PDA

צפייה בגרסה מלאה : ספייסרים לדיסקו 1

דינוס
30-07-16, 19:01
שלום רב.
מתחיל כניראה את חיי בתור גיפאי, נפלה לי הזדמנות ״לקנות״ מאחי דיסקו 1 שנת 97" דיזל 2 דל׳, הרכב תמיד היה מטופל באהבה, ללא שיפורים כלל, הרכב כרגע במצב טוב לכן אני רוצה להשקיעה קצת בשיפורים.
חיפשתי די הרבה אבל לא מצאתי הרבה מידע בנושא ״הגבהות״ (לדיסקברי) או הרחבות, לפי מה שהבנתם מה שאני רוצה לעשות זה להגביה ולהרחיב את הגלגלים.
1. נושא ההגבהות פחות או יותר הבנתי שיש הגבהות קפיצים בולמים לפי איכות וכו׳ ויש את הספייסרים הללו העם כדאי מה ההשלכות/סכנות? כמה עולה? כמה אפשר להגביה? איך הדיסק יקבל את זה? חשוב לציין שיש לי תקציב מוגבל (חייל חובה) לכן אני לא מתכוון ללכת על האופציה של לקנות קיט חדש של הגבהות אולי יד 2 במחיר זול
2. הרחבת הגלגלים לא מצאתי הרבה מידע אולי פספסתי משהו בעקרון לדעתי זה ממש יפה וקרבי שהגלגלים בולטים טיפה מקו השילדה באיזה 1 וחצי ס׳מ חשבתי על ספייסרים להרחבה עם זה לא יזיק אין לי בעיה שזה לא יועיל ויתאים לדיסק 1 האם יש ג'נט רחב מתאים לדיסקו כמו של סופה/סיקס?
האם זה המקום לשאול על השאלות האלה ? כניראה אני הולך להיות פעיל בפורום הזה? אז תכוונו אותי. לצערי אין לי מישהו שיכול להסביר לי בנושא.[emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saar
30-07-16, 22:14
כמתחיל עם דיסקו לא הייתי רץ להרכיב ספייסרים לגובה/רוחב.
הדיסקו עביר למדי גם בלעדיהם והם רק יכולים ליצור בעיות בטסטים.

איל מ
31-07-16, 16:24
בנוסף,
הגבהה בדיסקו נעשית ע"י סט בולמים וקפיצים. זול זה לא, ומשומש כנראה שלא תמצא (וגם אם כן,בטח יהיה גמור).
אם לא אכפת לך לפגוע במהלך מתלה של הרכב (ובעצם בעבירות שלו בהרבה מקרים) וכל מה שמשנה לך זה הפוזה, אתה יכול לקנות ספייסרים לקפיצים. ספייסרים להרחבה לעומת זאת יגרמו לבלאי מואץ בכל אזור מיסב הגלגל ויד הסרן(כנ"ל ג'אנטים עם אופסט).
(כמובן, שכל הגבהה/הרחבה מסבכת אותך בטסט).
כמו שהמליצו לך קודם
הדיסקו עם עבירות מצוינת גם כך. אם אתה מסוגל להתגבר על הצורך בשופוני, תמתין.

-->