Close
ςξεγ 3 ξϊεκ 5 ψΰωεοψΰωεο 12345 ΰηψεοΰηψεο
ξφιβ ϊεφΰεϊ 41 ςγ 60 ξϊεκ 91
    ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Aug 2009
    ξιχεν
    βο-ιαπδ
    δεγςεϊ
    318

αψιψϊ ξηγμ ϊβεαδ μδεγςδ: τψειιχθ τεψξεμδ SAE μψΰωεπδ αΰψυ δχεγω

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι δφτψγς φτιδ αδεγςδ
    ϊβιγ μι, δχωϊεϊ δξβεηλεϊ δμμε ΰξεψεϊ μδηζιχ ξωδε αδϊδτλεϊ ΰε ωδδπηδ διΰ ωμΰ ιλεμδ μδιεϊ δϊδτλεϊ αψλαιν λΰμδ?

δχωϊεϊ δξβεηλεϊ δΰμδ ςωειιεϊ ξτμγδ εςεξγεϊ αϊχπεο SAE μπε ζδ ξρτιχ αωμα δζδ...

ξπδμ τεψεν asafk's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    δεγςεϊ
    33,588

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι δφτψγς φτιδ αδεγςδ
    ϊβιγ μι, δχωϊεϊ δξβεηλεϊ δμμε ΰξεψεϊ μδηζιχ ξωδε αδϊδτλεϊ ?
    λο.

μΰ λμ γαψ φψικ μδιεϊ απει ξρχγιεμ 80 ωπι φεμ. δπδ ςεγ ιϊψεο ωμ ψλα ωωεχμ 400 χιμε αιεν λαγ.

ΰρσ.
    "scars are tattoos with better stories"
    ΰιο ϊλπιϊ. ηιιν. πχεγδ.
    δχξτψ - VW TYPE 2 1978 | δθπγψ - διιμχρ 2008

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Aug 2009
    ξιχεν
    βο-ιαπδ
    δεγςεϊ
    318

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι asafk φτιδ αδεγςδ
    λο.

μΰ λμ γαψ φψικ μδιεϊ απει ξρχγιεμ 80 ωπι φεμ. δπδ ςεγ ιϊψεο ωμ ψλα ωωεχμ 400 χιμε αιεν λαγ.

ΰρσ.

ΰν ΰϊδ ξγαψ ςμ δψλα ωμπε ΰζ δδςψλεϊ ΰεξψεϊ ωδεΰ ωεχμ αςψκ 230 χιμε.
    δωμγδ λεμδ ξξβπζιεν ημχιν ψαιν περτιν ξΰμεξιπιεν. χωϊεϊ ξτμγδ

ηαψ ψωεν δφτψγς's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ϊμ ΰαια
    δεγςεϊ
    2,208

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι asafk φτιδ αδεγςδ
    λο.

ΰρσ.
    ΰϊν ξϊηιμιν μςιισ ςν δϊβεαεϊ δξθετωεϊ(εδφτειεϊ, μφςψι) δμμε.

ΰζ ξδ ΰν δψλα ωεχμ 400 χ"β?

ζδ ωιΰ δωιΰιν ωμ δξηωαδ δδπγριϊ?

λξδ ωΰϊν ξψεαςιν ερβεψιν μπφη αχετρΰεϊ δδαμιν ωδΰλιμε ΰεϊλν ατΰχεμθεϊ μδπγρδ.

εβν ΰν δεΰ ωεχμ 400 χ"β, ΰϊδ ηεωα ωαδϊδτλεϊ εβμβεμιν αξδιψεϊ ωμ λξδ ςωψεϊ χ"ξ, δωθεϊ δζΰϊ ϊηζιχ ξςξγ, βν ΰν διΰ ςωειδ ξθιθπιεν ξωετψ εξωετφψ?

