Close
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 29 מתוך 29
    חבר רשום ד ו ר ו ן's Avatar

ברירת מחדל סגירת כביש 10 בחנוכה 2022

ציטוט נכתב במקור על ידי דרור ברלי צפיה בהודעה
    אין העיקריים של הכביש הזה הם המטיילים והצבא, אבל זה לא נכון שאין תושבי קבע של המועצה לאורך כל הכביש בין בה"ד 1/ג'בל-כוס ועד להר-חריף - יש ויש. כל החוות והכרמים וחוות האלפקות ו"סוכה במדבר" וכו' וכו'. מה איתם? גם להם אסור לנסוע עליו? איך יגיעו לעבודה?... איך יחזרו הביתה?... גם ללקוחות שלהם אסור להגיע אליהם?...
    .
    חוות האלפקות במצפה לדעתי.
    והשילוט שראינו לפני שבוע היה אחרי החווה האחרונה.
    ההנאה שבאיטיות..

"The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

חבר רשום איל מ's Avatar

ברירת מחדל תגובה: סגירת כביש 10 בחנוכה 2022

דרור, עם כל הכבוד, ההודעה הקודמת שלך היא הסתה לונדליזם.
    אחר כך כשימחקו לך, אל תבכה על סתימת פיות.

חבר רשום shmulikbg's Avatar

אני מבין מחבר שנאלץ לבטל טיול מתוכנן לכרכום, שיצאה הודעה של צה"ל היום שהוא סוגר את כביש 171...לא המועצה.

מנהל פורום asafk's Avatar

מה הקשר בין הצבא לכביש 171?

אסף.
    "scars are tattoos with better stories"
    אין תכנית. חיים. נקודה.
    הקמפר - VW TYPE 2 1978 | הטנדר - היילקס 2008

חבר רשום assafy's Avatar

צה"ל לא יכול לסגור את 171, הוא כן שולט על פתיחת כביש 10 ומתרץ את אי הפתיחה בזה שציר היציאה ממנו דרך 171 סגור (בגלל החלטת ראש המועצה).

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

ציטוט נכתב במקור על ידי איל מ צפיה בהודעה
    דרור, עם כל הכבוד, ההודעה הקודמת שלך היא הסתה לונדליזם.
    אחר כך כשימחקו לך, אל תבכה על סתימת פיות.
    למה בדיוק?
    אם אסור לנסוע על הכביש, אבל לא אסור לנסוע בשטח - וזה בתכל'ס שביל. הוא לא מדרכה. לא ראיתי שם שלט שאוסר לנסוע על השביל הזה...
    אחרי שיסעו עליו הרבה, הוא מין הסתם ייהרס. וזה לא נגד הצבא חלילה, אבל מאבקי הכוח של הפוליטיקאים הקטנים האלה לא מותירים לך ברירה וזו אחת הדרכים להעביר את המסר.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

ציטוט נכתב במקור על ידי shmulikbg צפיה בהודעה
    אני מבין מחבר שנאלץ לבטל טיול מתוכנן לכרכום, שיצאה הודעה של צה"ל היום שהוא סוגר את כביש 171...לא המועצה.
    שמוליק. הבנת הנקרא. הצבא לא סוגר את הכביש רק מזכיר שהוא סגור.

אסף.
    אין תכנית. חיים. נקודה.

אני אכתוב מאוד באיפוק את דעתי לגבי מה שקורה באזור וצה"ל. אני רואה את החופש המוחלט שיש לבדואים לעשות בשטח הזה ככל העולה על רוחם. לגדל חממות סמים, לנהוג בשטח כבשלהם ולגרש מטיילים באיומים.
    כשאני הייתי צוער - צה"ל היה נוכח בשטח הזה והבדואים לא. היום - העדויות בשטח מראות שיש מי שמילא את הואקום שכנראה הצבא משאיר. אני מרשה לעצמי לשער שאם צוערים היו מנווטים ומתרגלים בשטח הזה הבדואים לא היו מתנהגים כבעלי השטח. זה שטח אש של בה"ד 1 - שטח שניתן למפקד בה"ד 1 ולנו המטיילים אסור להסתובב בו בימי השבוע כי זה שטח אש. לכן בעיני מפקד בית הספר לקצינים אחראי באופן אישי להפקרות שיש בשטח שהוא מופקד עליו אבל בפועל משאיר אותו 'ללא מדינה וללא אלוהים'.

ואני כן רואה את הקשר הישיר לסגירת כביש 171 - הסגירה תרחיק את מעט המטיילים מהשטח הזה, ובתוספת לעובדה שבית הספר לקצינים מפקיר לחלוטין את שטחי האש שלו הגובלים בכביש לחקלאות סמים - התוצאה תהיה קשה עוד יותר ממה שקורה היום בגזרה הזו.

