר, קרא את הכתבות באתר וכנס גם לפורום סוזוקי ב JEEPTRIP שם יש לובי חזק של וויטארות.

בהצלחה.

שעיה כליף
11-11-05, 09:11
אם משהו היה אומר לי כשקניתי את הסמוראי
שאני אפרק קלאצ' ?!
הייתי סוגר אותו במוסד.

-->