ϊϊηιμ μδβια μςπιο, ΰρσ, αμι δξεθε δξςιισ δζδ ωμ ξωχμ.
    δλμ ωθειεϊ

ξι διδ πδβ δξαηο ΰε δπδβ ΰωψ ιπδβ ΰϊ δψλα αζξο αϊηψεϊ?

ξπδμ τεψεν πξψεγ's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ςξχ ιζψςΰμ
    δεγςεϊ
    33,725

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι הצפרדע φτιδ αδεγςδ
    זה שיא השיאים של המחשבה ההנדסית?

כמה שאתם מרובעים וסגורים לנצח בקופסאות ההבלים שהאכילו אותכם בפאקולטות להנדסה.
    ברוך,הפורום הזה נפתח ומנוהל על ידי מהנדסים, הוא מנסה לדבר בשפה הנדסית ואולי אפילו לחנך לחשיבה הנדסית, השרשור הזה ספציפית נפתח על ידי סטודנטים להנדסה ומדבר על פרויקט במסגרת לימודי ההנדסה, כחלק מתחרות עולמית של ארגון מהנדסי הרכב האמריקאי - הSAE.

אם אתה לא מוצא יותר עניין בשרשור, או בפורום הזה באופן כללי, אם קצב העניינים משעמם אותך, והתגובות לא לטעמך- ככה זה בהנדסה כנראה. טוב שבחרת במקצוע אחר.

אבל אני חושב שאפשר לבקש ממך דבר אחד - תפסיק להפריע. בבקשה.
    ιω: β'ιτ CJ-7 1979 | διιμχρ 2015
    διε: β'ιτ XJ φ'ψεχι 1994| διιμχρ 2008| διιμχρ 1997 | β'ιτ CJ-8 1989 | ρξεψΰι 1988

ηαψ ψωεν ςιψΰ's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    May 2003
    ξιχεν
    αιο ρπισ απχ μξςιιο
    δεγςεϊ
    2,373

ברוך,
    מכיר את ההוא שבדק האם הטויוטה V8 החדשה שהחבר שלו קנה טובה או לא ע"י בעיטה בגלגל?

אתה מזכיר לי אותו.

אם אתה טוען שזה לא יחזיק מעמד על סמך תחושת בטן שלא מגובה בשום הוכחה כלשהיא, אתה קצת כמו הבחור שבועט בגלגל של רכב ששווה 450 אלף ש"ח וטוען שהרכב איכותי על סמך אותה בעיטה.

(ושתבין שאני ממש לא מחפש נוסחאות שמלמדים בפקולטאות השונות, גם סרטון שמראה התהפכות של רכב שנבנה בהתאם לדרישות הרלוונטיות וקרה שם אסון תופס).

ושיהיה ברור בניגוד למה שאולי אתה חושב, אני ממש לא בא להגן על הרכב הזה. אני יכול למנות הרבה מאוד דברים שלא בסדר בו. בדיוק בשביל זה הוא נבנה, בכדי לאפשר לסטודנטים ללמוד ולהשתפר, אין לו שום תכלית אחרת.
    אבל גם בשביל להשתפר ולשנות, צריך משהו יותר מבוסס מזה שמישהו ראה תמונה באינטרנט ואמר ש:

"הקשתות המגוחכות הללו אמורות להחזיק משהו בהתהפכות"

אני אשמח לגלות שאני טועה, אבל יותר מזה אני אשמח להבין למה, בכדי שבעתיד לא אשוב על טעיות אלו.

תום,
    הנהיגה מתבצעת על ידי הסטודנטים שבנו את הרכב. בכלל סיפור המסגרת הוא שאנחנו עובדים בחברה שמקבל פנייה מלקוח לבנות רכב מסוג פורמולה לשוק התחרויות חובבים בסופי שבוע. כל הרכב נבנה בכדי לענות לדרישות של השוק הזה.

