PDA

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי בגראנד ויטארה 2011 - שאלות (כותרת נערכה)

oferi
07-06-16, 22:31
אהלן חברים
התחדשנו בשמחה בגרנד ויטארה 2011 במקום רכב העבודה שלי שנגנב .
כבר התעניינתי פה על מוטות גגון וקיבלתי מענה מהיר - תודה .
אשמח לעזרתכם בשאלות הבאות -
הרכב הוא שנת 2011 שמשום מה מגיע עם דלת אחורית ללא גלגל ספייר ( מבאס ...)
הבעלים הקודמים רכש גלגל נוסף והניח אותו בתא המטען ללא קשירות או מיתקון - אני צריך את המקום
האם מישהו החליף דלת אחורית וטמבון ? עלויות ? מה לגבי המפתח החכם והלחצנים על הידיות - האם יש השפעה על ההחלפה ?
האלטרנטיבה השניה היא עיגון על הגגון - מה דעתכם ?
אשמח להמלצה על מתקין ווי גרירה אמין ומהיר במחירים שפויים ( אזור המרכז - אני משפיים )
מה הסיפור עם המערכת שמע ( המביכה לגמרי ...) ברכב ? זה מה שהיצרן נותן ? אשמח להמלצה על מערכת מולטימדיה במחיר שפוי ומתקין אמין
תודה
סליחה על החפירה , בטח יהיו עוד הרבה שאלות ... כמו שכתבתי - עדיין טרי בעסק

erezgur
08-06-16, 08:25
תתחדש!

רק הערה טכנית קצרה - רצןי ואולי גם חובה לפי חוקי הפורום - לתת שם משמעותית לשרשור שאתה פותח.
שם שיאפשר לקוראים שמרפפיחם מדי פעם בהודעות להבין על מה מדובר בשרשור וכך אולי מי שיוכל לסייע יפתח את ההודעה שלך ויוכל לעזור. כותרות כמו "שאלה", "בקשת עזרה", "טרי" - יכולות להתאים להרבה שרשורים ואינן חושפות במה מדובר.

אם היית נותן כותרת כמו "היכן מאחסנים גלגל רסרבי בגרנד ויטרה 2011" - כנראה היית מקבל מספר תשובות איכותיות ומהירות. זו הסיבה שלדעתי כדאי להפריד את ההודעה שלך למספר הודעות ענייניות, אחת לכל נושא (למרות שיש כאן לא מעט דוגמאות אחרות של ריכוז נושאים שונים בשרשור אחד).

בכל מקרה - תהנה מהרכב ותמשיך לשתף חוויות והתרשמות מהרכישה החדשה.

ארז גור

eyalzo
08-06-16, 20:49
אצלי 2009 אז אין לי הרבה מה לתרום. אבל לגבי השמע - החלפתי מיד בהתחלה למערכת חכמה double din. התגלית הנחמדה היתה שמלפנים יש מקום לטוויטרים שפשוט לא מותקנים (למה לתת בחינם? האוטו עלה רק 185 אלף). אז תמורת 50 שקלים שמתי טוייטרים בסיסיים והצליל העמום הפך לנעים לשמיעה. בעיקר שיפר את תחום הדיבור (ווקאלי). מבחינת מוסיקה נטו המצב לא משהו עדיין.

-->