PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתעניין בקניית DISCOVERY 3 2005-2007

tayrie
24-07-16, 02:15
שלום,

קראתי את כל השרשורים בנושא.

1. לא הצלחתי להגיע לתשובה לשאלה למה לצפות מעלויות אחזקה , אשמח לקבל אומדן (ודוגמאות של עלויות לא במוסך המחברה) ממי שמחזיק ברכב כמה שנים.
2. עד כמה חלקים חליפיים זמינים בארץ, ואיך המחירים יחסית לאחרים?
3. מה בודקים ברכב כזה שעשה 170-220k ק"מ?

בנוסף , אשמח להבהרה לגבי הדגמים השונים בשנים הללו - במה הם שונים מבחינת אבזור? (S, SE , SE2, HSE3?? )
קראתי באחד השרשורים שהדגם המפואר ביותר מגיע ללא נעילה אחורית (?) , ואני חשבתי שהם מצוידים במערכת TC שמדמה נעילה...

תודה מראש לעונים

חיים.

Gershon
24-07-16, 06:16
שלום,

קראתי את כל השרשורים בנושא.

1. לא הצלחתי להגיע לתשובה לשאלה למה לצפות מעלויות אחזקה , אשמח לקבל אומדן (ודוגמאות של עלויות לא במוסך המחברה) ממי שמחזיק ברכב כמה שנים.
2. עד כמה חלקים חליפיים זמינים בארץ, ואיך המחירים יחסית לאחרים?
3. מה בודקים ברכב כזה שעשה 170-220k ק"מ?

בנוסף , אשמח להבהרה לגבי הדגמים השונים בשנים הללו - במה הם שונים מבחינת אבזור? (S, SE , SE2, HSE3?? )
קראתי באחד השרשורים שהדגם המפואר ביותר מגיע ללא נעילה אחורית (?) , ואני חשבתי שהם מצוידים במערכת TC שמדמה נעילה...

תודה מראש לעונים

חיים.

צור איתי קשר

נמרוד - מערד
24-07-16, 12:08
את מה שאתה תגיד לחבר בנייד לא נדע, וגם כל מי שירצה ללמוד על הרכב הזה, תן כמה מילים שנלמד על הרכב.
נמרוד

Gershon
24-07-16, 13:00
את מה שאתה תגיד לחבר בנייד לא נדע, וגם כל מי שירצה ללמוד על הרכב הזה, תן כמה מילים שנלמד על הרכב.
נמרוד

כתבתי ולא מעט-תיראה את המודעות שלי
אולי-אבל.....אולי 2009
2005-2007 לא הייתי מתקרב בכלל.....למרות שאותו רכב

ענבר
28-07-16, 11:52

למיטב הבנתי, דוקא בדגם HSE יש נעילה אחורית כחלק מחבילת Heavy Duty.
אבל לא כל HSE באופן אוטומטי קיבל את החבילה. צריך לבדוק כל מקרה לגופו לפי VIN, צמיג ספייר בגודל מלא, חיווי במסך וכמובן לזחול מתחת לרכב ולוודא הימצאות הנעילה ליד הדיפרנציאל האחורי.

tayrie
30-07-16, 10:17
למיטב הבנתי, דוקא בדגם HSE יש נעילה אחורית כחלק מחבילת Heavy Duty.
אבל לא כל HSE באופן אוטומטי קיבל את החבילה. צריך לבדוק כל מקרה לגופו לפי VIN, צמיג ספייר בגודל מלא, חיווי במסך וכמובן לזחול מתחת לרכב ולוודא הימצאות הנעילה ליד הדיפרנציאל האחורי.

תודה,

תוכל לפרט מה בדיוק אני אמור לראות ליד הדיפרציאל האחורי?

עכשיו שציינת חבילת HD אני קצת יותר מבולבל , מה החבילה הזאת כוללת? חשבתי שנעילה היא חלק ממערכת הTrain Response(?)

איך בודקים VIN?

-->