עירא
    πςψκ μΰηψεπδ ςμ ιγι ςιψΰ; 14-01-10 αωςδ 13:32. ριαδ: תוסתפת תגובה לתום
    Jeeps will get you through times of no women better than women will get you through times with no Jeeps

ηαψ ψωεν δφτψγς's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ϊμ ΰαια
    δεγςεϊ
    2,208

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι נמרוד φτιδ αδεγςδ
    ברוך,הפורום הזה נפתח ומנוהל על ידי מהנדסים, הוא מנסה לדבר בשפה הנדסית ואולי אפילו לחנך לחשיבה הנדסית, השרשור הזה ספציפית נפתח על ידי סטודנטים להנדסה ומדבר על פרויקט במסגרת לימודי ההנדסה, כחלק מתחרות עולמית של ארגון מהנדסי הרכב האמריקאי - הSAE.
    אם אתה לא מוצא יותר עניין בשרשור, או בפורום הזה באופן כללי, אם קצב העניינים משעמם אותך, והתגובות לא לטעמך- ככה זה בהנדסה כנראה. טוב שבחרת במקצוע אחר.
    אבל אני חושב שאפשר לבקש ממך דבר אחד - תפסיק להפריע. בבקשה.
    תסלח לי מאד מר מלר הנכבד, אבל מי שמפריע כאן הם דוקא אתה ומר קציר הלא פחות נכבד.

אני לא מבין למה אסור לי לשאול על קשתות התהפכות על רכבים שבנו סטודנטים בארץ אחרת לפי תמונות שאתה בעצמך הכנסת לשרשור הזה(בכלל בלי קשר לפרוייקט שברשור הזה), ולומר שהן נראות לי מגוחכות?

במקום להתייחס ברצינות להערה השאלתית הזאת, כמו מהנדסים שאמורים לכבד את עצמם, ולהשיב כי קשתות כאלו הן ככה וככה וככה, או אפילו בלי להתייחס בכלל, אתה טוען שאני מפריע וקציר טוען שלא צריך לבנות הכל מסקדיואל 80 בקוטר 2 צול.

האמת היא שכבר מזמן הגעתי למסקנה שאני לא מתאים לפורום שלכם, שהפך להיות תערובת של שחצנות עם פלצנות עם ריבועיות בלתי נסבלת, ועם צנזורה בלתי אפשרית שבה כל זב חוטם מוחק וגוזר הודעות שלא נראות לו על ימין ועל שמאל.

אתם מתנהגים בחוסר סובלנות וביהירות בדיוק כמו קלגסי השמאל, משהו בדומה לשולמית אלוני שהיתה בעיני הטיפוס הכי תוקפני והכי אנטי סובלני, והכל בשם הסובלנות.

אין לי כוונה לתת לכם לעצב אותי ואת דרך התבטאותי, ואין לי בעיה להפסיק "להפריע" לכם. אתם יכולים למחוק אותי מרשימת חברי הפורום שלכם, וגם - באותה הזדמנות - את כל השרשורים שפרסמתי עם כל ההודעות המעצבנות והמפריעות שלי.
    δλμ ωθειεϊ

ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ςξχ ιζψςΰμ
    δεγςεϊ
    33,725

בפקולטה להנדסה בטכניון לא לימדו אותנו על מקדמי המגוכחות של קשתות. כל נושא מגוכחות מבנים הוא מחוץ לקופסא שאני מוגבל, כנראה שלנצח, לחשיבה בתוכה. צר לי.
    διε: β'ιτ XJ φ'ψεχι 1994| διιμχρ 2008| διιμχρ 1997 | β'ιτ CJ-8 1989 | ρξεψΰι 1988

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Aug 2009
    ξιχεν
    βο-ιαπδ
    δεγςεϊ
    318

חבר'ה חבר'ה אני מבקש להירגע.

קודם כל ברוך היקר לגבי מחיקת ההודעות, אני פתחתי את השירשור הזה ומעולם לא מחקתי או ביקשתי שימחקו תגובות של אף אחד. אם מישהו מוחק אלו כנראה מנהלי הפורום.
    בקשר לקשתות, כולנו היינו בטוחים(ככה נראה לי) שאתה מדבר על הקשתות של הרכב שלנו
    הקשתות של הרכב שלנו נבנו לפי תקן של SAE.