הרמטכ"ל המיועד, כשהיה המפקד שלי - אלוף פיקוד הדרום - הדגיש שבעיניו פתיחת כביש 10 למטיילים חשובה כדי לתת לאזרחי המדינה חופש תנועה ולהראות ריבונות. בזמנו הכביש נפתח יותר ויותר אחרי שתקופה ארוכה היה סגור או נפתח לעתים רחוקות. נראה שמי שנמצא היום בפיקוד הדרום לא חש את הצורך לתת לאזרחים את החופש לנוע גם בכבישי הספר של הדרום. ובעיני כשפיקוד דרום תופס טרמפ על סגירת 171 ומדברר את ראש המועצה - זה רע.

אגב... התלבטתי אם להציע לעשות את המפגש ליד אחת מחממות הסמים כדי להראות נקודה. אבל אני מודה שחששתי שמישהו יקום בלילה ליד מדורה שהיתה הרכב שלו.

ולגבי מה שדרור כתב - אני מקווה שאף אחד לא ייקח ברצינות את ההגזמה שנכתבה כהדגמה לאיך מתנהגים גורמים שליליים ולא כקריאה לפעולה ונדליסטית.

אסף.
    אין תכנית. חיים. נקודה.

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

אכן לא קריאה לונדליזם.
    לא קראתי לחרב את השביל אלא פשוט לנסוע עליו. כי לנוכח איסור הנסיעה על הכביש, השביל הפך לציר התנועה שמוביל מצומת הכניסה לבה"ד 1 לכיוון אטרקציות צפון-מערב המכתש. לפחות חלק קטן מהדרך. אחרי שיסעו עליו הרבה, הוא כנראה ייחרב מעצמו. זה חבל, אבל מצידי הצוערים יכולים לרוץ על הכביש שסגור לתנועת רכב ועכשיו פנוי להם לריצות.

וקצת מגוחכת בעיני ההצטדקות המתחסדת כאן. הלו! אתם אזרחים ובעלי רכב ומשלמים המון מיסים בגין אחזקת הרכב והכביש הזה הוא שלכם ועבורכם לא פחות משל תושבי המועצה האיזורית רמת נגב, לא פחות משל צה"ל, משרד התחבורע וראש המועצה. אתם משלמים גם את כביש 171, כמו שאתם משלמים כל כביש אחר במדינת ישראל. אם אתם לא מוכנים לעשות שום דבר כדי להמשיך לטייל בארץ שלכם ולנסוע בכביש שלכם, אז אתם לא ראויים להם.
    ולכן אל תתלוננו. תמשיכו להרכין ראש כמו כבשים ולציית לכל נוד של ראש מועצה כזה או אחר שמתקוטט מול משרד ממשלתי על בריחה מאחריות, או שפשוט תסתמו. אין לי מילים אחרות, פחות בוטות. ובאמת סליחה אם מישהו נעלב - כולם כאן חברים וזה ממש לא אישי - אבל ההצטדקות וההתחסדות והרכנת הראש הם בדיוק מה שאסף כתב עליו וזה מה שנציגי המדינה עושים בנגב מדי יום ביומו - מול הבדואים, מול הפשיעה הגואה והתפוררות ההרתעה ושלטון החוק, ובעיקר מול הפוליטיקלי-קורקט והמשפטיזציה שאכלו ופוררו והרסו וחירבו כל חלקה טובה במדינה הזו. אף אחד מהקודקודים העלובים האלה, במדים ירוקים או כחולים או בחליפות ועניבות, לא מוכן לקחת אחריות על כלום ושום דבר למרות שזה תפקידו שתמורתו אתם משלמים לו שכר מנופח - אז הוא תוקע לכם שלטי איסור כניסה. הפתרון הקל.

הגורמים השליליים היחידים במדינה הזו בכלל ובאיזור הזה בפרט ובהקשר לנושא השרשור הזה, הם לא המטיילים שיסעו על שביל הריצה של בה"ד 1 ואפילו לא הבדואים שמגדלים סמים בשטחי האימונים של ביה"ס לקצינים (ומנקודת מבטם האישית, רק מתפרנסים) - אלא אך ורק מוסדות המדינה ובראשם נציגי המדינה - שרים, ח"כים, משרדי הממשלה, ראשי רשויות, ראשי מועצות, קציני צבא, קציני משטרה. כולם פוליטיקאים קטנים, עלובים, כסת"חנים, פחדנים וסמרטוטים, ראשי-סיכה שבורחים מכל בדל של אחריות. הם לא ראויים לתפקידיהם, לדרגותיהם ולמשכורותיהם המנופחות.
    לנוכח ההפקרות העולה וגואה בנגב, ואיך שהם מתנהגים ואיך שכל זה מתנהל, אני מתבייש בהם ומתבייש שאני ישראלי.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. מועדי פתיחת כביש 10 בשנת 2022
    על ידי yanivamit02 בפורום פורום טיולי ג'יפים ושטח
    תגובות: 3
    עדכון אחרון: 31-01-22, 18:33
  2. כביש 10 בחנוכה - כניסה לכביש
    על ידי Eitan_S בפורום אוף-טופיק
    תגובות: 13
    עדכון אחרון: 12-12-19, 22:17
  3. כביש 10 בחנוכה