לגבי מר מלר ומר קציר אני ממש מבקש ממכם לא לתקוף את ברוך או אף אחד אחר בפורום הזה.
    אני פתחתי את השרשור ואני רוצה שברוך "יפריע" לנו. בתור בן-אדם שמתעסק בבניית רכבים במו ידיו הוא יכול להסתכל על הפרוייקט מנקודת מבט שונה שיכולה מאוד לעזור לנו גם אם הוא עושה את זה בדרך עוקצנית.

ובפנייה נרגשת לכולם - נא לא להכניס לפה פוליטיקה (ברוך)

כמובן שאם יש למישהו שאלות או רעיונות נשמח לשמוע ולענות.
    אסף.

ηαψ ψωεν δφτψγς's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ϊμ ΰαια
    δεγςεϊ
    2,208

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι נמרוד φτιδ αδεγςδ
    בפקולטה להנדסה בטכניון לא לימדו אותנו על מקדמי המגוכחות של קשתות.
    נו, יש צורך שאוסיף משהו על האמירה האומללה הזאת, שבה אתה בעצמך מבטא כל כך טוב את מה שאמרתי לעיל?

לימדו אותך - אתה מדקלם, עפ"י רוב בלי להבין את הלמה, ובקושי את האיך;

לא לימדו אותך - מה, למי יש כאן את החוצפה לבקש ממך לחשוב ? ? ?

אתה, בשם תעודת המהנדס שלך ותחושת העליונות הנלווית אליה, חונק כל יצירתיות, חדשנות, מקוריות ואפילו סקרנות בפורום הזה, במקום לעודד אותן, ובנוסף מעודד צנזורה שחצנית ואנטי דמוקרטית.

שיהיה לך לבריאות; אחרי הכל, זה האתר הפרטי שלך.

נ.ב.

מגוחכות ולא מגוכחות. אין שם בחקולטה לפאקלאות בטכניון קורסים המותאמים לדיסלקטים?
    δλμ ωθειεϊ

ηαψ ψωεν δφτψγς's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ϊμ ΰαια
    δεγςεϊ
    2,208

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι assaf234 φτιδ αδεγςδ
    ΰπι τϊηϊι ΰϊ δωψωεψ εΰπι ψεφδ ωαψεκ "ιτψις" μπε. αϊεψ αο-ΰγν ωξϊςρχ ααπιιϊ ψλαιν αξε ιγιε δεΰ ιλεμ μδρϊλμ ςμ δτψειιχθ ξπχεγϊ ξαθ ωεπδ ωιλεμδ ξΰεγ μςζεψ μπε βν ΰν δεΰ ςεωδ ΰϊ ζδ αγψκ ςεχφπιϊ.
    ΰρσ.
    ΰωξη ξΰγ μςωεϊ ζΰϊ(λμεξψ μ"δτψις" αξεαο δηιεαι), ΰν ψχ ΰελμ.

ϊΰξιο μι, ωξλμ δχμγπιν δξεξηιν ατεψεν δζδ, μξςθ ξΰγ, ΰν αλμμ, ιω ΰϊ δπριεο δαμϊι ΰξφςι ωιω μι αϊλπεο εααπιιδ ωμ ψλαι ξιψευ αξε ιγι εςωψ ΰφαςεϊι.

ΰπι ξϊπφμ ξψΰω ςμ λκ ωδϊλπεπιν ωμι ΰιπν ξαεφςιν αρεμιγ βιψρϊ 2010, λξιθα ξρεψϊ δτεψεν δπλαγ δζδ.

ΰςτ"ι λο, ςγιιο ΰπι μψωεϊκ αλμ ςπιο ωϊϊςπιο αε....
    δλμ ωθειεϊ

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Aug 2009
    ξιχεν
    βο-ιαπδ
    δεγςεϊ
    318

ωξς αψεκ ΰιο ξδ μςωεϊ, αβμμ ωδξγιπδ ωμπε μΰ ξΰτωψϊ μΰσ ΰηγ μδϊπρεϊ αγαψιν λΰμδ αΰετο ηεχι...
    αλμ ΰετο μι μτηεϊ ιω πριεο αςαεγϊ λτιιν, βν ΰν μΰ απιϊι ιφιψεϊ λξεκ.
    -δϊΰξδ αιο ξπες ερθψθψ ρεαψΰε μβιψ ηιτεωιϊ + ϊεωαεϊ ξπες +ξιρα βμβμ ϊπετδ
    -απιιϊ ΰβζεζ ηγω
    -δϊΰξδ αιο δβδ ρτεψθ μηιτεωιϊ
    -δϊΰξϊ ξωΰαϊ αψχρ ξβπεν μηιτεωιϊ
    ΰπι ιεγς ωμκ ζδ πωξς ξςθ ΰαμ μςωεϊ γαψιν λΰμδ αβιμ 20 ζδ μΰ τωεθ εΰπι ξΰξιο ωιω ςεγ λξεπι ωςωε εαπε ετωεθ ΰσ ΰηγ μΰ ιεγς ςμ ζδ.

ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ςξχ ιζψςΰμ
    δεγςεϊ
    33,725

אסף - השרשור כאמור שלך. בכבוד.
    --------------------------------

ברוך - אתה ממש מלחיץ אותי... למזלי לקחתי שתי נקודות כלליות בקורס "מבוא להומור" (בחיי, יש כזה קורס בטכניון!), אז כן יש לי בתוך הקופסא האטומה שעל הצוואר את הכלים להתמודד איתך. אני לא יודע למה אתה מתעל את חוסר הבטחון שלך לתוקפנות בפורום, או מאיפה הוא נובע - בסך הכל ריתכת לא מעט דברים יפים. אבל זה כבר שייך לקורס מבוא לפסיכולוגיה שעליו ויתרתי.

ηαψ ψωεν δφτψγς's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ϊμ ΰαια
    δεγςεϊ
    2,208

נסיון די פאתטי לתשובה מתוחכמת.

האמת? אפילו ממך ציפיתי לקצת יותר.

קצת מעצבן שאין מול מי להתמודד.
    δλμ ωθειεϊ

נתחיל בתיקון חשוב: דומינוס פיצה הם אלו שתומכים בנו!!! ולא פיצה דומינו או כל רשת אחרת.

עכשיו שנרגעתי, אני אציג את עצמי: תמיר, סטודנט לתואר שני במחלקה להנדסת מכונות ולמזלי הרב גם המנהל של הפרויקט הזה שנקרא פורמולה SAE. האמת שרק עכשיו ראיתי את השרשור הזה וזה ממש מחמם את הלב לראות את כל התגובות והעניין שהפרויקט הזה יוצר.
    כמו שכבר נכתב פה לפני, התחלנו השנה את הפרויקט הזה מחדש, והפעם (כך אני מאמין) נעשה זאת נכון. השנה עיקר ההשקעה היא ביצירת תשתית (שלא תבייש קבוצות מירוצים מקצועיות) שתתמוך ותאפשר לקבוצה של 20 סטודנטים לבנות רכב מרוץ בתקופה של שישה חודשים. אנחנו עובדים מאד קשה (לשלב לימודים, עבודה ופרויקט כזה) גם בהרכבה ושיפור הרכב שנבנה לפני כ-4 שנים. כאחד שהתחרה במשך שנים במירוצים בארץ (בעיקר על אופנוע...) ומכיר את הנושא מקרוב, אני חושב שזה אינטרס של כולם שנעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו, וההצלחה שלנו היא ההצלחה של כל מי שאוהב מוטוריקה בארץ, מכל סוג שהוא.

אני רק מקווה שהדיון פה יהיה יותר ענייני ויתמקד בנושאים שקשורים לרכב ולקבוצה שלנו. אני לא מתבייש להודות שעדיין לא בניתי רכב אחד בחיים שלי (עבדתי שנה במוסך אופנועים אז יש רקע אבל כנראה לא בהיקף שיש לאנשים פה), וכך גם חלק מחברי הקבוצה. מה שאני מנסה להגיד זה שאנחנו לא חושבים שאנחנו יודעים הכל ושבאוניברסיטה לא ניסו לשכנע אותנו שאין למישהו שלא סיים תואר בהנדסה מה ללמד אותנו. אנחנו נשמח לשמוע כל הערה, הצעה, שאלה או מה שלא יהיה. כל דיון שכזה רק יתרום לנו והמון. האמת שגם אנשים שרוצים לפקפק ביכולת שלנו מוזמנים להגיד מה שעל ליבם - לי זה רק נותן מוטיבציה (שגם ככה היא דיי גבוהה).

להרים פרויקט שכזה, במדינה לא ידידותית לנהג המירוצים כמו ישראל, מצריך לפחות נס אחד או שניים. אני מאמין שהצוות הקיים בקבוצה שלנו (שנקראת BGR), יחד עם התמיכה המדהימה מהחברות השונות שמאמינות בנו והעזרה מכל מי שרוצה בהצלחתינו, יכול לחולל את הניסים האלו ולעשות משהו עצום, וכך גם יהיה.

רק חדשות טובות (ועוד עידכונים בקרוב)

תמיר

ηαψ ψωεν δφτψγς's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ϊμ ΰαια
    δεγςεϊ
    2,208

αψεκ δαΰ, εΰπι ξΰημ μλν δφμηδ ψαδ.

δπεωΰ ξψϊχ εδαιφες ςεγ ιεϊψ, εμτι δβιωδ ωμκ(εβν ωμ ΰρσ) ωαΰδ ιτδ μαιθει αδεγςδ δψΰωεπδ ωμκ λΰο, ΰιο μι ρτχ ωΰϊν αγψκ δπλεπδ - ψΰω τϊεη, ψφεο μςαεγ, τϊιηεϊ μγιςεϊ εδςψεϊ ωμ λμ ξι ωιω ΰτωψεϊ ωιελμ μϊψεν ιγς ε/ΰε πριεο, δςγψ τμφπεϊ εδϊπωΰεϊ, εαλμμ ϊηεωδ ωμ δψτϊχδ.

ϊδπε ξλμ ψβς.

μΰ λμ ΰηγ ξχαμ φ'ΰπρ λζδ.
    δλμ ωθειεϊ

ξπδμ τεψεν asafk's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    δεγςεϊ
    33,588

αψεκ,
    ςπιιπιϊ μβαι ηεζχ δχωϊεϊ -
    λμεα δϊδτλεϊ ΰξεψ μδηζιχ ξςξγ, εμωξεψ ςμ ξψηα ξεβο ςαεψ δπερςιν (πδβ αεγγ αξχψδ δζδ) αξχψδ ωμ δϊδτλεϊ ξεβγψϊ ξψΰω. δΰπψβιδ ωμ δδϊδτλεϊ διΰ ξδ ωιβψεν μλμεα μδϊςεεϊ, ΰμρθιϊ εΰζ τμρθιϊ. δΰπψβιδ, ϊξιγ αξχψδ λζδ, ϊιχας ςμ ιγι ωπι γαψιν αςιχψ - ξρδ εξδιψεϊ. ξδ μςωεϊ, εδξωχμ δεΰ ημχ ηωεα ξδξρδ.
    ϊρλιν ΰιϊι ωΰν ΰϊδ ξπιη 10 θεο ςμ δββ ωμ αιφϊ ϊψπβεμϊ, δριλει ωμδ μςαεψ ςιεεϊ τμρθι βγεμ ξΰωψ ΰν ππιη ςμιδ 10 βψν, πλεο? εΰν ϊζψεχ ςμ δαιφδ "ψχ" 10 βψν, αξδιψεϊ δπλεπδ, βν ΰζ ιω ριλει ωδιΰ ϊςαεψ ςιεεϊ τμρθι, πλεο?
    ΰν χψΰϊ ΰϊ θιεθϊ δϊχπεο ωλϊαϊι μξιπιαΰβι, ΰωψ βζεψ ξϊχπεο αΰηδ SAE, ξεβγψιν ων ηεξψιν εςεαιιν. ααΰηδSAE, λιεεο ωξγεαψ ατψειιχθ ωμ ρθεγπθιν, δν πγψωιν μδελιη αηιωεα ΰϊ ιλεμϊ ριβϊ δΰπψβιδ ωμ δλμεα. ΰπι, αϊχπεο, ειϊψϊι ςμ ζδ ειωψ δμλϊι μϊεφΰδ ωμ δηιωεα.

αχιφεψ, ϊωεαϊι δχεγξϊ διϊδ ξςθ ηρψϊ ραμπεϊ λι ωΰμϊκ πωξςδ ξζμζμϊ εαμι ωθψηϊ μχψεΰ ςμ ξδ δχωϊεϊ δμε ξαερρεϊ. ΰβα, ωιν μα ωδχωϊεϊ ααΰηδSAE ξωΰιψεϊ ωεμι αθιηεϊ βγεμιν αδψαδ ξΰωψ αλμ ξιπι ϊλπιεϊ ωμ ξιπιαΰβιν ξψηαι δςεμν (τιψπδ μξωμ).

ΰρσ.
    "scars are tattoos with better stories"
    ΰιο ϊλπιϊ. ηιιν. πχεγδ.
    δχξτψ - VW TYPE 2 1978 | δθπγψ - διιμχρ 2008

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Aug 2009
    ξιχεν
    βο-ιαπδ
    δεγςεϊ
    318

והרי חדשות!!!

בשעה טובה דייויד יצא לנסיעת מבחן... חבל שלא נתנו לעוד חבר'ה עם נסיון לבדוק את העניין אבל... דייויד נסע, ואלו חדשות טובות.
    עבדנו עליו לא מעט.

מצ"ב קישור לסרטון שאני צילמתי

http://albums.tapuz.co.il/albums/fli...se&MID=3497064

ברוך... הבטחות צריך לקיים לתשומת ליבך...

ςξεγ 3 ξϊεκ 5 ψΰωεοψΰωεο 12345 ΰηψεοΰηψεο

πεωΰιν γεξιν

1. ϊβεαεϊ: 12
    ςγλεο ΰηψεο: 22-06-11, 10:25
  2. ϊξδ ϊχετδ - μψΰωεπδ ξζδ 10 ωπιν μμΰ μπγψεαψ...
    ςμ ιγι ιεΰα τεμρ ατεψεν ΰεσ-θετιχ
    ϊβεαεϊ: 10
    ςγλεο ΰηψεο: 22-10-09, 22:57
  3. θιεμ θψετψιν ωμ τρη+ξτβω δλψεϊ ωμ λεμν! μψΰωεπδ αΰψυ!
    ςμ ιγι alexvainers ατεψεν τεψεν ΰιρεζε Isuzu
    ϊβεαεϊ: 3
    ςγλεο ΰηψεο: 08-04-09, 21:30
  4. ϊβεαεϊ: 2
    ςγλεο ΰηψεο: 03-03-07, 22:16
  5. χεψρ πεεθι ψΰμι μψΰωεπδ αιωψΰμ
    ςμ ιγι ΰψιδ τΰδο ατεψεν ρτεψθ ξεθεψι
    ϊβεαεϊ: 7
    ςγλεο ΰηψεο: 18-06-06, 02:38

δψωΰεϊ τψρεν

• ΰιο αΰτωψεϊκ μτψρν πεωΰιν ηγωιν
  • ΰιο αΰτωψεϊκ μτψρν ϊβεαεϊ